Felicia - navod na rozobratie palubovky

Vše o doplňcích na auto, chiptuning.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod kukinko 25. 11. 2006 19:34

hmm potrebujem rozobrat palubovku, idem montovat hmlovky + natiahnut kable, lebo tam niesu, a este som to nerozoberal a nechcem to dokaslat ...

poradite mi? pripadne nejaky "navod" na montaz hmloviek .... dakujem :D
kukinko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod CHiP 25. 11. 2006 19:41

Na mlhovky se vyprdni, jestli je využiješ parkrát do roka a stejně od nich o moc líp vidět není, nestojí to za to :)
S autobusem ujeto 300tis. km bez zaviněné nehody 8)
CHiP
Autobusák roku 2009

Odeslat příspěvekod Saman 25. 11. 2006 19:48

moje rada je, zajed k nejakymu garaznikovi a on ti to za/do 500 kacek udela , sam to akorat rozmontujes a pak te to prijde na 10x tolik :D
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář

Odeslat příspěvekod brasci 25. 11. 2006 19:51

moja rada je, ze ked chces tak si ich tam daj, ked chces pust sa do toho sam, ono to nebude nic zlozite ale skus sa opytat tu http://forum.skodahome.cz/index.php? :)
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kukinko 25. 11. 2006 19:53

hmmm diky
kukinko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod germi123 25. 11. 2006 19:55

Obrázek
Obrázek

Palubka (montuj to vyhřátý, líp se to dělá) - pár šroubku viz. plánek. Nejdřív si, odpoj náhon tachometru (povolíš rukou) na převodovce ať Ti to jde líp vysunout panel přístrojů.

Mlhovky - přidáš spínač, relátko, pojistku nějak inteligentně natáhneš kablíky (bacha na ostrý hrany - izolačka), jak a kam se to připojuje víš né ?

Jinak je super, že je to ve správné sekci, montáž mlhovek na Feldu opravdový Tuning Mr. Green
germi123
Servismen

Odeslat příspěvekod Brus 26. 11. 2006 00:18

ale jde to kurefsky špatně, hlavně zpátky, ty zacvakávací patenty (podobné jako u vzduchového filtru) jsou super výmysl
Brus
Inventář

Odeslat příspěvekod kukinko 26. 11. 2006 13:40

no uz sa mi jeden znamy chvalil, ze potreboval vymontovat prepinac na kurenie.. nejako to rozobral, ale nazad to slo riadne na figu .... :(
kukinko
Kolemjdoucí