Jakou kůži na volant?

Vše o doplňcích na auto, chiptuning.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod brasci 16. 5. 2006 10:15

turboleon: a dokazu sprvi aj kozenu palubku ak je v nej airbag?? inac zaujimave
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Deli 16. 5. 2006 10:24

Tenhle nevypadá zle... :lol:

Obrázek

brasci, já myslím, že asi zvládnou i ten airbag... :hm

Obrázek
Deli
Bronzový avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod brasci 16. 5. 2006 10:32

deli: no ale ci by ho zvladli napriklad ako je vo fabii... tam na palubke nie je vyrez ta vyzera ako bez bagu a roztrha sa tak ci to dokazu :)
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Deli 16. 5. 2006 10:42

brasci: Tak se ich spýtaj :D

Já myslím, že jo, třeba by to místo mohli obšít nějakou pěknou nitkou, aby to pak lépe vylétlo ;) Jinak myslím, že by kůže neměl nějak ovlivnit bag... :hm
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Bronzový avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod turboleon 16. 5. 2006 11:52

Kůží dokážou obšít i mobil.......s klávesami aby fungovaly.... Jinnak ten volat mě stál kolem 2500. Jednoduchý kolem 2000, složitý i se středem počítám přes 3000.
turboleon
Inventář

Odeslat příspěvekod 3nge 16. 5. 2006 12:07

Pan Roudnicky me delal volant cca pred mesicem . Chtel jsem cernou kuzi a na stranach perforovanou + seda nit. Bylo to bez bagu a cena byla 3k. S provedenim jsem naprosto spokojenej , je nad moje ocekavani.
3nge
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marek71 16. 5. 2006 12:49

turboleon, 3nge: Tak to je dobrá cena... vďaka za info.
Lexus GS 450h Premium 2013
Sony KD-55XE9005 + TV Box X96 (S905X) + LibreELEC
Onkyo TX-L20D + repro Elac FS 78
Marek71
Inventář

Odeslat příspěvekod fahrman 16. 5. 2006 21:59

jj cenu za jednoduchy volant mi rekli 2500,-
jinak mivali na strankach bohatou galerii volantu, ale ted jsou tam jen ty pracne a na muj vkus trochu preplacane modely...

zatim nejbliz k me predstave je venec Focusu ST
fahrman
Inventář

Odeslat příspěvekod vtec2 17. 5. 2006 09:11

no žádná láce, za 3tis se prodává sportovní volant od MOMO v kůži, věřím, že je s tím práce, ale já bych za to 3tis nedal, to raději koupím nové auto :D
vtec2
Štamgast

Odeslat příspěvekod expert0001 17. 5. 2006 09:34

tak každá legrace něco stojí. Mně to teda připadá docela levný a to že za ty peníze vyrobí někde ve fabrice (která bude nejspíš v Číně) celej volant na tom nic nezmění......
expert0001
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Kibitz 17. 5. 2006 09:37

Hlavne by to byl volant bez bagu,bez ovladacich prvku v nem integrovanych...dost mozna k danymu autu nevkusne.....
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod ace2 17. 5. 2006 10:32

Na volant bych použil místo kůže hladké, kůži broušenou (Mercedes, BMW atd) na omak je sametovější, méně klouže a celkově je příjemnější jak od omaku tak už i od pohledu. Hladká lakovaná kůže sux, nevidím pak žádnou výhodu o proti volantu gumovému.

BTW taky hodně záleží na provedení švu, špičkové volanty mají švy ploché.
5 techničáků a všechno RWD
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod vtec2 17. 5. 2006 10:44

headquest píše:Hlavne by to byl volant bez bagu,bez ovladacich prvku v nem integrovanych...dost mozna k danymu autu nevkusne.....

já nepsal ať si koupí sportovní volant, ale malé srovnání cen, jen jsem srovnal cenu homologovaného koženého sportovního volantu oproti potažení kůží původního, nic ví v tom nehledej, kožený volant v autě požaduju a nekoupil bych nové auto s plastem místo kůže, jen se mi 3 tis za "pár" čtverečních centimetrů zdá docela dost ( samozřejmě práce to bude strašná a nechytejte mě za slovo ) toť můj názor
vtec2
Štamgast

Odeslat příspěvekod turboleon 17. 5. 2006 11:42

Oba volanty mi dělali přes 8 hodin - ano ta práce je strašná, viděl jsem to osobně.Jinnak jen kožený pootah, který si dáte sami a kvalita se s tím co dělá třeba Roudnický nenechá srovnávat stojí přes 2000 !! /Foliatec, Simoni racing.../. Kožený volant Victor do VW /dá se do něj původní airbag/ je za 8-15 tis..... Dost jsem to zjišťoval.
turboleon
Inventář

Odeslat příspěvekod fahrman 17. 5. 2006 16:12

no ja uz se dopracoval k fotce, kterou predlozim jako vzor :)

Obrázek
fahrman
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka