Erekce stěrače

Vše o doplňcích na auto, chiptuning.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod -LK- 22. 9. 2005 17:10

Může mi někdo znalej vysvětlit, proč se hardcore tuzeři odlišují tím, že jeden jak druhej mají jeden stěrač, který navíc v klidový poloze trčí kolmo vzhůru? Pominu estetickou stránku věci, že to vypadá hnusně (puberťákům to zřejmě přijde kůl), pominu funkční stránku věci, že to stírá pěkně blbě (jak jsem viděl při dešti, když za mnou takovej tuzer jel), ale zajímalo by mě, co k tomu tuzéry vede.
Osobně na to jdu jako Freud a obávám se, že erektivní stěrač symbolizuje problémy v sexuálním životě následně kompenzované na technice. Má někdo lepší vysvětlení?
فارسي بلد هستم
-LK-
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M.i.k.i.D. 22. 9. 2005 17:16

Všechno co je na tuzerově autě vidět víc než u normálního auta je kchůl a víš co můžou řikat tamhle Pepíkovi u piva "jsem ti zjistil že to mnohem míň hučí,jede to aspoň o 10 km/h víc,líp to akceleruje,líp to stírá,je to velký odlehčení" atd.Ale hlavně si myslí že to tak maj závodní auta tak je to úplně nejvíc kchůl :hm
M.i.k.i.D.
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jim 22. 9. 2005 17:24

:D
Fabia RS Dieselpower - 274PS@578Nm - EX
BMW 335Cd Dieselpower - 340PS@707Nm
Jim
TDI tuner roku 2007

Odeslat příspěvekod -LK- 22. 9. 2005 17:35

M.i.k.i.D. píše:Ale hlavně si myslí že to tak maj závodní auta tak je to úplně nejvíc kchůl :hm /quote]

Tak nejvíc kchůl je pak monopost F1, kterej stěrač nemá vůbec. Představ si Schumiho, jak se před ním takovej jeden tyčí Mr. Green
فارسي بلد هستم
-LK-
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Goggy 22. 9. 2005 17:40

To nereste, ja sem dneska videl 2 jak si z Carrefouru odnaseli 2 identicky (hnusny) potahy na volant a hlavice radici paky, asi aby se odlisili :D
Neaktivní
Pro kontakt použijte ICQ.
Goggy
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod furgon 22. 9. 2005 17:41

-LK- píše:Může mi někdo znalej vysvětlit, proč se hardcore tuzeři odlišují tím, že jeden jak druhej mají jeden stěrač, který navíc v klidový poloze trčí kolmo vzhůru? Pominu estetickou stránku věci, že to vypadá hnusně (puberťákům to zřejmě přijde kůl), pominu funkční stránku věci, že to stírá pěkně blbě (jak jsem viděl při dešti, když za mnou takovej tuzer jel), ale zajímalo by mě, co k tomu tuzéry vede.
Osobně na to jdu jako Freud a obávám se, že erektivní stěrač symbolizuje problémy v sexuálním životě následně kompenzované na technice. Má někdo lepší vysvětlení?
furgon
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod brasci 22. 9. 2005 17:51

neviem co tym chcu dosiahnu ale akurat im ho tak odlomit a prefackat ich nim dobre po papuli :D
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myndel 22. 9. 2005 17:53

Pokud vím, tak DTM ka a WTCC (nebo jak se to píše, prostě cestovní vozy) to mají řešeno taky takto. Tedy inspirace.

Očekávám, že u těchhle aut to ale bude záležitost čistě aerodynamická, že?
myndel
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod furgon 22. 9. 2005 17:57

Marek_Litzman píše:Pokud vím, tak DTM ka a WTCC (nebo jak se to píše, prostě cestovní vozy) to mají řešeno taky takto. Tedy inspirace.

Očekávám, že u těchhle aut to ale bude záležitost čistě aerodynamická, že?e/quote]


To plati pro cast tuzeru, viz http://mercedes-club.wz.cz/detail%20kimi.htm
furgon
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod myndel 22. 9. 2005 18:02

jj, to tu nedávno bylo, čekal sem, že se s tím někdo vytasí :)
myndel
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Anonymni 22. 9. 2005 18:07

hlavni je to ze je na AR Tuzing velice oblibene tema :) sranda cist panove :)
Anonymni

Odeslat příspěvekod Lumpo 22. 9. 2005 18:21

ono je to hlavně proto, že je to jediná věc co majiteli těchto plechovek dokáže tvrdě STÁT ve vzpřímené poloze... Mr. Green
Lumpo
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod party boy 22. 9. 2005 19:05

Tak já k tomu řeknu taky něco, patřim do tý skupiny, kterou vy tady asi moc v lásce nemáte tj. tuzérů.
Jinak mě osobně se to líbí, na autě to nemam ale že by do toho někdo motal svý problémy s bimbulou? :hm
party boy
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod huugh 22. 9. 2005 19:06

ale kdepak, to maji pro relativni odhad vzdalenosti (neco jako zamerne krize v puskohledech - jinymi slovy - aby vedeli kam zamirit pri urcite rychlosti a vzdalenosti aby se do vas jakozto pohybliveho cile trefili
huugh
Nováček

Odeslat příspěvekod p0etrik 22. 9. 2005 19:09

furgon píše:To plati pro cast tuzeru, viz http://mercedes-club.wz.cz/detail%20kimi.htm


Ten je taky kchul. Zvlast tohle
rádio s CD přehrávačem Blaupunkt 4x 50WATT, čtyř kanálový zesilovač o celkovém výkonu 400WATT, 2x 180 WATT Pioneer v přední palubce, 2x 240 WATT třípásmové Magnaty v zadním platě a v kufru 1600 WATT tuba Blaupunkt.A/quote]
mne zaujalo. Kdyz to pusti, tak to aby mel alternator, ktery doda vykon pres 3 kW, tedy proud neco kolem 250 Amper. Machrovinka pekna, ale jaksi pri tom zapomel, ze to nema cim napajet. Mr. Green
p0etrik
Servismen

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků