Fiesta 1.4 71kw - zvýšení výkonu

Vše o doplňcích na auto, chiptuning.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod garážmistr 3. 3. 2020 21:29

Může být. Ale měl jsem r.v. 16, tzn. 3-4 modelový rok.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 3. 3. 2020 22:08

maXX_CZ píše:50Kg? To by ti asi museli tlumit i zpetny zrcatko vevnitr :)


No to je.max. moznost... Nechtel sem být na Paju zlý... Základní varianta je nějakých 15 kg.
Počítej s tím že se nejedná jen o molitan, jsou na tom.i různé fólie, lepidla atd.., dá se to tam nastudovat...

Šlo mi o to, že když. Někdo napíše, že tlumící materiály váží víc než sedadla, tak si myslím, že úplně neví co vlastně píše...

Ale to není nic překvapivého u některých. Ale on to jistě myslel dobre. Pravdou je že u obyč auta v základu těch tlumících materiálů asi fakt.moc.nebude..., to bude tak do 30 kg a to teda sedačky budou vazit mnohem víc...
Naposledy upravil maincoonsback dne 3. 3. 2020 22:11, celkově upraveno 1
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod glider 3. 3. 2020 22:10

50kg vo Fieste neverim a stavim sa o basu Radegastu na odporucanie JardyB
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 3. 3. 2020 22:13

Tam to bude tak do 10. Kg z výroby..., Sedačky.budou tak 60 kg...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Pajjoun 3. 3. 2020 22:17

Kolik si myslíš, že váží zadní sedadla?

Zkoušel si někdy z auta vyndavat opravdu všechny tlumící hmoty? A sedačky?

Jako navážet se a povyšovat ti jde.
Klidně si i Googli, co kdo přidává do auta, abys našel odpověď na to, co už tam v základu je. Dává to smysl. Fakt.
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 3. 2020 22:20

Vcera sme to s kamosem vazili. Holf 29,9 kg. A bˇw 29,8 kg
anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 3. 3. 2020 22:22

Podívej..

Sedačky váží poměrně dost.


Tlumící hmoty mohou být i koberec. (být i tom kam ho řadit by. Se dalo debatu,, ale nechci flamovat),.který.sam o sobě váží dost, nějaké extrudy ve dveřích atd... Ale zrovna u té Fiesty toho co opravdu můžeš vytáhnout.moc.nebude. pár aut sem taky rozebraných viděl.

Pokud se Bavis opravdu o tlumicich hmotách, tak pokud.nemas.namysli nějaké auto vyšší střední třídy, tak víc než sedačky to fakt.nebude...

A já tě.neponizuju, jen si myslím.ze si v tomto.blbe přestřelil.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Pajjoun 3. 3. 2020 22:35

Zadní sedačky váží prd.
Přední dle verze. Měl jsem jich v ruce dost. A manuál/elektrika a látka/ kůže dělají obří rozdíl. (Představuju si nějakou holotu celkem, možná chybně, takže počítám celkem lehký)
Bez sedaček se ale úplně jezdit nedá a i ty zmiňovaný skořepiny něco váží. Navíc je třeba počítat i jejich uchycení.

Mám zvážený, kolik vyndám z Alfy. U Fiesty jsem počítal s tím, že nebude tak tlumená a je menší. Pořád si ale myslím, že jsem nepřestřelil.
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 3. 3. 2020 22:36

I prd může vážit prd.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 3. 3. 2020 22:44

No podívej.
Nechci se hadat.

Dokážu už asi i pochopit jak to myslíš.

Napíšu teda ještě můj pohled.

Pokud řešíš to co autor tohoto tématu, pak vytažením zadních sedaček odstranila určitou váhu rel. Snadno a pořád to bude použitelné auto pro dva... Věc..udělaná. Za hodinu. O.K.

Pokud bys udělal to co myslíš ty, tak fajn.... U auta na okruhy nutnost, přinese to.i dost, ale.iz se.enbude..jednat o pohodlné civilní auto pro běžný provoz a stejně bys ty sedačky vytáhl asi taky....

O.k.?
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod glider 3. 3. 2020 22:46

***** by aom sa na to v pripade Fiesty.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 3. 3. 2020 22:48

No ty sedačky.bych já zase.zkusil, pokud bych je nepotřeboval...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Pajjoun 3. 3. 2020 23:00

maincoonsback píše:No podívej.
Nechci se hadat.

Dokážu už asi i pochopit jak to myslíš.

Napíšu teda ještě můj pohled.

Pokud řešíš to co autor tohoto tématu, pak vytažením zadních sedaček odstranila určitou váhu rel. Snadno a pořád to bude použitelné auto pro dva... Věc..udělaná. Za hodinu. O.K.

Pokud bys udělal to co myslíš ty, tak fajn.... U auta na okruhy nutnost, přinese to.i dost, ale.iz se.enbude..jednat o pohodlné civilní auto pro běžný provoz a stejně bys ty sedačky vytáhl asi taky....

O.k.?

Tak snad od začátku je jasný, že šlo hlavně o nadsázku.
Michal psal, že má vyndat zadní sedačky, sedadlo spolujezdce a řídiči dát skořepinu.
Na tuhle absurditu jsem reagoval jinou. Že získám víc. Tak když už blbý rady, tak pořádně. Už tón prvního příspěvku naznačoval, že nečekám, že by to někdo bral jako radu. (A kdyby jo, tak dobře mu tak)

Kdyby sis nepotřeboval rejpnout, byly z toho dva hloupý příspěvky, který odpovídaly duchu tématu a tím to končilo.
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 3. 3. 2020 23:09

V 8:41 se zeptal, v 8:47 bylo vyřešeno.
Vše ostatní už byly buď ***** nebo polopíčoviny nevhodné do daily auta.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 3. 3. 2020 23:13

maincoonsback píše:
maXX_CZ píše:Počítej s tím že se nejedná jen o molitan, jsou na tom.i různé fólie, lepidla atd.., dá se to tam nastudovat...

Ja jsem to castecne sam delal (zbytek ahifi), fakt mi nemusis vysvetlovat o co se jedna.
Tlumici materialy z prvovyroby jsou (pokud vubec nejake na danych mistech jsou) u beznych aut dnes cista tragedie, krasne se na tom setri, neni to videt. Tzn nic nevazi.
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků