Na sklo nebo do výdechu ventilace?

Vše o doplňcích na auto, chiptuning.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod davy 11 19. 1. 2013 12:38

Ted uz jsem na tom s casem ok. Jen zaridit kavarnu za 40 dnu bylo masakr. Schvalne jsem si jedno dopoledne spocital a vyslo mi 43 hovoru za dopoledne. Ten den byl extrem. Jinak by to pocitat ani nenapadlo.
OIII RS 230 DSG 169kw
(9,9l)
davy 11
Inventář

Odeslat příspěvekod C3luar 19. 1. 2013 13:30

Dá sa to pochopiť u ľudí ktorý skutočne potrebujú riešiť veci za chodu a nemôžu si dovoliť luxus a za volantom nevolať. Práve preto je tu doba, kde sa dá skutočne kúpiť veľa doplnkov ktoré nemusia vodiča nútiť siahať priamo po mobile a ruky môže mať kľudne na volante.

Ja osobne ten mobil tiež v aute nemusím, ja si rád užívam jazdu s hudbou a telefón keď tak max. poviem: "šoférujem ozvem sa neskôr ..." ale to hovorím za seba.
---------------------------------------------------------------
NB:
>Toshiba Satellite P50B (new 2014)
>Toshiba Satellite A-300 (6 years and still run ...)
>Toshiba Tecra A8 (sweet dreams)
Mob: NOKIA Lumia 625
Auto: Ford Fiesta (MK6)
C3luar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod j3s 19. 1. 2013 14:41

Na palubce mám plácnutou nanopodložku, na ní položím mobil, doklady ... A po opuštění auta zase seberu a nacpu do kapes.
j3s
Štamgast

Odeslat příspěvekod JardaB 19. 1. 2013 14:45

Kdyz je rec o telefonovani, me velmi prijemne prekvapil tenhle cajk za babku http://www.alza.cz/emgeton-bluevox-scp3-d203061.htm Umi fakt plne 2 telefony, prakticky se nemusi nabijet - i ted v zime pod tmavym pruhem se asi staci dobijet, po opusteni auta se za nejake minuty sam vypne, srozumitelnost ujde, zadna hitparada ale clovek se domluvi...., proste me ten cinskej smejd fakt prekvapil... Takze v aute mobily z kapes netaham. Koukam, ze jeste zlevnil, koupim jeste jeden.
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Twingo II, 43 kW
Fikus MKII 1.6 TDCI 66 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod MELLO 19. 1. 2013 17:11

Tak toto vypadá hodně zajímavě a ta cena je velmi slušná
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod evlo 19. 1. 2013 17:12

Idalni je 7" tablet na sklo ...

U toho HF by me zajimalo jak to ve skutecnosti ve vysledku funguje.
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod JardaB 19. 1. 2013 18:34

Funguje prekvapive dobre, samozrejme problem s integrovanym mikrofonem, ale v hornim levem rohu skla to mam dost blizko a je to srozumitelne, nikdo si zatim nestezoval. Jako koupil jsem uz par podobnych sracek na *****, tohle je prvni, co uz 2 mesice spokojene pouzivam. To solarni dobijeni je prda. Jedine minus, ze se dlouho musi drzet tlacitko, aby se to zapnulo. Sparoval jsem 2 founy a chytne se to spolehlive na oba zaroven (oba Android, v podstate nosim vzdycky oba), prichozi hovory prijme z kazdeho a odchozi muzu taky vytocit na libovolnem z nich. Samozrejme nesmi prijit 2 hovory zaroven, ale to se mi jeste nestalo.
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Twingo II, 43 kW
Fikus MKII 1.6 TDCI 66 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod THeBaNDiT 25. 11. 2014 16:06

oprasim trosku tuto zapadnutu temu - osobne mam drziak do vyduchu ventilacie a chcel som ho kvoli jedinej veci - v lete v horucavach je mobil chladeny suchym klimatizovanym vzduchom, a teda sa trebars pri navigacii nerozpali na slnku do roztopenia. :) Ale potom mi napadlo, ci mu tym nerobim medvediu sluzbu, pretoze i ked je mobil chladeny suchym studenym vzduchom, v jeho vnutri je povodny vzduch, ktory moze obsahovat vlhkost, a ta sa pri ochladeni moze predsa vykondenzovat na zakladnej doske mobilu, ci? Nehrozi tym oxidacia?? :hm

V zime resp. v chladnom obdobi, ked je treba v aute zatopit, naopak drziak vo ventilacii sposobuje, ze je mobil ohrievany teplym vzduchom kurenia... neviem, nakolko mu to vadi, ale teply je cely... to potom radsej smerujem teply vzduch na nohy... :hm

A aby som bol konkretny, pouzivam nie najlacnejsi (26.90€), ale vyborny univerzalny drziak do vyduchu klimatizacie - KENU Airframe 8-) :-)

zive: Lenovo Z570 (i5 2430M, RAM 8GB, GF GT540M 2GB)
digiarena: Nikon D5000 + 18-55mm DX VR + 55-300 DX VRII + SB-700
avmania: Panasonic TX-P46ST30E + VU+uno + Nvidia Shield TV 2017 + ONKYO TX-NR414 + Jamo S426 HCS3
mobilmania: Samsung Galaxy S7 Edge
THeBaNDiT
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod addiction 25. 11. 2014 16:36

Kenu mam taky a je to vyborna vec :tleskani
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk

Odeslat příspěvekod kbn-001 25. 11. 2014 16:40

Ty vole já hodím mobil buď do kapsy ve dveřích nebo do kastlíčku pod rádiem a je mu tam dobře a když někdo volá? No tak ho vezmu do pracek a hodím vočko.
kbn-001
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod evlo 25. 11. 2014 17:14

Mobil je zlo.

Nesnasim zarizovani a to pres telefon nejvic ze vseho.
Naposledy upravil evlo dne 25. 11. 2014 17:19, celkově upraveno 1
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod MELLO 25. 11. 2014 17:18

kbn-001 píše:Ty vole já hodím mobil buď do kapsy ve dveřích nebo do kastlíčku pod rádiem a je mu tam dobře a když někdo volá? No tak ho vezmu do pracek a hodím vočko.

+1
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Moucha 25. 11. 2014 17:19

+1
Moucha
Gay inventář

Odeslat příspěvekod evlo 25. 11. 2014 17:20

Ja ho mam v kalhotech.
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod MELLO 25. 11. 2014 17:20