Tónování autoskel

Vše o doplňcích na auto, chiptuning.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Lukas063 15. 4. 2022 08:16

Mám taky sunset (style plus) a je to jen takový slabší odvar folii, které jsem měl na předchozích autech...
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 4. 2022 08:16

:shock: Slušná výbavička.
anonymni

Odeslat příspěvekod glider 15. 4. 2022 08:19

Štýl plus
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 4. 2022 08:20

Jop. Se nezdá.
anonymni

Odeslat příspěvekod Lukas063 15. 4. 2022 15:33

Bylo dáno, tak jsem bral
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod biker610i 15. 4. 2022 20:18

garážmistr píše:
garážmistr píše:Mám ty nejtmavší na všech autech. Dovnitř vidět není, ven za světla bez omezení a teď po tmě jedu po městě vidim všechno, je to jako přes sluneční brýle. Nic omezujícího.


U mne čím dál tím stejně.

presne tak ja mam tiez na mojich fiatoch uno a mazde najtmavsie folie uz niekolko rokov a je to parada dozadu nevidno z vonku a aj auta lepsie vyzeraju 8-)
Mazda 323F BJ
Fiat Uno logo 2x
Scania 450R
biker610i
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 15. 4. 2022 20:32

A aj jebačku možeš robic.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod impact 15. 4. 2022 20:57

LukasKoudak píše:Jediná výhoda toho co dal Lukas063 je v tom, že pokud máš děti. A je v autě vedro a stáhneš jim okýnka, tka máš jistotu že nebudou strkat ruce ven :-)


Jo to je pravda. A dovnitř nejdou komáři a jíná havět, když ti třeba někde malý dítě usne v sedačce a potřebuješ, aby se chvíli prospalo.
Hyundai je auto do konce života. Zaprvé, nikdy ti ho neukradnou. Zadruhé, nepodaří se ti ho prodat.
impact
Inventář

Odeslat příspěvekod biker610i 15. 4. 2022 23:32

tslany píše:A aj jebačku možeš robic.

len ked je vonku tma je to horsie, v aute ked chces svietit tak vtedy ani folie nepomozu :D si ako vo vyklade :D
Mazda 323F BJ
Fiat Uno logo 2x
Scania 450R
biker610i
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 8. 3. 2023 15:38

Když si dám nějakou viditelnou folii na zadní světla, stane se nehoda při couvání, nebo brždění a jako ten co naboural do toho s folii na skle, tak jak postupovat?
Předpokládám, že to není ok.
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 8. 3. 2023 15:42

No potahaju ta najskor na tom, preto som do toho nesiel.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 8. 3. 2023 15:49

m.a.x.i.m.u.s píše:Když si dám nějakou viditelnou folii na zadní světla, stane se nehoda při couvání, nebo brždění a jako ten co naboural do toho s folii na skle, tak jak postupovat?
Předpokládám, že to není ok.

Proč bys to v první řadě dělal?
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 8. 3. 2023 16:00

Já ne. Jen jsem narazil na nějakou diskuzi a borec s polepenýma zadníma světlama nevěří, že při něhodě problém s policií i pojišťovnou. Prej mu to prošlo přes stk, tak je to v pořádku.
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xmickey 20. 1. 2024 09:18

Chtěl bych lehce zatmavit zadní půlku bílého Golf kombíka a líbí se mi, jak to má origo příplatkově VW/Škoda (35 %). Lepič má v nabídce 30 %, ale odrazuje mě od toho, že si to nikdo nedává, protože je do auta vidět a doporučuje mi 20 %.

Jsem zase na začátku a nevím co vybrat. Neměli jste někdo obojí? Máte nějaké fotky na porovnání?
2016 VW Golf VII 1.6 TDI
2010 VW Golf VI 1.4 TSI
Samsung Galaxy S23
xmickey
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OTA21 20. 1. 2024 11:03

Tak snad záleží k čemu to chceš ty. Pokud nechceš, aby bylo do auta vidět, tak můšís jít do tmavšího, pokud chceš jen odstínit slunce, tak ti stací to, co sis vybral. Jednoduchý.
81kW
OTA21
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků