Jaký střešní box?

Vše o doplňcích na auto, chiptuning.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Ingos 12. 1. 2022 21:23

goes píše:Jak vypada to rychlouoinani?


https://www.youtube.com/watch?v=BcuVmmOUe9g&t=188s

0:58
Ingos
Inventář

Odeslat příspěvekod Lukas063 12. 1. 2022 21:25

Petrs77 píše:Já mám tuto řadu (ten největší) a spokojenost
https://m.neumax.cz/autobox-neumann-adv ... k-p278074/

taky mám něco od neumanna, něco z levnější řady a tehda (cca 10 let zpět, kdy jsem jej kupoval), jsem ho vzal jen proto, že byl za směšný peníze ve výprodeji u jednoho našeho dodavatele. Neměl jsem žádné nároky na vlastnosti, párkrát za rok, když to šteluju na střechu, se to dá zmáknout i bez rychloupínáků apd.
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 1. 2022 21:25

To je huste :)
anonymni

Odeslat příspěvekod Ingos 12. 1. 2022 21:27

Petrs77 píše:Já mám tuto řadu (ten největší) a spokojenost
https://m.neumax.cz/autobox-neumann-adv ... k-p278074/


Díky, za tu cenu vypadá dobře, jen škoda, že je až zbytečně vysoký. Jak je to s hlučností?

-- 12. 1. 2022 21:35 --

polda píše:Bych vzal něco z bazoše , jsou tam i jen 2 -3x použity


Prošel jsem. Dalo by se něco vybrat, ale všechno daleko a nevím, jak by to šlo poslat
Ingos
Inventář

Odeslat příspěvekod Petrs77 12. 1. 2022 21:35

Od nějakých 110 to je slyšet, a pak je hluk skoro stejný ať jedeš 110 nebo 140. Nevím, kolik v tom hraje roli velikost boxu nebo panorama.
Asi nejses z Prahy, mají tam prodejnu kousek od barandovskeho mostu a vystavených dost modelů (aspoň v minulosti to tak bylo), dá se tom hezky porovnat. Thule samozřejmě působí kvalitněji, ale cena je zase jinde.
Petrs77
Štamgast

Odeslat příspěvekod Ingos 12. 1. 2022 22:27

To je pro tátu a ten je z Opavy, takže kvůli tomu určitě do Prahy nepojede. Já bych mu to sice mohl vzít, ale ani na jednom autě nemám příčníky a dovnitř to nedám.
Ingos
Inventář

Odeslat příspěvekod glider 12. 1. 2022 22:53

Na Audinu pekny cierny lesky Thule box.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Olsztyn 12. 1. 2022 22:57

Tenhle nestačí? Píšou 4 lyže ale určitě se vejde 5 možná šest. Mám ho. Dali jsme 4x lyže+ 2x boby. Nejlevnější thule, nosnost 50 píšou, otvírání z jedný strany. Přijde mi good. To klešťový uchycení to má. Bral jsem kvuli délce, běžky mají kolem 2m.

https://stresni-boxy.heureka.cz/thule-p ... ecifikace/

-- 12. 1. 2022 23:03 --

glider píše:Na Audinu pekny cierny lesky Thule box.


Jo na audi... tak to samozřejmě.

-- 12. 1. 2022 23:10 --

Jo jestli ještě můžu poradit, tak jestli je možný že maj některý boxy povolenou rychlost vyšší než 130 tak bych šel po nich. Je to vopruz hlídat si tu rychlost v německu.
Olsztyn
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ingos 13. 1. 2022 18:32

Díky, ale to je hrozně a zbytečně dlouhé, čouhalo by to půl metru nad sklo.

Navíc jen 50kg, což když tam dáš šestery lyže + pár bot je málo.

Rychlost je podle mě nesmysl, reálně to neuletí ani ve 250 a stejně s tím víc jak 160-170 nepojedem.
Ingos
Inventář

Odeslat příspěvekod Lukas063 13. 1. 2022 18:44

Tak pokud je táta z Opavy, co sjet kouknout do hakru v Ostravě:

https://www.hakrbrno.cz/


(sice se kšeft jmenuje hakr brno, ale maj pobočku v Ostravě)
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 13. 1. 2022 18:56

Já mám levný Hakr Relax 310 už roky a v cajku. Vejdou se mi do něj čtvery lyže, hůlky a na to ještě přezkáče, nebo dvě cestovní tašky a ještě něco do špice.
opasino
Inventář

Odeslat příspěvekod Ingos 13. 1. 2022 19:09

Hakr jsem koukal, ale stěžujou si na tenké plasty a problematické zamykání, nicméně je fajn, že maj prodejnu v Ostravě, díky za tip, možná ten Magic 400 by šel.

Jako jasně, můžeš to vozit v lecčem. Momentálně má táta 13let starý box z Tesca, co tam koupil když jel pro rohlíky, protože byl za 3ku v akci, ale taky to je na tom produktu vidět.
Ingos
Inventář

Odeslat příspěvekod maincoonsback 13. 1. 2022 19:19

Ten HAKR magic line 400 vypadá /vím že není/, jako čistokrevná kopie starších rad Thule.

Ona už ale i ta cena nad 10t. odpovídá lepší kvalitě. Za.mne tohle ještě nebylo, toto bych asi prohlídl.

Jinak Thule je jistota a pokud není nějaký extra tlak na cenu, pak bych nic jiného neřešil. Kvalitativně s funkčně tomu není co vytknout.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod kurtoid 13. 1. 2022 19:20

Už jsem byl natěšený na Thule Pacific, který byl zrovna v krásné slevě, ale působilo to na mě tak nějak vachrlatě, tak jsem to zavrhl. Navíc ta nosnost není nic moc a box není vyztužený.

Třeba Hapro Carver a Traxer stojí podobně a působilo to na mě o dost odolněji. U mě zatím vede tohle.

U Thule to chce asi tu vyšší řadu, která je ale tak trochu za nesmysl. Prozkoumané to ale nemám a kdoví, jak to s Thule vypadá. Teď mám od Thule příčníky na auto a moc kvalitně to na mě nepůsobí. Takový aušusový plastáček s tragickým zámečkem, zabezpečení naprosto nulové, z auta bych to sundal za 2 minuty kdybych to chtěl ukrást a stačil by mě k tomu plochý šroubovák.

Co jsem se bavil s tím prodejcem boxů, tak největší problém je u Thule to, že zloději obchází parkoviště s origo klíčkama a berou to tam ve velkém. Asi je to jen nějaký mýtus, ale mě to i tak celkem odradilo :-/

Ty německé Atera boxy jsem ještě naživo neviděl, ale taky je mám v merku.
kurtoid
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Ingos 13. 1. 2022 19:21

No právě, že ta verze Strong je za 12k a to už bych taději taky vzal to Thule za 15.
Ohledně ceny to je těžko říct. Tata než se k něčemu rozhodne, tak to je věčnost. Navíc vždycky nejdřív začne na nějakém rozpočtu a nakonec koupí něco o 50% dražší.

-- 13. 1. 2022 19:23 --

kurtoid píše:Už jsem byl natěšený na Thule Pacific, který byl zrovna v krásné slevě, ale působilo to na mě tak nějak vachrlatě, tak jsem to zavrhl. Navíc ta nosnost není nic moc a box není vyztužený.

Třeba Hapro Carver a Traxer stojí podobně a působilo to na mě o dost odolněji. U mě zatím vede tohle.

U Thule to chce asi tu vyšší řadu, která je ale tak trochu za nesmysl. Prozkoumané to ale nemám a kdoví, jak to s Thule vypadá. Teď mám od Thule příčníky na auto a moc kvalitně to na mě nepůsobí. Takový aušusový plastáček s tragickým zámečkem, zabezpečení naprosto nulové, z auta bych to sundal za 2 minuty kdybych to chtěl ukrást a stačil by mě k tomu plochý šroubovák.

Co jsem se bavil s tím prodejcem boxů, tak největší problém je u Thule to, že zloději obchází parkoviště s origo klíčkama a berou to tam ve velkém. Asi je to jen nějaký mýtus, ale mě to i tak celkem odradilo :-/

Ty německé Atera boxy jsem ještě naživo neviděl, ale taky je mám v merku.


To řešíme na dovolené tak, že lyže hodíme vždy po lyžování do lyžárny a box necháváme prázdný a otevřený, ať to nikoho vůbec neláká. Když jsou v boxu, tak je vždy někdo v autě, takže to je cajk.
Ingos
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků