Kvalita PHM u jednotlivých čerpacích stanic

Které palivo je výhodnější?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Tommy11 17. 7. 2007 08:48

Tak mě napadlo, že bychom se tu mohli upozorňovat, kde maj nekvalitní benzín a kde naopak kvalitní.... :wink:
Fiat Grande Punto 1,4/8V dynamic 3D; oranžová merengue
Koukněte také na naše webové stránky (viz. www :) )
Tommy11
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Manli2 17. 7. 2007 08:50

a jak to poznám?
Manli2
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tommy11 17. 7. 2007 08:53

No motor více řve, pak se mu nechce tolik tahat, těch ukazatelů je docela dost. Každý normální člověk to snad pozná. Třeba i tak, že do kopce, který jedeš normálně za 5, musíš jet za4;)
Fiat Grande Punto 1,4/8V dynamic 3D; oranžová merengue
Koukněte také na naše webové stránky (viz. www :) )
Tommy11
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 17. 7. 2007 09:03

Břest (mezi Kroměříží a Přerovem). Mám dojem že se to jmenuje Q-tank nebo tak nějak. Je to jediná benzinka v obci. Nechtěla na to jet a startovat ani Felicia MPi a to už je hodně co říct.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod mfilip 17. 7. 2007 09:29

Prosim vas, to prece nejde takhle oznacit, ze ta ci ta benzinka je spatna. V 99% je problem v cisterne, ktera to do benzinky priveze a benzinka je v tom nevinne. Stejne se tak muze stat, ze vam nepojede auto po natankovani u Shellu a stejne tak kdyz natankujete u Noname XXX. Takze ja bych nepalil carodejnice. Tankuji pres 10 let nejlevnejsi benzin, co vidim a nikdy nebyl problem s autem - ani na polsky benzin, ani na cesky znackovy ci neznackovy.
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
goes: tak jo, zde jsi vyhral
mfilip
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tommy11 17. 7. 2007 09:41

No nevim nevim, jestli je vždy problém v cisterně...Já se též snažím tankovat nejlevnější benzín, ale ne za kažou cenu, pokud vidim usmolenou pumpu s jedním stojanem, radši jedu dál! Jinak tankuju u makra a no problem.
Fiat Grande Punto 1,4/8V dynamic 3D; oranžová merengue
Koukněte také na naše webové stránky (viz. www :) )
Tommy11
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod racek 17. 7. 2007 09:52

Netankujte u SHELLu maji tam drahej benzin a neni o nic lepsi nez kde jinde. A vic to zere, kdyz jsem tam nabral stoupla spotreba o cca. 3 litry SHELL way to HELL
Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.

***FCUK OF SHELL***
racek
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JackNO.1 17. 7. 2007 10:02

já nebyl spokojenej s benzínem od Essa v Brně na Hradecké. Vzal jsem ho dvakrát a v obou případech spotřeba o litr vyšší a chod motoru zdaleka nebyl ok...

Mohla to být náhoda, nechci pomlouvat Esso. Každopádně pokud to nebude jediná benzinka v okruhu X desítek kilometrů, už u nich tankovat nebudu :-)
V2 60°
JackNO.1
Motorkář roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JackNO.1 17. 7. 2007 10:03

racek píše:Netankujte u SHELLu maji tam drahej benzin a neni o nic lepsi nez kde jinde. A vic to zere, kdyz jsem tam nabral stoupla spotreba o cca. 3 litry SHELL way to HELL


nekecej hovadiny, třeba v Brně není Shell nejdražší...

Pokud chceš toto tvrdit, upřesni info :hm
V2 60°
JackNO.1
Motorkář roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 17. 7. 2007 10:05

On je to obrovský rozdíl kde se tankuje. Měsíčně najezdím 2500km jedním autem, takže to lze vysledovat.
Když tankuju na ONO v Teplicích, tak mám až o litr na sto větší spotřebu. To je asi nejhorší benzín v mém okolí.

Nejlepší benzín co v mém okolí je v Bílině u Lidlu(nepatří k sobě), je levnej 28,50Kč, subjektivně se na něj jezdí dobře - auto jde tzv za plynem, motor neklepe
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jeffe 17. 7. 2007 10:35

ja tankuju:
- u seriozni firmy (Shell)
- na frekventovanych mistech, at to tam dlouho nestoji
- na novych pumpach, ne na nejakych starych barabiznach co se premalovali na znacku.

Zatim bez problemu.
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HrdinaJan 17. 7. 2007 10:43

No já se teď vrátil z Německa a nestačil jsem se divit, jak moc byl poznat rozdíl mezi jejich benálem na jejich značkovejch benzínkách a klasika globusem v čechách kde docela často tankuju.
HrdinaJan
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod racek 17. 7. 2007 10:44

Mily JACKU numero uno, ja jsem nenapsal nejdrazsi, ale drahej. Takze nez zacnes Ty kecat hovadiny, tak si alespon precti na co reagujes. (v tvem pripade klidne 3x po sobe)
Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.

***FCUK OF SHELL***
racek
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deli 17. 7. 2007 10:49

racek píše:A vic to zere, kdyz jsem tam nabral stoupla spotreba o cca. 3 litry SHELL way to HELL

LOL Mr. Green Tak to je ovšem mazec Mr. Green
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Bronzový avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HrdinaJan 17. 7. 2007 10:52

Já myslim, že to SEC MAZEC. :)
HrdinaJan
Veterán
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků