Invaze dehtů

Které palivo je výhodnější?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod JardaB 2. 9. 2005 16:08

Jestli to neni kachna, tak to bude naaarez.... To nevim, cim budu sekat zahradu - neprodavaji sekacky v dyzlu (nejlip v TDi) :-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.II 2. 9. 2005 16:14

JardaB píše:Jestli to neni kachna, tak to bude naaarez.... To nevim, cim budu sekat zahradu - neprodavaji sekacky v dyzlu (nejlip v TDi) :-)
Mounfield dává benzín do sekaček na 7 let zadara. A to se vyplatí.
Jouda.II
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod luk 2. 9. 2005 16:27

JardaB: Tak si půjč od zemědělců traktor se sekačkou. Není to sice TDI, ale zato má pořádný naftový zvuk :-)
<--- Odpůrci aut fkombíku by si měli uvědomit, že...
luk
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dreamer_ 2. 9. 2005 17:23

JardaB píše:Jestli to neni kachna, tak to bude naaarez.... To nevim, cim budu sekat zahradu - neprodavaji sekacky v dyzlu (nejlip v TDi) :-)


... a čo takto kosačku FSI aj s katalizátorom, a nech to hneď spĺňa aspoň euro 5 8) ...

... a komu nestačí výkon treba kúpiť kosačku RS s motormom TFSI ...

... alebo na malú rozlohu trávnikov nejakú HTP kosačku ...

:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
Dreamer_
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Hustoles 3. 9. 2005 09:43

Tak co přátelé zapřisáhlí benziňáci a antidehťáci, jak se těšíte na benzínek za 35 Kč? :wink: :wink:
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 9. 2005 09:50

Koudelka píše:Tak co přátelé zapřisáhlí benziňáci a antidehťáci, jak se těšíte na benzínek za 35 Kč? :wink: :wink:!/quote]


Koudelka: je mi to vcelku v pazi, protoze nekdo ma a nekdo nema. A chlubit se tim, ze jsi socka a proto se mas lip, nez my rentieri je usmevne :wink: Mr. Green
anonymni

Odeslat příspěvekod Hustoles 3. 9. 2005 13:59

goes:Do socky mám sakra daleko a tudíš nemusím jezdit takovýma šunkama,jak Ty ev. mít při jejich prodeji takový problém, jako Ty, viz. příslušný thread a dohadovat se s kupujícím co se na nich ***** před prodejem a co až po prodeji. Když si tak dobře zajištěný, proč si nekoupíš něco kvalitního? :wink:
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 9. 2005 14:50

Koudelka: prave proto, ze uz jsem tak v baliku, ze uz nevim co s nimi delat. To ale ty nepochopis, protoze jsi ta socka a myslis si, ze musis kupovat nejake kvalitni veci. Ja proste zamerne kupuju vraky, abych se zbavil casti penez, je to takovy adrenalinovy sport tech nejzajistenejsich ze zajistenych rentieru. Ovsem na to ty nikdy neprijdes, protoze tak vysoko se nikdy nedostanes. :)
anonymni

Odeslat příspěvekod Hustoles 3. 9. 2005 16:16

Nejsem opravdu v balíku až tak, abych kupoval šunty jako adrenalinový sport a ještě se tím chlubil. To už je hodno návštěvy psychiatra. :hm :hm
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 9. 2005 16:31

Koudelka: cece, kdyz mluvis o tom psychiatrovi, mam pocit, ze v "Jachyme hod ho do stroje" honili prave Koudelku :)
anonymni

Odeslat příspěvekod Hustoles 3. 9. 2005 16:47

Právě proto to můžu objektivně zhodnotit. Kam to máš blíž, do Bohnic, nebo Brno-Černovice? :lol:
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 9. 2005 16:56

Ted do Brno-Bohunice tam zajdu do ambulance a kdyz tak se necham poslat do Kromerize nebo Opavy, tam to mam domu nejblize....
anonymni

Odeslat příspěvekod Hustoles 3. 9. 2005 17:31

Dobrý reference tam má Krizové centrum,jsou tam odborníci na svém místě. Svěř se jim se vším chlapče,uleví se ti.To rentiérství se někomu podepíše i na mozkových funkcích, z toho si nic nedělej, to je noumální. 8) 8)
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 9. 2005 17:42

Koudelka: to jsou male veci, ja se citim zdravy a v pohode a nic mne netrapi :) tudiz klasicky blazen :)
anonymni

Odeslat příspěvekod Hustoles 3. 9. 2005 17:46

goes: pravě tak to začíná, chlapče, taky jsem se cítil normálně a teď vidím, že jsem vlastně socka, co kupuje nová auta. Prostě blázen! :hm :hm
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků