Za kolik jezdíte s benzínem?

Které palivo je výhodnější?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Do fóra se už nepřihlásíte přezdívkou, je potřeba e-mail. Hned teď se podívejte, jakou e-mailovou adresu tady používáte a zapište si ji: odkaz Uživatelský panel v hlavičce –> záložka Profil. (Podrobnosti)

Odeslat příspěvekod MELLO 30. 5. 2022 10:17

:D :D
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 30. 5. 2022 10:19

8-D muha zabil :mrgreen:
pozpatku_fijA
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 30. 5. 2022 10:23

Moucha píše:naštěstí se pohybuju od domova v docházkových vzdálenostech většinou takže.. :D

:D
SkyActiv-G 165 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch

Odeslat příspěvekod PatV 30. 5. 2022 10:47

Moucha píše:já byl teď 2x na letisku, vyjedu z domu se studeným motorem, na D11 to mám asi 4km, najedu, po chvilce hodim 140 a před Prahou to je přes 7. Pod 7 mi to padne až v Praze

Vynuloval jsem to na McDrive. Ale provoz nebyl, jen hromada kamionů.

-- 30. 5. 2022 10:49 --

Arnie J píše::D

PatV: to máš sutomat? tipnul bych že jo, bo kvalt je dlouhý jako prase, ale nikde tam nevidím napsaný "D7"

Jj, je to napsaný vlevo dole, tak to není přes volant vidět. 2500 otáček při 150kmh.
3.0 V6
2.0 R4
PatV
Inventář

Odeslat příspěvekod Moucha 30. 5. 2022 11:29

Jo to je pekny, chcu rs? Do mesta? :D
Moucha
ing. Spokojený

Odeslat příspěvekod Arnie J 30. 5. 2022 11:30

Chceš
SkyActiv-G 165 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch

Odeslat příspěvekod PatV 30. 5. 2022 11:34

Jezdí se mi s tím líp než s běžnou Octou, variabilní převod řízení je do města hodně najs. A k tomu hustokrutej zvuk z repráků.
PatV
Inventář

Odeslat příspěvekod Lukas063 30. 5. 2022 11:35

pozpatku_fijA píše:8-D muha zabil :mrgreen:

Jj :D
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod MELLO 30. 5. 2022 11:39

PatV píše:Jezdí se mi s tím líp než s běžnou Octou, variabilní převod řízení je do města hodně najs. A k tomu hustokrutej zvuk z repráků.

:D
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Moucha 30. 5. 2022 12:39

Jo prevod rozeni na obyc okte mi nevyhovuje, clovek se ze zatacky vraci volenatem a u stredoce polohy se kola srovnaj a hned se zataci na druhou stranu, ale kola to chvilku drzi rovne, nechapu komu to muze vyhovovat takova nepresnost, RS to nema, tam to funguje tak jak bych od auta cekal
Moucha
ing. Spokojený

Odeslat příspěvekod MELLO 30. 5. 2022 12:46

Převod rození bych nechtěl zažít :D
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 30. 5. 2022 12:53

+1 :D
pozpatku_fijA
Inventář

Odeslat příspěvekod Moucha 30. 5. 2022 12:55

to napíšu ještě jednou jako člověk na klávesnici. Mám vytočeno doleva třeba a chci se vrátit volantem na střed a hned uhnout doprava, prostě plynule točit zleva doprava, rukama dělám stejné otáčky, ale na středu jak se blížím ke srovnání kol rovně tak to tu polohu chvilku podrží (na kolech) než to zase začne točit doprava, je to cítit na celém autě a je to takové nepříjemné + samozřejmě autobusácký nesmyslný převod řízení, ale češi jsou asi autobusáci takže cajk
Moucha
ing. Spokojený

Odeslat příspěvekod MELLO 30. 5. 2022 12:57

To musí být dost blbé při parkování, tam furt šenkruješ volantem z jedné strany na druhou. To je docela zvláštní. Sem to nikdy nezažil a si vím co popisuješ.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 30. 5. 2022 12:59

Moucha píše:to napíšu ještě jednou jako člověk na klávesnici. Mám vytočeno doleva třeba a chci se vrátit volantem na střed a hned uhnout doprava, prostě plynule točit zleva doprava, rukama dělám stejné otáčky, ale na středu jak se blížím ke srovnání kol rovně tak to tu polohu chvilku podrží (na kolech) než to zase začne točit doprava, je to cítit na celém autě a je to takové nepříjemné + samozřejmě autobusácký nesmyslný převod řízení, ale češi jsou asi autobusáci takže cajk

A co čekáš, když to ladili pro Vaška Koptu? :D
pozpatku_fijA
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka