Za kolik jezdíte s benzínem?

Které palivo je výhodnější?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod burty s krenem 20. 7. 2019 01:13

Tvl čím mam přijet já. Já asi radši nepřijedu :D
burty s krenem
Veterán

Odeslat příspěvekod MV_cz 20. 7. 2019 05:51

Recentní půlnádrž s renó 9,85 l/100 (podle PP 9,5). Byl v tom ten úprk na Libereckou dálnici a zpátky relativně normálně.
Jsem to včera vynuloval, do půlky nádrže dotankoval plnotuk, naložil plnej kufr věcí a ještě něco na zadní sedačky a jeli jsme na Moravu. Zvládl jsem to za 7,7 podle PP 8-) 8-D

žádná zábava v tom extra nebyla, dálnice 80 v omezení podle předpisů (bo je to široký jak autobus a nemám to v ruce) mimo omezení povětšinou 134GPS, ale tak předjíždění rychlejší bylo a jeden borec ve fabii, co se držel asi do 180 :twisted: :D Mimo dálnici pak klasika ~110 tacho.
Buchlováky do kopce jsem samozřejmě musel projet svižněji a drží to v zatáčkách pěkně, líp než alfa.
renaultí 1.8 M5P EDC
fiatí 1.4 350A1000 dualogic
MV_cz
Inventář

Odeslat příspěvekod garážmistr 20. 7. 2019 07:44

Tak ono to bude zdá se jezdit za pěkný čísla. Pokud bude sebekázeň.
rwd
garážmistr
Inventář

Odeslat příspěvekod garážmistr 20. 7. 2019 07:45

burty s krenem píše:Tvl čím mam přijet já. Já asi radši nepřijedu :D

Jsi pil?
rwd
garážmistr
Inventář

Odeslat příspěvekod Tomas B 20. 7. 2019 07:52

MV_cz píše:Recentní půlnádrž s renó 9,85 l/100 (podle PP 9,5). Byl v tom ten úprk na Libereckou dálnici a zpátky relativně normálně.
Jsem to včera vynuloval, do půlky nádrže dotankoval plnotuk, naložil plnej kufr věcí a ještě něco na zadní sedačky a jeli jsme na Moravu. Zvládl jsem to za 7,7 podle PP 8-) 8-D

žádná zábava v tom extra nebyla, dálnice 80 v omezení podle předpisů (bo je to široký jak autobus a nemám to v ruce) mimo omezení povětšinou 134GPS, ale tak předjíždění rychlejší bylo a jeden borec ve fabii, co se držel asi do 180 :twisted: :D Mimo dálnici pak klasika ~110 tacho.
Buchlováky do kopce jsem samozřejmě musel projet svižněji a drží to v zatáčkách pěkně, líp než alfa.

dobry!
Tomas B
Guru

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 20. 7. 2019 07:59

Drzel do 180? To nedelas dobre jaromire.... s tim plynovym pedalem.
maXX_CZ
Inventář

Odeslat příspěvekod MV_cz 20. 7. 2019 08:10

Jen na chvilku :-( Tak je to nuda mačkat plyn jen na centimetr, určitě by se měl občas prošlápnout víc, ať nezatuhne :nenapadne
MV_cz
Inventář

Odeslat příspěvekod goes 20. 7. 2019 08:27

Jeste ze sis kupul toho megana rs. Neresme ze fabie to zvladla stejne.
Jen v buchlovakach sinuz musel jet krutou pilu zes jel tak ze alfa uz plavala a rencek ne
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod _maty_ 20. 7. 2019 08:52

MV_cz píše:Recentní půlnádrž s renó 9,85 l/100 (podle PP 9,5). Byl v tom ten úprk na Libereckou dálnici a zpátky relativně normálně.

Gratuloval jsem ti? Kazdopadne ti to auto uprimne zavidim :)
_maty_
Zcela nedůležitý uživatel

Odeslat příspěvekod burty s krenem 20. 7. 2019 10:15

garážmistr píše:
burty s krenem píše:Tvl čím mam přijet já. Já asi radši nepřijedu :D

Jsi pil?

Jasně :D
burty s krenem
Veterán

Odeslat příspěvekod garážmistr 20. 7. 2019 11:15

A už dobrý?
rwd
garážmistr
Inventář

Odeslat příspěvekod MV_cz 20. 7. 2019 12:28

goes píše:Jeste ze sis kupul toho megana rs. Neresme ze fabie to zvladla stejne.
Jen v buchlovakach sinuz musel jet krutou pilu zes jel tak ze alfa uz plavala a rencek ne

To zase ne, fabie to zvládla levněji a lépe :-S Budeš se divit ale zatáčky v buchlovákách poznám, megan prostě sedí o něco líp. Samozřejmě i s alfou to bylo nadprůměr, ale u megana to funguje tak, že ze začátku se zdá že člověk projíždí s klasickou předokolkou a pak se to jakoby trochu zlomí a přilepí ještě víc :D
MV_cz
Inventář

Odeslat příspěvekod goes 20. 7. 2019 12:32

A hned na to cteme na novinkach ze buchlovaky jsou zavrene
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod burty s krenem 20. 7. 2019 13:02

garážmistr píše:A už dobrý?

Dobry
burty s krenem
Veterán

Odeslat příspěvekod MV_cz 20. 7. 2019 13:30

goes píše:A hned na to cteme na novinkach ze buchlovaky jsou zavrene

:D
_maty_ píše:Gratuloval jsem ti? Kazdopadne ti to auto uprimne zavidim :)

Dík :)
MV_cz
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka