Za kolik jezdíte s benzínem?

Které palivo je výhodnější?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod SerifJohn 26. 6. 2018 09:18

Speleo: S takovym najezdem doporucim. :D
Obrázek
SerifJohn
Inventář

Odeslat příspěvekod speleo 26. 6. 2018 09:45

Lukasoj píše:speleo: zajímavé :shock: Já tedka jezdím dlouhodobě za 7,0l :shock: :shock:

Tak to teda nevim kde a jak jezdíš teda, ale po Praze to nejspíš není :-)) Za 7l jsem snad ještě nikdy žádnou nádrž nevyjel, nejnižší mám 7,5l.
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Lukasoj 26. 6. 2018 09:47

speleo: noo, jak bydlím za Prahou a jezdím většinou jen na okraj Prahy, tak prostě vyjedu a jedu ustálenou rychlostí a nikde moc neposkakuji :-)
Lukasoj
VIP Galerie

Odeslat příspěvekod speleo 26. 6. 2018 09:48

SerifJohn píše:Speleo: S takovym najezdem doporucim. :D
Obrázek

Někdo dřepí v autě, někdo v kanclu, no :) S takovým nájezdem bych si spíš představil nějakou V8 než autobus :)

-- 26. 6. 2018 09:51 --

Lukasoj píše:speleo: noo, jak bydlím za Prahou a jezdím většinou jen na okraj Prahy, tak prostě vyjedu a jedu ustálenou rychlostí a nikde moc neposkakuji :-)

Takže v podstatě vidláckej kochač a zdržovač, kterej svým křápem blokuje pro pražáky jejich ulice! :-P Ty jsou nejhorší, těm bych zakázal vjezd do Prahy úplně, hezky všechny auta středočechů odstavit v polích před Prahou a zbytek MHD :D
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

speleo
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod MV_cz 26. 6. 2018 09:58

To taky taky bude, ještě chybí namodro namalovat prahu 9 a 10 :D
renaultí 1.8 M5P EDC
fiatí 1.4 350A1000 dualogic
MV_cz
Veterán

Odeslat příspěvekod Lukasoj 26. 6. 2018 09:59

speleo: pche, trvalé bydliště mám na PZE 8 8-)
Lukasoj
VIP Galerie

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 26. 6. 2018 10:00

speleo píše:
Lukasoj píše:speleo: noo, jak bydlím za Prahou a jezdím většinou jen na okraj Prahy, tak prostě vyjedu a jedu ustálenou rychlostí a nikde moc neposkakuji :-)

Takže v podstatě vidláckej kochač a zdržovač, kterej svým křápem blokuje pro pražáky jejich ulice! :-P Ty jsou nejhorší, těm bych zakázal vjezd do Prahy úplně, hezky všechny auta středočechů odstavit v polích před Prahou a zbytek MHD :D

V pohodě, za ty léta jsem se už naučil jezdit v Praze jako Pražák :D
Vítěz kategorie VÝKON v soutěži Průměrný výkon garáže 2014, 2016

6,2l V8 - Only milk and juice come in 2 liters...

Enzo Ferrari:"Aerodynamika je pro lidi, co nedokážou postavit pořádný motor"
Nissan350Z
Veterán

Odeslat příspěvekod MV_cz 26. 6. 2018 10:02

A já mam i pražskou SPZ, takže jsem inkognito, v Praze dělám jakože místního a jinde jsem za blbýho pražáka :D
renaultí 1.8 M5P EDC
fiatí 1.4 350A1000 dualogic
MV_cz
Veterán

Odeslat příspěvekod jurajec 26. 6. 2018 10:08

6.5 az 7L a kdyz jsou kolony/zacpy v Praze tak klidne za 3.5L
Naposledy upravil jurajec dne 26. 6. 2018 10:09, celkově upraveno 1
jurajec
Štamgast

Odeslat příspěvekod speleo 26. 6. 2018 10:09

Lukasoj píše:speleo: pche, trvalé bydliště mám na PZE 8 8-)

To by právě prošlo důkladnou revizí (očekování katastru nemovitostí, průjezdy kamerama, bankovní účty, atd. atd., všechno už to Babiška zařídí...) a zjistilo by se, že kdo se víc zdržuje mimo trvalé bydliště, bylo by mu zrušeno a on trvale vykázán za hranice Prahy ;-)

speleo
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Lukasoj 26. 6. 2018 10:09

Tak to mám kliku :-) Většinu času jsem v Praze :-) :-)
Lukasoj
VIP Galerie

Odeslat příspěvekod speleo 26. 6. 2018 10:15

Nissan350Z píše:V pohodě, za ty léta jsem se už naučil jezdit v Praze jako Pražák :D

A nešlo by zůstat v Hradci? Tady nic neni a vítaný tu taky nejsi, tak proč sem furt lezeš? :hmm: 8-P Hradec je nádherný placatý město, krásnej lesní hřbitov, Labe, vnitřní okruh kterej by vám Praha mohla závidět, všechno máte a stejně si toho zjevně nevážíte... :-l

speleo
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 26. 6. 2018 10:17

speleo píše:
Nissan350Z píše:V pohodě, za ty léta jsem se už naučil jezdit v Praze jako Pražák :D

A nešlo by zůstat v Hradci? Tady nic neni a vítaný tu taky nejsi, tak proč sem furt lezeš? :hmm: 8-P Hradec je nádherný placatý město, krásnej lesní hřbitov, Labe, vnitřní okruh kterej by vám Praha mohla závidět, všechno máte a stejně si toho zjevně nevážíte... :-l

Moment, moment :D Nejsem z HK a do Prahy nelezu já, nýbrž Praha za mnou :P Spolupracuju s pár firmama :D
Vítěz kategorie VÝKON v soutěži Průměrný výkon garáže 2014, 2016

6,2l V8 - Only milk and juice come in 2 liters...

Enzo Ferrari:"Aerodynamika je pro lidi, co nedokážou postavit pořádný motor"
Nissan350Z
Veterán

Odeslat příspěvekod speleo 26. 6. 2018 10:23

Beztak sis na to nakradl, ale Andrej už to prostě zařídí :P

speleo
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod MELLO 26. 6. 2018 12:29

Lukasoj píše:speleo: pche, trvalé bydliště mám na PZE 8 8-)

Takový mám nejraději. Kdyby tě chtěli v té obci ukamenovat....
MELLO
MELLO

Předchozí stránkaDalší stránka