Za kolik jezdíte s elektromobilem?

Které palivo je výhodnější?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod impact 27. 6. 2022 21:32

Arnie J píše:no ještě že to doma budu parkovat jen na zastávce


Ty si chceš taky koupit francouzský elektroauto?
Hyundai je auto do konce života. Zaprvé, nikdy ti ho neukradnou. Zadruhé, nepodaří se ti ho prodat.
impact
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 27. 6. 2022 21:34

Klidně, taková e-2008 mi nepřišla jako úplně blbá nabídka. Ale v nejbližších 5 letech nejspíš ne.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fricoolinek2 27. 6. 2022 23:32

Bude myslíte časem prostor pro nějaký pofidérní repase akumlátorů, kdy nějací "high-end" kutilové se budou pokoušet vyměňovat v baterii jednotlivý články, nebo to prostě technicky (snad?) nebude možný?
JSEM VÁŠ KRÁL, MOJI PODDANÍ!
Bazoš fůůůůj!
fricoolinek2
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod impact 28. 6. 2022 06:10

To asi bude dost záležet, zda a jak moc klesne cena za novej akumulátor. Já bych tipnul, že takový firmy existovat budou, stejně jako teď existujou různý firmy na čištění DPF a GPF.
Hyundai je auto do konce života. Zaprvé, nikdy ti ho neukradnou. Zadruhé, nepodaří se ti ho prodat.
impact
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 28. 6. 2022 06:36

+1
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 28. 6. 2022 06:41

Vzdyt uz to je bezne u elektrokol, skutru atp., to je asi samozrejme. Navic to kvalitu baterie asi vzdy vylepsi vzhledem k pokroku v konstrukci clanku.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod impact 28. 6. 2022 06:45

Co jsem četl o těch repasích Tesla baterek, tak je to dost loterie, protože opravíš pár vadnejch článků, ale ten zbytek je pořád těsně před smrtí a je velká šance, že brzo odejde další. V elektrokole je baterka, ve kterých je těch článků řádově méně.
Hyundai je auto do konce života. Zaprvé, nikdy ti ho neukradnou. Zadruhé, nepodaří se ti ho prodat.
impact
Inventář


Odeslat příspěvekod anonymni 28. 6. 2022 08:15

A co si od pripadneho posunu slibujete? Ze automobikky budou dal vyvoje benzinove auta jako nyni? Ale prd… mozna by se doshalo toho ze by tu byla nejaka omezena mabidka dobihajicich modelu a tim by to skoncilo.
anonymni

Odeslat příspěvekod Tomas B 28. 6. 2022 08:15

slibuju si od toho, že ten přechod bude plynulejší a ne na sílu
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nekenieh 28. 6. 2022 08:17

V zásadě se jedná o zcela primitivní problém, totiž poznat, který z tisíců článků už nemá parametry, popřípadě který z nich se zítra v noci vznítí.
https://cz.pinterest.com/pin/583286589247193458/
Já to tipuji na 56 zleva ve 22 řadě, ale mohu se i mýlit.
Nekenieh
Štamgast

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 6. 2022 08:22

Tomas B píše:slibuju si od toho, že ten přechod bude plynulejší a ne na sílu


Plynuly bude jednoduse. Zivotni cyklus aut je 6-10 let. Takze automobilky postupne predstavi posledni spalovaci generace a postuone je nahradi elektrem. To tak nejak do toho roku 35 vyjde
anonymni

Odeslat příspěvekod MV_cz 28. 6. 2022 08:24

Nekenieh píše:V zásadě se jedná o zcela primitivní problém, totiž poznat, který z tisíců článků už nemá parametry, popřípadě který z nich se zítra v noci vznítí.
https://cz.pinterest.com/pin/583286589247193458/
Já to tipuji na 56 zleva ve 22 řadě, ale mohu se i mýlit.

8-D teď zas může přijít ingos a vykládat to o těch novejch vesmirnejch technologiích baterek
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Japhy 28. 6. 2022 08:30


Ještě by bylo zajímavý vědět, jak zástupci těchto zemí v Europarlamentu hlasovali

-- 28. 6. 2022 09:32 --

Nekenieh píše:V zásadě se jedná o zcela primitivní problém, totiž poznat, který z tisíců článků už nemá parametry, popřípadě který z nich se zítra v noci vznítí.
https://cz.pinterest.com/pin/583286589247193458/
Já to tipuji na 56 zleva ve 22 řadě, ale mohu se i mýlit.

Ty akumulátory s celým tím svým systémem řízení asi jsou hi-tech, stejně je ale zklamání zjistit, že ta auta jezděj vlastně na tužkovky :D
Japhy
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod MELLO 28. 6. 2022 08:40

:D :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků