Za kolik jezdíte s elektromobilem?

Které palivo je výhodnější?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Mikey89 10. 12. 2019 10:39

Jo to bude očistec.. Mohli by s tím počkat až dodělají pražský okruh..
Mikey89
Insomniak roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 12. 2019 10:40

vubec, at to zavrou co nejdrive
anonymni

Odeslat příspěvekod Tomas B 10. 12. 2019 12:17

nedělej machra z Číny
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 10. 12. 2019 12:53

Skutr do Prahy rulez. Po Praze by mě ani nenapadlo někam jet autem. Chápu že někdo někdy prostě musí, ale objektivně řečeno MHD je v Praze na špičkové úrovni kterou těžko ve světě někde najít, moc srovnatelných měst nebude. Osobně jezdím jen na skutru, nebo MHD.

No a kdo Prahou projíždá a musí přes Barandák tak holt si to naplánuje na noc no :D
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 10. 12. 2019 13:04

v životě jsem Prahou na skutru nejel a mhd třikrát za rok a žiju (každý den jezdím autem) ;-)

ten Barranďák bude ale asi maso..... :oops:
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 12. 2019 13:05

Ale jak
anonymni

Odeslat příspěvekod ace2 10. 12. 2019 13:09

když se projedeš Prahou na skutru tak na auto zapomeneš. Prahou na skutru profrčíš přes centrum bez zpomalení a plus máš bonus že se skutrem zaparkuješ kde potřebuješ, i parkování na chodníku zatím nikdo neřešil, další bonus je že s motorkou máš bezplatné a legální parkovanání v modrých zonách.

je to děsně návykové, na křižovatkách jsi vždy první v řade, všude nejrychlejší a projet sem a tam po Praze je řádech minut a neřešíš provoz, parkování, nic. Jen popisuju, nenutím.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 12. 2019 13:13

Souhlasim. Navic v dnes i dobe neni problem jezdit tak 250 dnu v roce
anonymni

Odeslat příspěvekod Tomas B 10. 12. 2019 13:19

goes píše:Ale jak


blaze

-- 10. 12. 2019 13:21 --

ace2 píše:když se projedeš Prahou na skutru tak na auto zapomeneš. Prahou na skutru profrčíš přes centrum bez zpomalení a plus máš bonus že se skutrem zaparkuješ kde potřebuješ, i parkování na chodníku zatím nikdo neřešil, další bonus je že s motorkou máš bezplatné a legální parkovanání v modrých zonách.

je to děsně návykové, na křižovatkách jsi vždy první v řade, všude nejrychlejší a projet sem a tam po Praze je řádech minut a neřešíš provoz, parkování, nic. Jen popisuju, nenutím.


věřím a vlastně souhlasím, jen mám prostě rád ty plechy kolem sebe (na skutru bych pravidelně prostě kvůli bezpečnosti nejezdil) a taky neřešim počasí

já se snažím a často i můžu plánovat, takže kouknu na dopravu a podle toho se zařídim
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 10. 12. 2019 15:26

mně to metro nějak nevadí, spíš je to o tom se autem k Praze dostat a někde na kraji auto pohodlně (tj. nebýt v šest ráno na P+R aby vyšlo místo) a levně zaparkovat.
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 10. 12. 2019 15:41

No jo no. tak to nebude protože....


Mě třeba ježdění autem po Praze už vadí jak jsem zvyklej ze skutru že jsem všude hned, tak mě úplně do bezpříčetnosti vytáčí už ten fakt že stojíš v autě na červený a padne zelená a než tu změnu signálu rozeznají oči, než to mozek zpracuje, než se požadavek předá na končetiny a než se konečně rozjedou tak já mám už zase červenou. No z toho teču. Na skutru zatáhnu a jsem v hajzlu. :D

No každopádně baranďák bude úžasnej, to bude dobrej 4 letej projekt. V Japonsku za 3.5 hodiny změní vlakovou linku na metro za pomocí 3.500 dělníků tak aby ranní odjezd vlaků nebyl narušen :D v Číně v Pekingu za 4 roky postaví jedno z největšch letišt na světě na zelené louce a v Praze budou opravovat 4 roky pár metrů železobetonu a nikdo se nad tím nijak nepozastavuje.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 12. 2019 15:43

cece jak muzes pri tvych reakcich delat pilota...
anonymni

Odeslat příspěvekod MV_cz 10. 12. 2019 16:01

:D

a ten barranďák kdy začne?
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 10. 12. 2019 16:13

já mám reakce naopak dobrý, ostatní v těch autech snad chrápou nebo co.

hele myslím že příští rok to odstartujou. Tenhle rok budou pracovat pod mostovkou.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 10. 12. 2019 16:18

aha, na to měli na nuseláku super cedule, aby jako bylo vidět, že se něco děje i když se nic neděje :D
Obrázek
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků