Nejlevnejsi prestavba na LPG na Jizni Morave???

Které palivo je výhodnější?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod tosmani 3. 9. 2009 08:40

Poradi mi nekdo, pokud zna, nejlevnejsi misto na prestavbu na LPG s nadrzi misto rezervy na nekde Jizni Morave?

A doplnujici otazka, zda nekdo nevi, jestli Suzuki povoli po 15.zari jezdit bez rezervy (Melo to byt pro vsechny automobilky povoleno, ale nakonec to pry nechali na kazde at se rozhodne).

Diky!
tosmani
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 9. 2009 08:41

tos: zavolej si do suzuki. A nejlevnejsi plyn na Kurkove je levny v Brne plynar. Jinak zalezi na jake auto, ono taky nekdo je levny na karbece, jiny na vstrik.
anonymni

Odeslat příspěvekod tosmani 3. 9. 2009 09:00

muzes to prosim upresnit to "na Kurkove"?

Moc se v tom nevyznam, chci prestavet Suzuki SX4 GLX 2007 1.5L ten jejich nejlevnejsi motor, takze hledam prestavbu se vstrikovanim.
tosmani
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Čendoslav 3. 9. 2009 09:39

goes asi myslel K2000, Kulkova 4...za maloměřickým nádražím...

...jinak nevim jak s cenou, ale kvalitní a dobrou práci dělá Autogas Barták v Moravských Budějovicích http://www.autogas.estranky.cz ...
You do that...and forget the money...
- Alan Watts

'06 Chevrolet Lacetti SW 1.6
Čendoslav
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Malta 3. 9. 2009 14:48

jj pana Bartáka mohu jen doporučit, chodí často na škodovácké fórum a je vidět že je to člověk na svém místě. Jestli patří k nejlevnějším, to nevím, ale rozhodopádně patří k těm svědomitým :tleskani . Ono ušetřené 2 000Kč (jestli někde 28t Kč a nebo 30t Kč) nemusí být vždy úsporou.
Škoda Fabia Combi 1,2/47kW Classic Plus, MR2004, LPG - sekvenční vstřikování TARTARINI
Škoda Roomster 1,2/51kW Style, MR2007, LPG - sekv.vstřik. TARTARINI OBD EVO 08
Škoda Fabia III Combi 1,0MPi Ambition +, MR2018, LPG -sekv.vstřik. TARTARINI OBD EVO 08
Malta
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 3. 9. 2009 14:58

viděl jsem již několik přestaveb (systém PrinsVSI) od greenfuel.cz a můžu je doporučit.
Na kamarádovo Volvu S60 2.4T jsem nepoznal jestli jede na benzin nebo LPG, ani zvenku nebylo vidět a cítit, že jde o LPG auto (až na nálepku na zadním skle).
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Malta 3. 9. 2009 15:08

to u sekvence nepoznáš na žádném autě, to není úbytek výkonu jak u podtlaku
Škoda Fabia Combi 1,2/47kW Classic Plus, MR2004, LPG - sekvenční vstřikování TARTARINI
Škoda Roomster 1,2/51kW Style, MR2007, LPG - sekv.vstřik. TARTARINI OBD EVO 08
Škoda Fabia III Combi 1,0MPi Ambition +, MR2018, LPG -sekv.vstřik. TARTARINI OBD EVO 08
Malta
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 3. 9. 2009 15:15

s pár autama se sekvenčním LPG jsem jel a téměř vždy mi to přišlo takový "gumový" bez okamžité reakce na sešlápnutí plynového pedálu. Výkon to asi + / - stejnej mělo, jen to nebylo ono. U jeho auta ne, resp. chovalo se to stejně na plyn jako na benzin :hm
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dusan 3. 9. 2009 15:52

Malta píše:jj pana Bartáka mohu jen doporučit, chodí často na škodovácké fórum a je vidět že je to člověk na svém místě. Jestli patří k nejlevnějším, to nevím, ale rozhodopádně patří k těm svědomitým :tleskani . Ono ušetřené 2 000Kč (jestli někde 28t Kč a nebo 30t Kč) nemusí být vždy úsporou.


Asi tak. Zrovna v prestavbach na LPG jsou tak obrovske kvalitativni rozdily, ze bych rozhodne nehledal nejlevnejsi, ale nejkvalitnejsi firmu, protoze jinak tech par kacek muze dotycneho hodne mrzet,
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 3. 9. 2009 16:40

Jj, do kamene tesat, da se toho pri prestavbe hodne zkazit vcetne puvodnich soucasti. Ja uz si prestavby radsi delam sam...
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 3. 9. 2009 17:55

JardaB píše:Jj, do kamene tesat, da se toho pri prestavbe hodne zkazit vcetne puvodnich soucasti. Ja uz si prestavby radsi delam sam...


Presne tak. Pokud to dela jelito tak to muze pekne potrapit. Mne montovali plyn v AGW, ale montoval to nejakej mladej borec asi tesne po ucnaku a kdyz jsem jim to dovez zpatky tak tim stravil zkusenej mechanik pul dne aby to jezdilo jak ma.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod Marioc 3. 9. 2009 18:25

Každopádně ne Čadek na Vídeňské. To bys šlápl vedle jako již několik lidí před tebou.
Marioc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Čendoslav 3. 9. 2009 18:43

Čadek je známá firma...jeho propíchnutej igelitovej sáček nasazenej na sání jako řešení závady nemá chybu :D
You do that...and forget the money...
- Alan Watts

'06 Chevrolet Lacetti SW 1.6
Čendoslav
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spitfireIX 3. 9. 2009 19:40

tosmani píše:Poradi mi nekdo, pokud zna, nejlevnejsi misto na prestavbu na LPG....


Nejlevnější přestavba=nejvyšší pravděpodobnost exploze řekl bych
spitfireIX
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Čendoslav 3. 9. 2009 21:29

Ani ne tak exploze jako spíš záruka nervačení...jako ti feldaři kteří chtěli ušetřit dva tisíce při montáži a místo servomotorku měli na seřizování volnoběhu šroubek...pak to buď nejelo a chcípalo a nebo žralo 10-12 litrů plynu...nic mezi tím...
You do that...and forget the money...
- Alan Watts

'06 Chevrolet Lacetti SW 1.6
Čendoslav
Inventář
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků