Kvalita pohonných hmot u Tank ONO s.r.o.

Které palivo je výhodnější?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Moucha 4. 12. 2018 22:51

já jezdím okolo ONA pravidelně, klidně bych tam natankoval, ale zase nemusím stát frontu na 30min, to si raději koupím o koláček méně
Moucha
Gay inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 4. 12. 2018 22:53

MirecBA píše:
Arnie J píše:Já tam tankuju když nemám cestu kolem něčeho "lepšího", čili zhruba tak každou čtvrtou nádrž, a ani Mazda, ani Kodiak, ani skútr s tím nemají problém.

ty bud rad, ze ta Mazda nema cim vyfackat :-)

To jako proč? :hm
SkyActiv-G 165 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod Jelass 4. 12. 2018 22:54

Moucha píše:já jezdím okolo ONA pravidelně, klidně bych tam natankoval, ale zase nemusím stát frontu na 30min, to si raději koupím o koláček méně

Ty voe, kde je fronta na 30 minut? Na eurobitu jsi už bral?
Mondeo Turnier mkIII fl 2.0i Viva, Mitsu Eclipse Cross 1.5T Mivec Intense
p: Kiwi mkVIII 1.8 i-vtec Sport, GrandCaravan mkV 3.3i V6 SE, Corolla mkXI 1.4 vvti, Fabia mkI 1.4 mpi Classic
"D1.8T: Koupil dvoulitr a jezdí s ním jako s dvoulitrem."
Jelass
Veterán

Odeslat příspěvekod Moucha 4. 12. 2018 23:08

Eurobit jsem tu popsal, nikdy jsem do SSS nenatankoval nad 42l (možná jednou, když už jsem byl hluboko pod E) a na Eurobit si přijedu bez rozsvícené rezervy a bum prdl jsem tam 42,5l. Samozřejmě chápu, že to může být náhoda, že tlak a teplota atd. ale nevím.. Po tom jak jsem zjisil že je to EB hnusné tak bych se ani nedivil.
Jediný plus co tam je, že mají platební terminál u stojanu 1, že nemusí člověk lézt dovnitř, ale přijde mi to tam celé jako nechci slevu zadarmo, ale pomlouvat je nebudu
Moucha
Gay inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 4. 12. 2018 23:15

:D
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod MirecBA 5. 12. 2018 01:00

Arnie J píše:
MirecBA píše:
Arnie J píše:Já tam tankuju když nemám cestu kolem něčeho "lepšího", čili zhruba tak každou čtvrtou nádrž, a ani Mazda, ani Kodiak, ani skútr s tím nemají problém.

ty bud rad, ze ta Mazda nema cim vyfackat :-)

To jako proč? :hm

ze jej nedas pit len kvalitny chlast :)
skyactiv G157
MirecBA
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 5. 12. 2018 08:27

Ale většinou ano. MM100 nebo Vervu 100
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod gomezka 5. 12. 2018 10:26

ONO asi tak... mam 15 let. starej kram s 2.0 HDI s 400tis. kde vstriky uz nebudou uplne v kondici. Auto ale do posledni chvile jezdilo bez problemu a bez naznaku problemu. Koupil jsem ho s 50tis. a tankoval jsem vetsinou jen Benzina. Rikam si starej kram na ty dva roky co jeste bude slouzit budu brat neco levnyho. Zacal jsem brat temer vyhradne u ONA a po 5 mesichch to zacalo cukat pri popojizdeni a houpat na volnobeh. Za tech 15 let co ho mam jsem vedel ze staci vymenit filtr a vzdy to prestalo. Bohuzel po vymene zadna vyrazna zmena. Rikam si, ma to neco za sebou tak to nebudu resit. Snad to jeste bude chvili jezdit. Mezi tim jsem hodnekrat tankoval zase ONO a parkrat MOL. Pri druhem natankovani MOL jsem si vsiml ze se to zlepsilo. Pak zase nekolikrat ONO az to zacalo chcipat, cukat a to uz vyrazne. Bal s tim nekam jet abych tam nezustal. Rikam je konec vstriky ven. Po tydnu jsem vyndal filtr a takovou cernotu co jsem z toho vyndal jsem nevidel ani po 30tis. po kterych filtr normalne menim. Filtr mel najeto 8tis. Hustej slem a na dne filtru voda, zkratka hnus. Filtr jsem dal jsem novej, vyndal nadrz (hroznej vopruz) a vycistil. Natankoval jsem pak plnou Verva disesel a jezdim vesele dal. Cukani postupne temer zmizelo a auto si zase vyslapuje. Ted uz ma zase dalsich 8tis. na Vervu a doufamn ze jeste neco vydrzi. Je uplne videt jak rozdilna kvalita nafty se unas prodava.
gomezka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Moucha 5. 12. 2018 11:35

So ten motor rozmazlil
Moucha
Gay inventář

Odeslat příspěvekod mfilip 5. 12. 2018 12:38

Mno ja ted menil filtr (poprve u nafty), po cca 40tkm najetych z 90% na Albert naftu. Jsem teda cekal hruzu a des, pote, co jsem vzdy cetl o tom, co vse z filtru vytece. No vytekla v podstate jen nafta, filtr na mne pusobil ok. Byl samozrejme cerny, ale zadna voda, slem, humus, apod.

Na ONO benzin jsem najel asi 5tkm a nikdy nic, na ONO naftu 1500km a taky nic.
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
Lekce češtiny: Dva piva. Skrovek chleba. Vuřt s křenem. Vysoké Mýto. Žvýkačka. Příjdu později. Okurka. Rožni světlo!
mfilip
Veterán

Odeslat příspěvekod nadoba 5. 12. 2018 20:11

gomezka píše:Za tech 15 let co ho mam jsem vedel ze staci vymenit filtr a vzdy to prestalo. Bohuzel po vymene zadna vyrazna zmena....Po tydnu jsem vyndal filtr a takovou cernotu co jsem z toho vyndal jsem nevidel ani po 30tis. po kterych filtr normalne menim.

Divné. Cukalo, vyměnil jsi filtr, nic zvláštního, cukalo dál, vyměnil jsi filtr, černota a dobré? Hm....
Revox A700 - 720 - 722; Dual 1229 - 701 - 601
nadoba
Nováček

Odeslat příspěvekod Vagi 5. 12. 2018 20:45

Tankuji střídavě N95 Eurobit, Eurooil, ONO + Millers = no problemo.
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 5. 12. 2018 22:10

Až to budu potřebovat, tak taky tak.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod burty s krenem 5. 12. 2018 22:15

ono zlaty Ono i jinak... v blizkosti ONO je EO nafta 31,50... jinde pres 33... asi stary zasoby
VW Golf VI Variant 1.4TSI 90kw (@103)
burty s krenem
Veterán

Odeslat příspěvekod JardaB 5. 12. 2018 22:27

Dnes jsem tam vzal 2/3 nadrze nafty a motor se nevysypal, jelo to dobre, jen mi skocil před auto jelen. palivo za me dobry, cena teda nic moc, skoro 31 Kc...
Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
JardaB
Guru

Předchozí stránkaDalší stránka