Kvalita pohonných hmot u Tank ONO s.r.o.

Které palivo je výhodnější?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Lubro 18. 6. 2009 15:27

Chtěl bych se zeptat,zda berete benzín nebo naftu u čerpacích stanic Tank ONO s.r.o. (mají jich po republice celkem 20) - a pokud ano,jakou máte zkušenost...Mají poměrně slušné (nízké) ceny a bývá u nich docela hodně aut...Taky jsem bral párkrát naftu u ČS v Kbelnici (tah z JČ na Prahu) a zatím žádný problém nenastal...Ale přesto,když to člověk slyší s tou kvalitou pohonných hmot, proč se nezeptat... :hm
Lubro
Nováček

Odeslat příspěvekod Captain Slow 18. 6. 2009 15:36

Tankuj u nich 120 000 Km a potom napis, at vime.
Captain Slow
VIP moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Major Kure 18. 6. 2009 15:36

[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lubro 18. 6. 2009 15:42

Captain Slow píše:Tankuj u nich 120 000 Km a potom napis, at vime.



To asi nenastane... :pozor Zajímalo mě to. Cena nízká,někomu se může zdát až podezřelá...Ale na druhou stranu pokud je větší obrat,proč by nemohla být...
Lubro
Nováček

Odeslat příspěvekod -pb- 18. 6. 2009 16:37

Více důvěry ve mně budí čerpačky Tesco/Globus a cena téměř stejná.
-pb-
Inventář

Odeslat příspěvekod Kibitz 18. 6. 2009 17:11

Captain Slow píše:Tankuj u nich 120 000 Km a potom napis, at vime.


No ja uz natankoval u unicornu mnohem vic nez na 120tis km a bez problemu 8-) Nevim co s tim porad mate :-)
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lubro 18. 6. 2009 19:33

-pb- píše:Více důvěry ve mně budí čerpačky Tesco/Globus a cena téměř stejná.


Ty ceny jsou dost podobné...
nafta: ONO=24,90 Globus=25,30
Na 95: ONO=26,90 Globus=27,90
Lubro
Nováček

Odeslat příspěvekod -pb- 18. 6. 2009 19:42

v Praze je ten rozdíl ještě nižší, N95 26,50 Ono vs. 26,80 Globus
-pb-
Inventář

Odeslat příspěvekod Marek194 19. 6. 2009 08:31

No v poslední době sou ty ceny u ONO a Globusu opravdu velmi podobné.
Marek194
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Rada350 19. 6. 2009 09:39

Ja taky tankuju v Kbelnici kdyz jedu za rodicema do Strakonic a vice tankuju v Praze v Mecholupech. S Felicii jsem jezdil na natural, ted jezdim s Focusem na naftu. Do nafty davam preventivne VIF. Nemel jsem a nemam problem ani s jednim autem. S naftou mam najeto na Tank-Ono asi 10tis. km a nemam sebemensi problem, nezaznamenal jsem ani rozdil ve vykonu spotrebe oproti jinym benzinkam. Upozornuji, ze mam zkusenosti pouze s temito 2 benzinkami. Nizka cena muze byt dosazena diky podivnym dovozum ze zahranici a cachrum s danemi. Ale pokud mam ted v Praze zaplatit o 3kc/litru oproti beznym cenam treba na OMV, Shell atd. tak volim Tank-Ono. Obcas taky naberu na Globusu nebo v Makru.
Rada350
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lubro 19. 6. 2009 13:59

Rada350 píše:Ja taky tankuju v Kbelnici kdyz jedu za rodicema do Strakonic a vice tankuju v Praze v Mecholupech. S Felicii jsem jezdil na natural, ted jezdim s Focusem na naftu. Do nafty davam preventivne VIF. Nemel jsem a nemam problem ani s jednim autem. S naftou mam najeto na Tank-Ono asi 10tis. km a nemam sebemensi problem, nezaznamenal jsem ani rozdil ve vykonu spotrebe oproti jinym benzinkam. Upozornuji, ze mam zkusenosti pouze s temito 2 benzinkami. Nizka cena muze byt dosazena diky podivnym dovozum ze zahranici a cachrum s danemi. Ale pokud mam ted v Praze zaplatit o 3kc/litru oproti beznym cenam treba na OMV, Shell atd. tak volim Tank-Ono. Obcas taky naberu na Globusu nebo v Makru.


Mám to podobné s těmi rodiči - taky za nimi jezdím do Strakonic (i když ne z Prahy) a u ONO v Kbelnici si většinou natankuji. Dříve jsem u ONO tankoval Natural 95 - konkrétně do Mazdy 6 - tedy do "japonce",o kterých se říká,že jsou na pohonné hmoty choulostivé a za cca rok jsem žádné problémy nezaznamenal. Nyní jsem párkrát v Kbelnici natankoval naftu do Fiatu,nedával do toho žádná aditiva a taky zatím žádný problém nenastal...Přitom je tam stále hodně aut,někdy by se dalo říct i fronty a přitom ne žádná hodně stará auta...řekl bych,že i hodně,hodně drahá a jezdí tam...Kdyby to bylo špatné,tak by tam asi netankovali,odhaduji :hm
Lubro
Nováček

Odeslat příspěvekod Auto1 19. 6. 2009 22:31

K ONO se nevyjadřuji,jen obecně.

V česku je kvalita nafty katastrofální,majitelé CR by mohli povídat,a proto 1) brát tam,kde s palivy nečarují,2) dávat aditiva 3) neřešit cenu paliva! Cena paliva je směšná,když za šest CR trysek+práci dáš 130.000czk a tohle se může dít každé tři roky,u aut,co dělají dejme tomu 50tkm ročně a taky se to děje,majitelé flotil takových aut by mohli povídat,zejména první CR jako HDI,TDCI a podobně.

Benzín v CZ je OK,pokud nemáš přímý vstřik-pokud máš,tak se ani neptej,viz problémy s naftou.

Divím se,že se o tom tak málo mluví,denně vidím rozebrané motory a možná by bylo zajímavé otevřít v Praze pumpy s palivy z norské ropy,určitě by tam jezdilo mraky nových aut od majitelů,kteří už se sami na levném palivu vyškolili,akorát to asi není moc rentabilní,z hlediska dopravy paliv,jinak by to už dávno někdo uskutečnil,ale z německa do prahy zase žádná štreka není,takže v tom bude spíš daně cla z měřa nebo čeho se tam přidává apod.
Auto1
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lubro 20. 6. 2009 16:38

Auto1 píše: 1) brát tam,kde s palivy nečarují,2) dávat aditiva 3) neřešit cenu paliva!


Zajímavý postřeh...ale jak se dá např. zjistit čerpací stanice, kde zrovna s palivy "nečarují"?? Mají to tam někde napsané? Myslím,že ne... :roll:
Lubro
Nováček

Odeslat příspěvekod GEORGIA-oria 20. 7. 2009 17:36

JÁ JSEM S TANK-ONO VELICE SPOKOJEN, TANKUJI ZDE S "NOVÝM AUTEM" NA KTERÉM JSEM NAJEZDIL JIŽ PŘES 200.000 km A TÉMĚŘ VŽDY (98 %) TANKUJI U TANK-ONO, NIKDY ŽÁDNÝ PROBLÉM NEBYL, ANI NA PRAVIDELNÝCH SERVISNÍCH PROHLÍDKÁCH NENALEZLI ŽÁDNÉ ZÁVADY
(MÁM VW CADDY LIFE).

OSOBNĚ TANK-ONO VELICE FANDÍM, JELIKOŽ JSOU JEDNAK NEJLEVNĚJŠÍ ŠIROKO-DALEKO, A JEDNAK JE TO RYZE ČESKÁ FIRMA ... PŘEJU JIM HODNĚ ÚSPĚCHŮ V PODNIKÁNÍ
GEORGIA-oria
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Moucha 20. 7. 2009 17:48

seš spolumajitel se zamačknutým CAPS LOOKEM ?? :D
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků