Kvalita pohonných hmot u Tank ONO s.r.o.

Které palivo je výhodnější?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Katikakus 7. 5. 2022 09:45

Pindika muzes zase klidne schovat. Je to detinske a nikdo o to nestoji.
Katikakus
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 5. 2022 09:49

Dekuji. Mas pravdu. Jsi vitez
anonymni

Odeslat příspěvekod jjrr 7. 5. 2022 11:14

Katikakus píše:... strejdy z druheho kolene sestry svagr kdysi jednou natankoval na ONO a vypadl mu z auta motor. ;-)

:D
jjrr
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Já první 7. 5. 2022 17:35

Tak jsem oosbíral nějaké příspěvky ohledně ono

od L_U_K » ned pro 21, 2014 18:48
... na řeči nedam. Mě u neznámý - tedy mně neznámý pumpy - zajímá dodák a protokol...chci znát % olefinů, aromátů, kyslíku, lihu, tlaky par a kdok kdy a odkud to dovezl.. pak možná natankuji nebo ne. Jednou jsem u jedný ono tohle chtěl a tak nehezky na mě koukali, že jsem sám odjel...nic víc - nic míň... To mi stačí a už pro mne nejsou zajímaví...


Příspěvekod Jan Nowak » pon pro 22, 2014 10:45
Treba jen nechteji, abys vedel odkud to berou...
Ale chapu Te.
Az projedu priste k ONO, zkusim se na dodak zeptat.


Hombre » ned pro 28, 2014 12:41
Tak jsem mluvil s kámošem, co dělá na Shellu. Všechno naváží z Čepra, prémiovka se dělá tak, že přes průtokové zařízení je přicmrndávané aditivum na protečené množství, dovážené z Německa . Cena je pro všechny stejná jen pumpaři přihazují dle ochoty lidí zaplatit. Jiná distribuce odkupuje enzety a tento benzín pak míchají 1:1 s benzínem novým , proto může nastat, že je rozdíl v bezínech u stojanu. To pak cisterna která doveze enzetu a v nádrži ještě něco zbylo, je naplněna namíchaným benzínem a pak je vymalováno ,nikde není dáno, že všechny tanky po cestě naplní stejně, ten vodnatý je naspodu a bez přidání aditiva na vázání vody je průser na cestě.



Pitris » úte led 13, 2015 10:51
Pitris 10.1.2015 píše:
....Já mám teď na ONO (s VIFem) asi 600km a co se týče jízdního projevu tak u Accordu nepozoruji žádnou změnu. Co jde o spotřebu, tak plusminus nejspíš stejná....

Tak to musím po natankování "do plné" trošku poopravit. Spotřeba se za poslední nádrž (první s ONO) trošku zvedla: asi o 1/4l na 100km, ale to zřejmě zčásti "zavinil" i mráz, který na přelomu roku byl....



Matěj » sob led 17, 2015 20:05
Vzal jsem na zkoušku do služebního Focuse plnou u ONO na Karlovarce.
Auto prostě nejede tak, jak jsem zvyklý.
I když je to jenom líná 1,6, tak na předchozích čerpáních jelo lépe.
Teď se nedá moc dobře vytáčet a je prostě línější.
Jezdím s ním již 4 roky skoro denně, takže vím, jak to auto jezdí.
Tudíž do soukromého to nerisknu ani jednou. Dlouhodobě ani náhodou.


milacasta » pon úno 16, 2015 15:16
Zdravím chci se zeptat nemá někdo problém s benzínem u tank ono mám pocit že je tam horší benzin kolegovi z prace hůř chytá auto Mazda 323 a já mám poněkud jinej problém fabi 1.4 16v natankoval jsem na onu a druhý den se mi rozsvitila kontrolka motoru na vagu chyba vyfukoveho potrubí chyba smazana natankovano na omv najeto 800km a po spetnem natankovani na onu chyba stejná jasný může být vadná lambda ale mám tušení na horší kvalitu benzínu


L_U_K » pon úno 16, 2015 15:50
Kolego, s Fabií 1.4 16v 55 kW motor AUA jezdim od r. 2001 prakticky denně !! a vim, že je ku*evsky citlivá na benzin - o tom už jsem tady x krát psal.. a jak čtu výše, kolega ten samej problém...
Nic proti nikomu - ale tyto podřadný benziny do tohoto motoru nepatří... co dodat...
ONOfilové - klidně mě kamenujte...

PEPIČEK » ned kvě 10, 2015 18:09
Já natankoval před týdnem manželce do BMW 316i natural 98 na ONU ve Vysokově u Náchoda. Druhej den jsem myslel že mě zabije. :D Auto chcípalo a blbě startovalo. Tak jsem ho hodil na zvedák a vypustil. Ten benzin *****ěl jak E85. Dotankoval na EuroOil Optimal 95 a je klid. Já už na ONO prostě nepojedu.

NOVON » pát čer 10, 2016 22:27
Posledni 2 nadrze jsem tankoval TOP Q od Benziny a ted nabral plnou u ONO a zarazilo me jak se motoru negativne zmenil zvuk..Nevim co to tam ted maji za matros,bo uz jsem tam bral vicekrat a tohodle jsem si nevsimnul..


Honza Škopek 77795

ONO prý vykupuje pohonné hmoty ze státních rezerv před uplynutím doby trvanlivosti. Minimálně jsou několik měsíců staré. Mám své plecháče rád a starám se o ně. Po natankování zhrubl chod a zvýšila se spotřeba o cca.0,2-0,3l/100 km, takže děkuji..
Co můžeš odložit na zítřek, nedělej dnes.
SatanWagen 2.0 TSI 206 kw. Das Škoda Auto.
Skočte si do značky.
Já první
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 5. 2022 17:36

Posledni pokuta neni tak stara
anonymni

Odeslat příspěvekod MV_cz 7. 5. 2022 18:35

Já první píše:Tak jsem oosbíral nějaké příspěvky ohledně ono

od L_U_K » ned pro 21, 2014 18:48
... na řeči nedam. Mě u neznámý - tedy mně neznámý pumpy - zajímá dodák a protokol...chci znát % olefinů, aromátů, kyslíku, lihu, tlaky par a kdok kdy a odkud to dovezl.. pak možná natankuji nebo ne. Jednou jsem u jedný ono tohle chtěl a tak nehezky na mě koukali, že jsem sám odjel...nic víc - nic míň... To mi stačí a už pro mne nejsou zajímaví...


Příspěvekod Jan Nowak » pon pro 22, 2014 10:45
Treba jen nechteji, abys vedel odkud to berou...
Ale chapu Te.
Az projedu priste k ONO, zkusim se na dodak zeptat.


Hombre » ned pro 28, 2014 12:41
Tak jsem mluvil s kámošem, co dělá na Shellu. Všechno naváží z Čepra, prémiovka se dělá tak, že přes průtokové zařízení je přicmrndávané aditivum na protečené množství, dovážené z Německa . Cena je pro všechny stejná jen pumpaři přihazují dle ochoty lidí zaplatit. Jiná distribuce odkupuje enzety a tento benzín pak míchají 1:1 s benzínem novým , proto může nastat, že je rozdíl v bezínech u stojanu. To pak cisterna která doveze enzetu a v nádrži ještě něco zbylo, je naplněna namíchaným benzínem a pak je vymalováno ,nikde není dáno, že všechny tanky po cestě naplní stejně, ten vodnatý je naspodu a bez přidání aditiva na vázání vody je průser na cestě.



Pitris » úte led 13, 2015 10:51
Pitris 10.1.2015 píše:
....Já mám teď na ONO (s VIFem) asi 600km a co se týče jízdního projevu tak u Accordu nepozoruji žádnou změnu. Co jde o spotřebu, tak plusminus nejspíš stejná....

Tak to musím po natankování "do plné" trošku poopravit. Spotřeba se za poslední nádrž (první s ONO) trošku zvedla: asi o 1/4l na 100km, ale to zřejmě zčásti "zavinil" i mráz, který na přelomu roku byl....



Matěj » sob led 17, 2015 20:05
Vzal jsem na zkoušku do služebního Focuse plnou u ONO na Karlovarce.
Auto prostě nejede tak, jak jsem zvyklý.
I když je to jenom líná 1,6, tak na předchozích čerpáních jelo lépe.
Teď se nedá moc dobře vytáčet a je prostě línější.
Jezdím s ním již 4 roky skoro denně, takže vím, jak to auto jezdí.
Tudíž do soukromého to nerisknu ani jednou. Dlouhodobě ani náhodou.


milacasta » pon úno 16, 2015 15:16
Zdravím chci se zeptat nemá někdo problém s benzínem u tank ono mám pocit že je tam horší benzin kolegovi z prace hůř chytá auto Mazda 323 a já mám poněkud jinej problém fabi 1.4 16v natankoval jsem na onu a druhý den se mi rozsvitila kontrolka motoru na vagu chyba vyfukoveho potrubí chyba smazana natankovano na omv najeto 800km a po spetnem natankovani na onu chyba stejná jasný může být vadná lambda ale mám tušení na horší kvalitu benzínu


L_U_K » pon úno 16, 2015 15:50
Kolego, s Fabií 1.4 16v 55 kW motor AUA jezdim od r. 2001 prakticky denně !! a vim, že je ku*evsky citlivá na benzin - o tom už jsem tady x krát psal.. a jak čtu výše, kolega ten samej problém...
Nic proti nikomu - ale tyto podřadný benziny do tohoto motoru nepatří... co dodat...
ONOfilové - klidně mě kamenujte...

PEPIČEK » ned kvě 10, 2015 18:09
Já natankoval před týdnem manželce do BMW 316i natural 98 na ONU ve Vysokově u Náchoda. Druhej den jsem myslel že mě zabije. :D Auto chcípalo a blbě startovalo. Tak jsem ho hodil na zvedák a vypustil. Ten benzin *****ěl jak E85. Dotankoval na EuroOil Optimal 95 a je klid. Já už na ONO prostě nepojedu.

NOVON » pát čer 10, 2016 22:27
Posledni 2 nadrze jsem tankoval TOP Q od Benziny a ted nabral plnou u ONO a zarazilo me jak se motoru negativne zmenil zvuk..Nevim co to tam ted maji za matros,bo uz jsem tam bral vicekrat a tohodle jsem si nevsimnul..


Honza Škopek 77795

ONO prý vykupuje pohonné hmoty ze státních rezerv před uplynutím doby trvanlivosti. Minimálně jsou několik měsíců staré. Mám své plecháče rád a starám se o ně. Po natankování zhrubl chod a zvýšila se spotřeba o cca.0,2-0,3l/100 km, takže děkuji..

Nic staršího už tam nebylo? :hm
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nekenieh 7. 5. 2022 19:47

Ta stránka těch stesků se týká benzínu, nebo těch ksindl kočárků, ve kterých se stěžovatelé vozí?
U mne tedy jak nafta tak benzín jede ONO neONO furt stejně.

Ti géniové, kteří přesně vědí jak to má jet a poznají rozdíl ve spotřebě 0,25l/100km, který se navíc určitě projevil jen díky tomu benzínu.....tak ti jsou prostě boží.
Nekenieh
Štamgast

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 5. 2022 19:51

Kdyz sem mem litrovy versys tak sem poznal shell v power. Na ten to vibrovalo a melo nepravidelny volnobeh. A jedno kde jsem to bral. Na bezny shell ok.
U golfu se benzin taky sakra pozna a unvikendovky vubec. Je pravda se se benzin da poznat. U mne hlavne na ochote jet. Spoteebu neresim.
anonymni

Odeslat příspěvekod Jean ViC 7. 5. 2022 20:07

Ty voe takových písmenek, to ***** číst
Ja jen abyste to věděli 8-)
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 5. 2022 20:08

Pisu si
anonymni

Odeslat příspěvekod Jean ViC 7. 5. 2022 20:13

Super, pro mě jednoduššího musíte jednoduché věty o pár slovech
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod saabik 7. 5. 2022 20:18

Ono fuj, ostatní ok.
Stačí takhle? :mrgreen:
Alpina B3 Touring 2023

Všichni skončíme u Porsche.
saabik
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nekenieh 7. 5. 2022 21:23

Pumpa ONO to je vono.
Nekenieh
Štamgast

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 7. 5. 2022 22:53

Já měl dlouhodobou spotřebu 7,7 a jen jsem natankoval u ONO, tak se mi zvedla na 8,3.
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jjrr 7. 5. 2022 23:18

Ale jede to dvakrát rychleji. :D
jjrr
Poslední varování

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků