Ceny PHM

Které palivo je výhodnější?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Do fóra se už nepřihlásíte přezdívkou, je potřeba e-mail. Hned teď se podívejte, jakou e-mailovou adresu tady používáte a zapište si ji: odkaz Uživatelský panel v hlavičce –> záložka Profil. (Podrobnosti)

Odeslat příspěvekod aikoN 19. 5. 2022 21:37

Jo, to je totiž strašně tržní ta současná situace.
aikoN
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 5. 2022 21:42

No porad vice nez orohlasovat jaky jsi volnotrhac a zariven bys porad enco reguloval kdyz firmy nedunguji jak sis vysnil
anonymni

Odeslat příspěvekod Ingos 19. 5. 2022 21:51

Trochu pravdu máte oba. Každá firma se snaží využít situace když je příložitost, na druhou stranu, v téhle situaci by mohl o být považováno za vhodné a morální si desetinásobně nenavyšovat marži na úkor válečného konfliktu.

goes píše:Jj. Mirku dusinu jsou plne diskuze. Ovsem jen do chvile kdy dostanou taky moznost.

Neni zase takova krize a hruzna situace aby firmy nemohly fungovat trzne a presne tak jak jsi dva dny zpet hlasal.

A zrovna já takový Mirek Dušín celkem jsem. Já prostě neumím dělat něco o čem vím, že tím odrbávám jiného, i kdybych z toho měl mít velký osobní prospěch. Nemohl bych prodávat v AAA, navolávat lidi na kreditní karty, vyhýbat se placení daní apod.
Ingos
Štamgast

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 5. 2022 21:53

A co je odrbavat druheho? Delas ve skode. Ta zdrazila. Je to odrbavani zakazniku? Nebo jak si to prebrat? Nebo co je odrbavani a co uz ne?

Jo kdzy nekdo za oovodnich dovezl chleba a prodaval za 500 to beru ale toto fakt ne. Pak totiz ojebava kazdy kdo si prihodi neco ke svym nakladum do zisku protoze oak uz je jen nazor o tom jaka marze je ok a jaka ne.

A kde mas ty navysene marze desetinasobne?
anonymni

Odeslat příspěvekod aikoN 19. 5. 2022 21:55

goes píše:No porad vice nez orohlasovat jaky jsi volnotrhac a zariven bys porad enco reguloval kdyz firmy nedunguji jak sis vysnil

Protože záměrně neustále ignoruješ to, jak pro změnu já neustále zmiňuji, že právě v současnosti tržně nefungují a furt dokola si bojuješ se slaměným panákem. Asi tě to baví.
aikoN
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 5. 2022 21:57

A ty delas snad neco jinehi? Ne. Jai presne jak odbory. Ti taky vi nejlip jak ridit firmy. Jak delit zisk. Kolik ma kdo dostat. Ale v zivote nic nedokazaki v tom v cem kibicuji.

Takze chapu regulovat je treba tim se dle tebe trh napravi. Fajn
anonymni

Odeslat příspěvekod aikoN 19. 5. 2022 22:00

Jak říkáš no. Zato třeba takové kartely, to je to pravé a to správné prostředí.
aikoN
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 5. 2022 22:03

Az tu nejaky kartel bude tak necht urady zakroci dle zakonu.

Predpokladam ze ted prijdes s tim ze kartel maji…
anonymni

Odeslat příspěvekod Ingos 19. 5. 2022 22:04

goes píše:A co je odrbavat druheho? Delas ve skode. Ta zdrazila. Je to odrbavani zakazniku? Nebo jak si to prebrat? Nebo co je odrbavani a co uz ne?

Jo kdzy nekdo za oovodnich dovezl chleba a prodaval za 500 to beru ale toto fakt ne. Pak totiz ojebava kazdy kdo si prihodi neco ke svym nakladum do zisku protoze oak uz je jen nazor o tom jaka marze je ok a jaka ne.

A kde mas ty navysene marze desetinasobne?

Na konečné ceně paliv se však významně podepisují také marže rafinérií. A právě zde se nabízí jedno z vysvětlení, proč je tankování u MOL dražší. Maďarský gigant totiž kromě čerpacích stanic provozuje také ropné rafinérie, přičemž jejich marže v porovnání s únorem značně vzrostly. Konkrétně z únorových 3,4 dolaru za barel na březnových 33,7 dolaru, tedy zhruba na desetinásobek.

Stačí číst co tady lidi postli před půl hodinou.

Co je odrbávat? Snad nejsi mentálně zasotalý, takže ti to tady nebudu muset vypisovat.
Ale k tomu příkladu co jsem dal. Tak třeba prodávat vědomě v AAA šrot, auto o kterém firma ví, že není v dobrém stavu, smlouvu má nastavenou tak, že nic nevyreklamuješ a ještě ti nabídne šílenou půjčku s RPSN 25%, kterou bohužel čeští joudové podepíšou. To je za mě odrbávání.

Ty bys byl schopen se tomu kupujícímu dívat do očí s vědomím, že kupuje ***** za 150k a že firmě za 3 roky zaplatí na úrocích dalších 100? Já upřímně nechápu, jaký typ lidí tohle může dělat, ale stejně nechápu, jak mohli lidi dělat za komančů pro VB, soudce apod.
Ingos
Štamgast

Odeslat příspěvekod aikoN 19. 5. 2022 22:05

goes píše:Az tu nejaky kartel bude tak necht urady zakroci dle zakonu.

Předpokládám, že teď čekáš, že to začnu obšírně rozebírat, abys mi na to zase mohl napsat nějaký ten svůj závěr o mých postojích. Ale jdu si radši vychutnat pivko.
aikoN
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 5. 2022 22:06

Ja jsem v tom silne trzni. Znas-li podminky a akceptujes je a nejai v nejake vylozene nouzi necht podepises urok 10000000%. Je to tva volba.

A nakup auta v aaa nepokladam jako neco v krajni nouzi.

-- 19. 5. 2022 22:07 --

aikoN píše:
goes píše:Az tu nejaky kartel bude tak necht urady zakroci dle zakonu.

Předpokládám, že teď čekáš, že to začnu obšírně rozebírat, abys mi na to zase mohl napsat nějaký ten svůj závěr o mých postojích. Ale jdu si radši vychutnat pivko.

Jdi. Protoze sem to napsal predem jelikoz bylo jasne s cim prijdes.
anonymni

Odeslat příspěvekod Ingos 19. 5. 2022 22:13

Že jsi tržní neberu jako argument. To já jsem taky, ale hnusí se mi tyhle praktiky a taková firma může opravdu fungovat jenom u nas a dalších postsovětskcýh zemích, kde jsou lidi jací jsou. Máme ČOIku, která to ví, jsou tu tisíce případů podvedených lidí jenom touhle firmou a co dělá? Jednou za rok jim dá pokutu 500k, které se zasmějí a ještě se s ní několik let soudí, než ji zaplatí.

To stejné různé minutové půjčky, bez doložení příjmu apod. Stejní *****, co jen vydělávají na hlouposti a negramotnosti jiných. Ano, není to jejich problém, ale podnikají za mně nemorálním způsobem a já bych to prostě dělat nemohl.
Ingos
Štamgast

Odeslat příspěvekod aikoN 19. 5. 2022 22:17

+1
aikoN
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 5. 2022 22:18

Sundej si ruzive bryle. Toto je vsude.

U minutovych pujcek je slozitejsi to ze tam jedou vice na tu nouzi cloveka. To beru jinak nwz ze nekdo kdo nemui si pujci za 10 % aby si koupil mobil. A pokud nekdo po dvaceti kauzach o kterych kazdy vi jde do aaa tak jeho problem ze dostane co dostane.

-- 19. 5. 2022 22:19 --

Takze chapu. Pravicovy volny trh ale jen silne regulovany. Takovy komunismus s kapitalistickou tvari. Peotoze ocividne si hafo najde ty limity co uz vadi a maji se regulovat
anonymni

Odeslat příspěvekod Lukas063 19. 5. 2022 22:28

MELLO píše:Tady to zas vypadá :D

to je moje hláška :!: :D
Lukas063
Guru

Předchozí stránkaDalší stránka