Ceny PHM

Které palivo je výhodnější?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Do fóra se už nepřihlásíte přezdívkou, je potřeba e-mail. Hned teď se podívejte, jakou e-mailovou adresu tady používáte a zapište si ji: odkaz Uživatelský panel v hlavičce –> záložka Profil. (Podrobnosti)

Odeslat příspěvekod MELLO 6. 7. 2022 11:08

Taky uchováváme máslo na mrazáku. To je jedna z věcí, která se zásadně kupuje v akci.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod opasino 6. 7. 2022 11:12

Souhlas
opasino
Štamgast

Odeslat příspěvekod aikoN 6. 7. 2022 11:32

MELLO píše:To sou svině zkurvený zasraný a nejhorší je, sem v tom skálopevně utvrzený, že mnozí zdražují nad rámec, jen tak, že to prostě jde a lidi to dál kupujou.

Tak jasný, že to zkoušejí. Léčba je, jim to za tu cenu nekupovat. Když to pak budou muset hodit do kopřiv, jakmile projde trvanlivost a odepíšou si hezkou ztrátu, tak si to třeba příště rozmyslí. U potravin je na rozdíl od PHM super, že je spousta alternativ a když na to přijde, tak si jde spoustu z nich dělat i doma. Tady mohou spotřebitelé velice lehce tahat za delší konec provazu a spekulanti s marží zapláčou.
aikoN
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 6. 7. 2022 11:36

Já si to sice nemyslím, ale budiž. Stále převažuje vetšina dementů (jako třeba moje žena), co jim to koupí. Teď třeba, že chce meloun? Říkám leda *****, za ty prachy by mi zhořknul v hubě. Co myslíš? Stejně si ho koupí, kráva.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod aikoN 6. 7. 2022 11:40

Ano, to se občas stává i u nás :D

Ale mám dojem, že takových lidí je spíš menšina. Však teď nedávno zkoušeli dělat ofuky s cenou masa. A další týden už akce, 40 a víc % dolů a pak se z té akční ceny stala zase normální. Holt museli pár tun vyhodit, protože se jim na to lidi vybodli a dali zpátečku.
aikoN
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 6. 7. 2022 11:42

Kéž by se stalo dobrým standartem.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod tslany 6. 7. 2022 11:56

MELLO píše:http://www.pšonskiegokoleniwrtowiego.pl

:D

-- 6. 7. 2022 11:57 --

MELLO píše:OMW 8-)

+1
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod MV_cz 6. 7. 2022 12:18

aikoN píše:Ano, to se občas stává i u nás :D

Ale mám dojem, že takových lidí je spíš menšina. Však teď nedávno zkoušeli dělat ofuky s cenou masa. A další týden už akce, 40 a víc % dolů a pak se z té akční ceny stala zase normální. Holt museli pár tun vyhodit, protože se jim na to lidi vybodli a dali zpátečku.

Tak zase ta výroba masa tu stojí víc, než stojí na krámě. Ale to jsou holt dotovaný dovozy ze zahraničí a to bych taky teda nepodporoval. Ale Babiše tady taky ne, takže vlastně člověk nemá moc na výběr, pokud nepůjdeš k lokálnímu řezníkovi a tam si nepřiplatíš.
MV_cz
Veterán

Odeslat příspěvekod jhamil 6. 7. 2022 13:10

Máš tam chybu, v Lidlu je máslo za 36,90 :-D - takže ušetříš ještě víc!!! Jinak na tankkartu u Benziny je do konce prázdnin na EFFECTU 95 - sleva 1 Kč, na VERVU 1,5 Kč

-- 6. 7. 2022 13:11 --

MELLO píše:Já si to sice nemyslím, ale budiž. Stále převažuje vetšina dementů (jako třeba moje žena), co jim to koupí. Teď třeba, že chce meloun? Říkám leda *****, za ty prachy by mi zhořknul v hubě. Co myslíš? Stejně si ho koupí, kráva.

Tak se o manželce přece jenom nemluví. :pozor :pozor :pozor
jhamil
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MELLO 6. 7. 2022 13:13

Myslím, že do toho ti nic. A Tu slevu/neslevu ať si u Benzíny strčej do řitě. Jinak to máslo už sem kukal, fajn cena, v sobotu se beztak chystáme do Lídlu.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod polda 6. 7. 2022 16:20

Aby tam ještě bylo
polda
Inventář

Odeslat příspěvekod MV_cz 6. 7. 2022 16:21

Stejně ho prodávají pod cenou, není Olma Babišova?
MV_cz
Veterán

Odeslat příspěvekod polda 6. 7. 2022 16:22

To je polskie
polda
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 6. 7. 2022 16:26

Tak nic no.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod polda 6. 7. 2022 16:27

Dali jsem jej teď půlku na ovocný knedlíky a nic škodlivého