Ceny PHM

Které palivo je výhodnější?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod glider 3. 7. 2022 14:27

MELLO píše:To není zlé.

Uz by si tiez s tym mohol prestat.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 3. 7. 2022 14:29

Proč, však je to pravda c kontextu ostatních čerpacích stanic.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 3. 7. 2022 15:26

Tady má poslední dobou každý problém s každým :D
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 3. 7. 2022 15:29

Já to teda nechápu. Přitom samej dobrák tady.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 3. 7. 2022 15:58

Že jo
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 3. 7. 2022 15:59

8-)
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 3. 7. 2022 16:36

8-D
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ale 4. 7. 2022 06:05

Benzín v Livignu 1,68 Eura, tj. asi o desetikačku míň než v Itálii či Rakousku.
C220d (S206)
ale
šek
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Arnie J 4. 7. 2022 08:34

aikoN píše:Ale abych byl spravedlivý, tak to není jenom v autě. Mě serou kompletně všichni, kteří se někde motají a zdržují. Ať už v autě, na chodníku, na přepážce na poště, u pokladny...

+milion :D

-- 4.7.2022 09:35:02 --

aikoN píše:
LukasKoudak píše:
aikoN píše:Ale abych byl spravedlivý, tak to není jenom v autě. Mě serou kompletně všichni, kteří se někde motají a zdržují. Ať už v autě, na chodníku, na přepážce na poště, u pokladny...

Nejsi na světě sám.


To by si měli uvědomit zejména ti zmínění, kteří mě nasíraji. Že jsou na světě sami, si myslí nejspíše lidé, kteří se motají přes celý chodník tak, že se jim nedá vyhnout, znenadání mění směr chůze s představou, že když jdou pěšky, tak nemusí čumět kolem sebe, myslí si, že přepážka na poště/v bance/na nádraží/...je od toho, že si tam teprve začnou chystat věci k vyřízení, zůstatky na kartách si začnou zjišťovat až v bankomatu, kdy tam strčí postupně čtyry karty , vyberou z páté a okupují ho 10 minut, nechají auto na benzínce u stojanu a jdou na kafe apod. a je jim u *****, že zbytečně zdržují ty, kteří si vše předem připravili tak, aby ostatní zatěžovali co nejméně, vyřídili věc za půl minuty a táhli do řiti.

Ale to je holt znak dnešní doby - všechno se točí kolem mě a ostatní ať si políbí.

+další milion
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod agathodaimon 4. 7. 2022 09:28

aikoN píše:Tady má poslední dobou každý problém s každým :D


Já mám pouze problém s těmi, kteří podporují a propagují ideoligie a hnutí směřující k potlačení práv a svobod jednotlivce nebo skupiny obyvatel.
Mám na mysli hlavně komunismus, fašismus a covidismus. :-(
kolik piv vypiješ tolikrát jsi člověkem.
Die With Beer In My Hand
agathodaimon
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 4. 7. 2022 09:54

I když už konečně prodělal?
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Tomas B 4. 7. 2022 13:56

aikoN píše:
LukasKoudak píše:
aikoN píše:Ale abych byl spravedlivý, tak to není jenom v autě. Mě serou kompletně všichni, kteří se někde motají a zdržují. Ať už v autě, na chodníku, na přepážce na poště, u pokladny...

Nejsi na světě sám.


To by si měli uvědomit zejména ti zmínění, kteří mě nasíraji. Že jsou na světě sami, si myslí nejspíše lidé, kteří se motají přes celý chodník tak, že se jim nedá vyhnout, znenadání mění směr chůze s představou, že když jdou pěšky, tak nemusí čumět kolem sebe, myslí si, že přepážka na poště/v bance/na nádraží/...je od toho, že si tam teprve začnou chystat věci k vyřízení, zůstatky na kartách si začnou zjišťovat až v bankomatu, kdy tam strčí postupně čtyry karty , vyberou z páté a okupují ho 10 minut, nechají auto na benzínce u stojanu a jdou na kafe apod. a je jim u *****, že zbytečně zdržují ty, kteří si vše předem připravili tak, aby ostatní zatěžovali co nejméně, vyřídili věc za půl minuty a táhli do řiti.

Ale to je holt znak dnešní doby - všechno se točí kolem mě a ostatní ať si políbí.


souhlas

-- 4. 7. 2022 14:57 --

MELLO píše:Já se těším, až manželka zase potáhne do práce.


:D
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 4. 7. 2022 14:52

MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků