jaký je u vás počasí?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod OTA21 15. 9. 2019 10:14

Já došudlal teď. Nechám ho oschnout a asi večer hodím ještě jednu vrstvu vosku, něco mi říká, že už nebude moc možností ho pripravit na zimu.

Obrázek

Je tady opravdu nádherně, 19 stupňů, bez větru a mladá v praci. O:-) :D
96kW
OTA21
Štamgast

Odeslat příspěvekod MV_cz 15. 9. 2019 10:22

já doufám, že bude ještě hezky, rencka jsem už nemyl, teď je už megafronta na myčce :)
renaultí 1.8 M5P EDC
fiatí 1.4 350A1000 dualogic
MV_cz
Inventář

Odeslat příspěvekod OTA21 15. 9. 2019 10:42

addiction píše:Doufam, ze sis vzal svoje nejlepsi teplaky 8-)

Hochu, asi bch tam i zapadl. Spousta turitů v džínách a tričku a já kokot se mačkám obleku, kterej mi byl malej už před 10kg.

-- 15. 9. 2019 11:43 --

MV_cz píše:já doufám, že bude ještě hezky, rencka jsem už nemyl, teď je už megafronta na myčce :)

Když bude ještě hezky, tak dám třetí vrstvu, no. 8-) :D

A auto mladý ještě nemám hotový, a to bude ještě hodně práce.
96kW
OTA21
Štamgast

Odeslat příspěvekod Jean ViC 15. 9. 2019 13:25

4 roky starej vosk bude fungovat? Mám ho zakapnout vodou lehce? Nebo jak je tak půjde nanášet ?
Resp pane Lorenc uvezu to?
Obrázek
Obrázek
TCe 120k 205Nm EDC
Jean ViC
Pan Sklenička

Odeslat příspěvekod OTA21 15. 9. 2019 13:44

Hele těžko ríct, vodu bych do toho nelil, prostě to zkusil a vidělo by se.
96kW
OTA21
Štamgast

Odeslat příspěvekod opasino 15. 9. 2019 18:15

Safra v takovém počasí by bylo někde na vinobraní..hmm, slinu mám.... :D
Huawei P9 lite mini
Felda, Octa, Sup
opasino
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod polda 15. 9. 2019 18:54

Tak já četl,, Došukal teď,, jenom mi neštymoval ten vosk, tak jsem to přečetl ještě jednou. Škoda, no nic.
polda
Inventář

Odeslat příspěvekod evlo 15. 9. 2019 19:58

OTA21 píše:Já došudlal teď. Nechám ho oschnout a asi večer hodím ještě jednu vrstvu vosku, něco mi říká, že už nebude moc možností ho pripravit na zimu.

Obrázek

Je tady opravdu nádherně, 19 stupňů, bez větru a mladá v praci. O:-) :D

proc ma ten bili kyblik nahore zavit nebo co

Ja teda letos rozlestil kufr na miate a skoda, ze nemam fotky - pred rozlestenim mel jinou barvu nez zbytek auta, po rozlesteni stejnou, je to tak pul roku a furt se ta barva nemeni, to jsou veci.

Myslim, ze jsem pouzil tempo, protoze nic jinyho v hornbachu nemeli :)
Naposledy upravil evlo dne 15. 9. 2019 19:59, celkově upraveno 1
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Vagi 15. 9. 2019 19:59

Asi kyblík od fasády.
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod Lukas063 15. 9. 2019 20:53

viděl bych to taky tak...

počasí dneska teda úplně ukázkové, dopo i odpo bylo co dělat venku, za mě spokojenost ;-]
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod MV_cz 16. 9. 2019 06:41

Bude to fungovat? https://www.datart.cz/Tlakovy-cistic-He ... FS-C1.html
17 litrů je asi málo, ale tak to bych musel ještě pořídit a vozit s sebou třetí kýbl na dolejvání wapky
renaultí 1.8 M5P EDC
MV_cz
Inventář

Odeslat příspěvekod OTA21 16. 9. 2019 06:48

Na horské kolo zasrané po závodě to stačí, na auto je to prostě málo. 17l vody nestačí skoro na nic. Těžko odhadnout, ale když umejvám auto, nijak vodou nešetřím, tak 100+ litrů padne. Proto mám lepší kýbl se zívitem, abych si mohl třeba i namíchat doma, co potřebuju a odvézt k wapce.
96kW
OTA21
Štamgast

Odeslat příspěvekod MV_cz 16. 9. 2019 07:23

To já právě netuším, kolik má wapka v boxech výtoč :) Určo vetší než tohle prdítko, to je fakt.
Včera jsem tam dal při mytí nejdřív program na disky, pak dvojitou dávku oplachu bez šamponu, pak svoje dva kýble šudlil ručně. Potom jejich oplach s voskem, ten asi nebyl potřeba. A na závěr oplach demineralizovanou vodou a ručně usušit.
Jenže to tam strávím hodinu a půl a je to ještě fofr. Pán v hyundai vedle tam byl snad ješte dál, luxoval asi půl hodiny a pak si z wapky dělal výherní automat, furt tam cpal prachy.... ale někdy je holt potřeba to vzít ručně.
Ale jsem si říkal, že taková mobil wapka na předmytí a finální oplach by stačit mohla?
MV_cz
Inventář

Odeslat příspěvekod OTA21 16. 9. 2019 07:54

Spočítej si, na jak dlouho by Ti vysly ty 4000,- kdybys je rval do jejich wapky, řekl bych, že to bude na chvíli stačit. Já mám doma 2100W vapku a je tak nějak silná, jako ty veřejné, možná trochu silnější. Těch 60W u té Tvé je tak na namočení auta, ani ne na oplach. Podle mě jsou to spíš vyhozený peníze.
96kW
OTA21
Štamgast

Odeslat příspěvekod MV_cz 16. 9. 2019 08:00

Asi tak 50x umytí, možná víc. Teď samotná wapka jde i platit kartou, takže bomba :D No ale spíš jde o to, že prostě aby člověk neblokoval, musím tam hodně brzo ráno/pozdě večer, plus čas než tam dojedu.
Ale máš pravdu, je to číčovina, radši poseženu něco na chalupu a budu mýt jednou za uherský rok tam :D
renaultí 1.8 M5P EDC
MV_cz
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka