jaký je u vás počasí?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod JardaB 2. 7. 2020 17:10

Tvl jsem natankoval na ONO pred Horicema, to bylo sucho, vylezu od pokladny a sajgon jak svina. Vyjel jsem a asi 10x se to jeste zhorsilo, videt bylo tak na 10m, dalo se jet 30 a bocni vitr, ze jsem se fakt bal, jestli se kola udrzi na strese, hazelo to s autem fest. No dobre to dopadlo, kola hezky umyty... :D
V Liberci pro zmenu taky chcije
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Twingo II, 43 kW
Fikus MKII 1.6 TDCI 66 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod metyn 2. 7. 2020 20:48

Jako obvykle nás chytla pravá rumunská bouře, vodorovný chcanec oknama, bslkonem do pokojů, po kotníkx vody, hotel Gio plavaák, hned stěhovačka na nóbl pokoje, už sem tu chytl tak min 4 ale fskt bouře, fčíl to zapijáme dole v putyce, :-)) dědek
metyn
Inventář

Odeslat příspěvekod Lukas063 2. 7. 2020 21:16

jako chcanec byl fest velkej, nějak po 15 hod to dolítlo k Náchodu a min půl hodky... auto umyté :D
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod metyn 2. 7. 2020 21:33

Teď došli do hospody další lidi z jiných hotelů na pivo a skončily obdobně nebo i hůř, ukazují nám vides jak jim valí voda ze stropu, ti sů prdy teda, :-)) dědek
metyn
Inventář

Odeslat příspěvekod MV_cz 3. 7. 2020 07:32

Tomas B píše:
MV_cz píše:To já zase pojedu v pátek ráno, ale uvidím. Buď brzo ráno a budu doufat, nebo objedu Prahu a pojedu kousek po D11, pak na Kolín, Havl Brod... ale jako jiná alternativa moc není. Horem po 35 taky žádná výhra.

Ja si dam bohuzel Bohumin taky v patek. Jsem pro zajimavost koukal v pondeli po obede jak to vypada po D1 a jak horem pres Pardubice. Po D1 to ukazalo 3:58hod, horem 3:56hod.

-- 1. 7. 2020 20:43 --

Lukas063 píše:ty wle celej den pařák jak sviňa a teď tu šajní, pdéšt a kroupy...k tomu duha...nechápu :-O

utekl jsem dnes z prace po ctvrty a jel zkontrolovat rodinu na chajdu. Bazen uz prijemnych 26st, jeste jsem rychle posekal pazitku a uz zpatky v Praze.

Tak jsem vyrazil ve tři ráno, v půl čtvrtý už na D1, v půl šesté za Brnem a dorazil jsem celkem skoro po čtyřech hodinách jak píšou gmapy. Rychlejš to v rámci limitů už teď moc nejde, navíc uzavírka mezi Nesovicema a Buchlákama je nepříjemné překvapení.
Celkem jsem čuměl jak je na D1 provoz i v půl čtvrtý ráno. Kamioňáci maj ale v tuto dobu nějakou sníženou senzitivitu na žlutou. Chápu že nadměrnej náklad se do zúžení doprava nevejde, ale když i běžnej kamčák (a nebyl sám) jede prostředkem zúžení a netrápí ho co je za ním... dálky nepomohly, až trubka ho probudila.
MV_cz
Veterán

Odeslat příspěvekod hobitt 5. 7. 2020 13:12

Ja jel vcera Ostrava - Namest s vyjezdem z Ovy kolem osme a dalo se to, na ***** to bylo az v zuzeni u Ostrovacic. Mezi treti, čtvrtou vyrazim zpet a predpokladam, ze bude zas pohoda

Jinak aktual v Dalešicích cca 28, slunko sajni a temer bezvetri.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2006 Škoda Fabia Combi 1.4 16V LPG
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Inventář

Odeslat příspěvekod agathodaimon 5. 7. 2020 16:56

Tomas B píše:
metyn píše:A co středeční zásun? Jo, nebylo kdy, já vím, :-)), dědek

na to sere pes :-)) Si uzivam klidu sam doma aspon jednu noc.

To žiješ s nějakou nymfou? :mrgreen: , agat
kolik piv vypiješ tolikrát jsi člověkem.
Die With Beer In My Hand
agathodaimon
Inventář

Odeslat příspěvekod metyn 5. 7. 2020 17:32

Kua ago, si tak týden po zpátky, srovnaj krok :-)), dědek
metyn
Inventář

Odeslat příspěvekod polda 5. 7. 2020 17:34

MV_cz píše:
Tomas B píše:
MV_cz píše:To já zase pojedu v pátek ráno, ale uvidím. Buď brzo ráno a budu doufat, nebo objedu Prahu a pojedu kousek po D11, pak na Kolín, Havl Brod... ale jako jiná alternativa moc není. Horem po 35 taky žádná výhra.

Ja si dam bohuzel Bohumin taky v patek. Jsem pro zajimavost koukal v pondeli po obede jak to vypada po D1 a jak horem pres Pardubice. Po D1 to ukazalo 3:58hod, horem 3:56hod.

-- 1. 7. 2020 20:43 --

Lukas063 píše:ty wle celej den pařák jak sviňa a teď tu šajní, pdéšt a kroupy...k tomu duha...nechápu :-O

utekl jsem dnes z prace po ctvrty a jel zkontrolovat rodinu na chajdu. Bazen uz prijemnych 26st, jeste jsem rychle posekal pazitku a uz zpatky v Praze.

Tak jsem vyrazil ve tři ráno, v půl čtvrtý už na D1, v půl šesté za Brnem a dorazil jsem celkem skoro po čtyřech hodinách jak píšou gmapy. Rychlejš to v rámci limitů už teď moc nejde, navíc uzavírka mezi Nesovicema a Buchlákama je nepříjemné překvapení.
Celkem jsem čuměl jak je na D1 provoz i v půl čtvrtý ráno. Kamioňáci maj ale v tuto dobu nějakou sníženou senzitivitu na žlutou. Chápu že nadměrnej náklad se do zúžení doprava nevejde, ale když i běžnej kamčák (a nebyl sám) jede prostředkem zúžení a netrápí ho co je za ním... dálky nepomohly, až trubka ho probudila.

Zkus jet jak kokot několikrát v 2m pruhu rychlostí 80km/h na rozpraseným povrchu 4x 15km několikrát týdně, sem zvědav jak dlouho ti to vydrží. Neomlouvám ho ale už jsem předminulý týden 2x viděl že mají co dělat aby to udrželi v pruhu, zvlášť když dnešní osobák už je skoro stejně širokej .
polda
Inventář

Odeslat příspěvekod opasino 6. 7. 2020 10:43

Prší.......
Huawei P9 lite mini
Felda, Octa, Sup
opasino
Štamgast

Odeslat příspěvekod suram 6. 7. 2020 10:46

... zase ...
suram
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod opasino 6. 7. 2020 10:48

...njn...
Huawei P9 lite mini
Felda, Octa, Sup
opasino
Štamgast

Odeslat příspěvekod MV_cz 6. 7. 2020 10:52

sluníčko a docela výheň
polda píše:Zkus jet jak kokot několikrát v 2m pruhu rychlostí 80km/h na rozpraseným povrchu 4x 15km několikrát týdně, sem zvědav jak dlouho ti to vydrží. Neomlouvám ho ale už jsem předminulý týden 2x viděl že mají co dělat aby to udrželi v pruhu, zvlášť když dnešní osobák už je skoro stejně širokej .

Zvláštní, že ve dne jim to jde udržet, ale v noci ne? :hm prostě na to *****, chápu, ale uhnout by mohli, když za nima někdo jede a chce předjet
renaultí 1.8 M5P EDC
fiatí 1.4 350A1000 dualogic
MV_cz
Veterán

Odeslat příspěvekod Lukas063 6. 7. 2020 10:55

Na Šumavě momentálně taky dest :-(
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod Arnie J 6. 7. 2020 10:56

MV_cz píše:sluníčko a docela výheň
polda píše:Zkus jet jak kokot několikrát v 2m pruhu rychlostí 80km/h na rozpraseným povrchu 4x 15km několikrát týdně, sem zvědav jak dlouho ti to vydrží. Neomlouvám ho ale už jsem předminulý týden 2x viděl že mají co dělat aby to udrželi v pruhu, zvlášť když dnešní osobák už je skoro stejně širokej .

Zvláštní, že ve dne jim to jde udržet, ale v noci ne? :hm prostě na to *****, chápu, ale uhnout by mohli, když za nima někdo jede a chce předjet

tak ve dne je líp vidět :)
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Předchozí stránkaDalší stránka