Plná moc.

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod v8driver 2. 2. 2008 19:32

Měl bych takovej dotaz, pokud je auto na firmu a chystá se s ním jet někdo jiný do zahraničí než sám zaměstnavatel, tak se musí napsat plná moc.
Chtěl bych se zeptat, zda nevíte o nějakém místě, kde by byla předepsaná šablona nebo alespoň nějaký příklad, z čeho by se dalo čerpat.
Přeci jenom psát vlastními slovy není nejlepší nápad.
Díky
v8driver
Nováček

Odeslat příspěvekod mlaskac 2. 2. 2008 19:34

prede bych to neresil, kolem tohoto jsou myty. ja jezdim na dovolenou autem s majakem a nikdy zadnej problem.

kazdopadne bych si to napsal prave v ruce, normalne bych tam napsal kdo koho a tim to konci. v ramci eu muzes udelat superlegalizaci podpisu nekoho ze statutaru a tim to hasne.

nebo si napis cestak na tu cestu a mas klid.

me by zajimalo koho doopravdy zdrzovali a co je jen JPP
mlaskac
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 2. 2. 2008 19:36

no problem pry byva na vychod od slovenska ale taky jsem neslyšel od nikoho, že by to fakt kontrolovali. nedávno jsem slyšel, že ta plná moc má snad být i do polska, ale nevím, jezdím tam jenom svým autem a nikdy to nikdo nekontroloval.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod v8driver 2. 2. 2008 19:41

Dobře, ale já bych potřeboval nějakou šablonu, nejsem si jist, jak to napsat, co to musí obsahovat, které údaje nejsou důležité a které jsou. Navíc by mně zajímalo, v jakém jazyce, já bych to potřeboval napsat pro 4 lidi a každému plnou moc na 4 různý auta a co se států týče tak všude kolem Česka.
v8driver
Nováček

Odeslat příspěvekod NiceOne 2. 2. 2008 19:47

Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mlaskac 2. 2. 2008 19:49

v8driver píše:Dobře, ale já bych potřeboval nějakou šablonu, nejsem si jist, jak to napsat, co to musí obsahovat, které údaje nejsou důležité a které jsou. Navíc by mně zajímalo, v jakém jazyce, já bych to potřeboval napsat pro 4 lidi a každému plnou moc na 4 různý auta a co se států týče tak všude kolem Česka.
mlaskac
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod v8driver 2. 2. 2008 19:50


Díky. :tleskani
v8driver
Nováček


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků