Jakou autoškolu v Brně?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod ##_## 6. 1. 2008 20:31

Po roce přemlouvání se mi snad podařilo přítulku přemluvit k tomu, aby si udělala autoškolu.

Můžete doporučit nějakou dobrou brněnskou?
##_##

Odeslat příspěvekod Vody 6. 1. 2008 20:34

Zrovna tobě bych doporučil nejradši tu nejhorší, ale protože tvoja mladá za nic nemůže tak doporučuji tuhle http://www.autoskola-pospisil.cz/
instruktor to s ženskejma umí, taky jich tam chodí většina a spokojenost. Jezdí tam šéf - p. Pospíšil a potom občas další instruktor a fajn chlap kterej mně učil řídít, taky pohodář.
Vody
Inventář

Odeslat příspěvekod ##_## 6. 1. 2008 20:37

Vody píše: instruktor to s ženskejma umí, fajn chlap kterej mně učil řídít
##_##

Odeslat příspěvekod Vody 6. 1. 2008 20:45

vasco píše:
Vody píše: instruktor to s ženskejma umí, fajn chlap kterej mně učil řídít
Vody
Inventář

Odeslat příspěvekod Hond4r 6. 1. 2008 20:45

Hlavne ji neuc ridit sam, aby nechytla tvoje navyky!
Speed doesn't kill. Driving like an idiot does.

Každý strážník si přál být policistou..
Hond4r
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod ##_## 6. 1. 2008 20:48

Hond4r: hej, ty se raděj uči medikle... ;)
##_##

Odeslat příspěvekod Vody 6. 1. 2008 20:48

Hond4r píše:Hlavne ji neuc ridit sam, aby nechytla tvoje navyky!
:mrgreen: :mrgreen: nažraná s bečkou v kufru vyráží vstříc zážitkům :twisted:
Vody
Inventář

Odeslat příspěvekod Vody 6. 1. 2008 20:53

Dál jsou dobrý reference http://www.autoskolanavratil.cz/

Kam nechodit - Autoškola Kubis - šmejdi největšího kalibru
Autoškola DODO - spolužačky někdy s brekem šli dom
Vody
Inventář

Odeslat příspěvekod HondaMan 6. 1. 2008 21:15

"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže

Odeslat příspěvekod kefish 6. 1. 2008 21:27

U toho Navratila delala ridicak moje byvala. Nejakym zazrakem to udelala napoprve, ac neni schopna normalne jezdit (aspon co vim) - odbocovani doleva neresitelny problem, svemu otci hned pri prvni jizde s ridicakem naborila auto, protoze bez nejake zjevne priciny nevesla na silnici. Rikala, ze se tam tocili dva instruktori, jeden v klidu a druhej vzteklej (s ni se mu nedivim :) ). Fajn je, ze maji celkem slusny auta.
Jsem podpisový virus. Prosím, zkopírujte si mě, abych se mohl rozšířit.
kefish
Štamgast

Odeslat příspěvekod myndel 6. 1. 2008 21:33

Doporučoval bych Mariána... Docela fajn chlapík, dělá si to sám, občas najímá nějaký exterňáky, ale ti jsou taky docela fajn. A to nejlepší - zkoušky jsou v Tišnově, takže je udělá každý :-)

Přítulka dělala tam....

Jediná nevýhoda je ta, že se mu moc nechce do výuky teorie :-))
myndel
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ##_## 6. 1. 2008 21:38

Marek_Litzman píše:Docela fajn chlapík, dělá si to sáms/quote]

To jsme asi nepotřebovali vědět :D
##_##

Odeslat příspěvekod Vody 6. 1. 2008 21:40

vasco píše:

To jsme asi nepotřebovali vědět :D-/quote]
:D pro tvojí mladou je to jen výhoda ne? aspoň ti ji neojede :mrgreen:
Vody
Inventář

Odeslat příspěvekod myndel 6. 1. 2008 21:41

vasco píše:

To jsme asi nepotřebovali vědět :D-/quote]

:mrgreen: :D

I vy puberťáci :D
myndel
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kuku 6. 1. 2008 21:52

Vody píše:Dál jsou dobrý reference http://www.autoskolanavratil.cz/

Kam nechodit - Autoškola Kubis - šmejdi největšího kalibru
Autoškola DODO - spolužačky někdy s brekem šli domk/quote]

Tak tady bych si dovolil abych to tak rekl slusne...nesouhlasit. Mozna se casy zmenily, nicmene moc bych tomu neveril. V 15ti, tzn pred 8mi lety jsem u navratila delal ridicak na fechtla. Jako mlady a vyklepany ucho me nejdriv jeho instruktori nechali pravidelne tahat simsona z rady motorek, ktery byly do sebe zaklineny riditkama. Az to vypadalo ze jim to tam cely shodim, tak se ustrnul a sel me to vyprostit. Pak jsem jezdil po parkovisti, co tam ted stoji takovej ten vysokej barak v rohu hybesky. Je tam napriklad GES elektro, naproti je myslim naka herna. Nevim uz presne kolik bylo jizd, nicmene 80% jsem jich absolvoval krouzenim po parkovisti nebo delanim osmicek. Jednou tam ten debil dokonce ani nemel benzin. Po pulhodine sehnal a pres ty tahla k druhym riditkum to zacal lit ( tzn asi z 20cm ) do nadrze, kdyz jsem na tom sedel!!! To ze sem mel koule od benzinu snad ani nemusim dodavat. Na silnici me vzal jen jednou!! Z toho parkace po vaclavske na mendlak, pak kolem svate anny, pekarska, anenska, leitnerova a zpet na parkac. Tzn. stravil jsem asi 5 min v provozu. U jizdy jsem jel tu samou trasu. Komisar me na mendlaku malem zakousl, kdyz me to zdechlo a ja mu pri marnem pokusu rozhybat zaseklou startpaku zasral od blata celou nohu, pac hosan byl linej slezt. ( Byl jsem rad, ze jsem toho dobytka na te masine vubec udrzel ) Paka se odsekla a jelo se dal. Nakonec me rekl, ze doufa nez nekam vyrazim, poradne se naucim jezdit nekde na parkovisti, "dal me to" a ja vitezoslavne odesel.

Na velkou motorku jsem delal u nakyho Gotlanda? Vyuka byla v intru u zetoru. Tam me teprve strnad naucil jezdit a narval do me zakladni navyky, jakoze na hlavni se nemusi davat prednost zprava. ( Na fechtlovi sem prakticky nejezdil, pac jsem se v nem spis vrtal nez jezdil, a kdyz tak nekde po polnackach )

Naprotu tomu u Kubise jizdy s autem byly jiny kafe. Domluva na terminech byla sice obtiznejsi, pac mel furt narvano, ale nevynechal jsem ani jednu jizdu, a poctive odjezdil ten cas co jsem mel. Az se nekdy divili, ze sem najel 35km myslim. Jezdil jsem prevazne s nakou zenskou, myslim ze se jmenovala Vendula. Ta uz tam ale nedela. Videl jsem ju onehda v aute jine skoly. Takova hubena, mala, mlada celkem :) Jezdil sjem si ce prevazne ve facku, ale vzhlede k tomu, ze jsem si ho pak i koupil, nejak me netrapilo, ze netyram zanovni fabii atp.

Ale rikam..casy se muzou menit...
Favorit 136L -> 626 GE 2.0
Fabia 1.4 MPI
No jo, vono dopředu se to jezdí, ale zacouvat, to už holt chce fištróna.
Naftak je jako prase. Chrochta a ***** !! ;)
kuku
Pozorovatel

Další stránka