PARKOVÁNÍ - "OŤUKÁVÁNÍ" dveří !!

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod oscar 19. 12. 2007 13:53

speleo píše:Alexi a jak dokážeš, že to byl zrovna on? Zabránit v odjezdu mu nemůžeš, když si tu hranu otře hadrem tak máš rázem po důkazech, je to slovo proti slovu. Je to k vzteku, ale nenaděláš vůbec
nic, když narazíš na člověka, co v tom umí chodit.a/quote]


aha, pisu si: koupit hadr do auta.
Psychotik je, zjednodušeně řečeno, člověk, žijící ve svém vlastním světě, obtížně rozlišující představy a realitu - petrumr.
oscar
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukino 19. 12. 2007 13:55

speleo: A takovejch je dost.
Lukino
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alex 19. 12. 2007 13:58

...
Naposledy upravil Alex dne 6. 2. 2008 14:56, celkově upraveno 1
Alex
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 12. 2007 15:45

Ja som vdaka parkovaniu na tesno prisiel na to, preco sa vymysleli foto mobily :) (predsa len vytahovat velky fotak z vaku sa mi kvoli tomu nechce). Urobim si foto (na SPZ a cas to staci). Ak sa nic nestane, vecer fotku vymazem. Zatial som to nepotreboval, vacsie plechy mi zatial vzdy opravovali z poistky vinika.
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 19. 12. 2007 16:04

Haldo píše:Ja som vdaka parkovaniu na tesno prisiel na to, preco sa vymysleli foto mobily :) (predsa len vytahovat velky fotak z vaku sa mi kvoli tomu nechce). Urobim si foto (na SPZ a cas to staci). Ak sa nic nestane, vecer fotku vymazem. Zatial som to nepotreboval, vacsie plechy mi zatial vzdy opravovali z poistky vinika.


To není vůbec špatná myšlenka. :lol:
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod coxxi 19. 12. 2007 16:20

MELLO píše:
Haldo píše:Ja som vdaka parkovaniu na tesno prisiel na to, preco sa vymysleli foto mobily :) (predsa len vytahovat velky fotak z vaku sa mi kvoli tomu nechce). Urobim si foto (na SPZ a cas to staci). Ak sa nic nestane, vecer fotku vymazem. Zatial som to nepotreboval, vacsie plechy mi zatial vzdy opravovali z poistky vinika.


To není vůbec špatná myšlenka. :lol::/quote]


s tim mobilem to semtam delam taky, ale pride mi to uz "moc". Snazim se aspon aby me nikdo nevidel jak to fotim :):)

otazka je k cemu by to bylo, mozna tak zkusit pak dohledat majitela a udelat na nej bububu, protoze jako dukaz by to asi neobstalo.
coxxi
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 19. 12. 2007 16:21

Haldo, já nějak nechápu podstatu toho focení. Jakože alibisticky vyfotíš, že jsi nikomu nic nezpůsobil a když on bude chtít tvrdit opak, vytasíš se s tímhle obrázkem?
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deli 19. 12. 2007 16:22

jj, párkrát jsem to udělal taky, když sem čul, že by to mohlo nějak blbě dopadnout :)
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Bronzový avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 19. 12. 2007 16:24

Dá se pak případný pachatel přitlačit ke zdi, nicméně pokud nebude měkota, tak se ti vysměje.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 19. 12. 2007 16:29

Přesně tak, to je spíš takovej čin pro klid na duši, ale nic neprůstřelnýho, co ti skutečně zachrání malus :)
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deli 19. 12. 2007 16:29

MELLO píše:Dá se pak případný pachatel přitlačit ke zdi, nicméně pokud nebude měkota, tak se ti vysměje. /quote]
pak už jen zbejvá Speleo, kterej mu vypustí kola, naleje olej na sklo a rozbije kladivem lampy :D
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Bronzový avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 19. 12. 2007 16:32

jo,t aky si obcas fotim situaci...kdyz je treba parkovani tesne a vedle stoji nejaka plecka...
Caddy
Amík roku 2006
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 19. 12. 2007 16:32

Lampy, vidíš to! Ty ještě nerozbijim, to budu muset zahrnou do destrukčního varovného balíčku :)
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -pb- 19. 12. 2007 16:46

Takhle fotit auto, to už je hodně úchylný :D Zrovna minulý týden mi někdo odřel zadní nárazník a blatník, šmouha nějakých 10x5cm. Byla to nějaká zelená barva a nikdo takový se v okolí před tím ani potom nevyskytoval a popravdě už mě to ani nenaštvalo, jen další šrám do sbírky :)
-pb-
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 19. 12. 2007 17:11

Nejlepší pojistka je vozit v autě staré matrace, po zaparkování obložit celý obvod auta matracemi, slepit páskou a ochrana je hotová. Zabere to sice krapet času, ale autí zůstane jako nové.
:wink:

Já to bohužel praktikovat nemůžu, protože do Fakbky se sotva vejdu já s manželkou, psem a nákupem z Kauflandu :mrgreen:
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků