PARKOVÁNÍ - "OŤUKÁVÁNÍ" dveří !!

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod caprighia 19. 12. 2007 17:17

...odfotíš pouze stav v okamžiku tvého odchodu od auta.. pak tam přijdeš, máš škrábance, jenže ouha zrovna modré a to auto na fotce vedle tebe je červené...co jsi byl pryč, mohlo se tam vystřídat třeba pět aut, takže je ti to naprd...
Tazio Nuvolari
Umělá Hmota
Pátá Míle
kácovský ležák
caprighia
Štamgast

Odeslat příspěvekod Ota 19. 12. 2007 18:34

Alex píše:Treba aj k ťukancom volať policajtov a verte,že zadarmo to mať nebudú.Osobne som videl,ako chlapík cvakol 2000sk pokutu (a samozrejme aj cvakne prelakovanie dverí z poistky)za to,že vedľa neho stojacemu susedovi urobil preliačinku na dverách.Je to taktiež poškodenie majetku a ak ho vidíte,určite by ste na to nemali reagovať iba zvýšeným tlakom,lebo najbližšie to urobí znovu.
Ota
Štamgast

Odeslat příspěvekod KineCZek 19. 12. 2007 18:39

turboleon píše:Já to řeším tak, že si vybírám místo tak, abych byl alespoň z jedné strany krytý, mělkolem sebe hodně místa, a parkuji vedle nových aut atd. Radši po parkovišti chvíli jezdím a vybírám hlavně z tohoto pohledu. A taky jezdím nakupovat třeba brzo ráno apod. Zatím jakž takž bez problémů....j/quote]

V podzemkach z tohoto duvodu primo VYHLEDAVAM mista, kde mam z jedne strany sloup. 8)
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

PC sestavy hracum i profesionalum na miru - nyni nove i na Facebooku. (KineCZek Work)
KineCZek
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod MELLO 19. 12. 2007 19:23

KineCZek píše:
turboleon píše:Já to řeším tak, že si vybírám místo tak, abych byl alespoň z jedné strany krytý, mělkolem sebe hodně místa, a parkuji vedle nových aut atd. Radši po parkovišti chvíli jezdím a vybírám hlavně z tohoto pohledu. A taky jezdím nakupovat třeba brzo ráno apod. Zatím jakž takž bez problémů....j/quote]

V podzemkach z tohoto duvodu primo VYHLEDAVAM mista, kde mam z jedne strany sloup. 8)

Přesně tak. :wink:
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod ron.jeremy 19. 12. 2007 20:47

Deli píše:ale třeba parkoviště v Plzni u Globusu je super, tak ty místa maj na šířku snad 5m ( :D ) a i kdejaká Mařka, tak může rozrazit dveře vší silou a člověk je v klidu... :)"/quote]

Že se k tomu vracím až tak dozadu... Zrovna TAM mi udělali na autě první "klofanec" - a to na předním blatníku. Vůbec netuším, jak to ten idiot dokázal. :x Od té doby parkuju dále od vchodu a od ostatních aut si nechávám 4 a více míst volných. Ale i tak málo platné: Není to tak dlouho, co jsem na to parkoviště přijel, postavil se dále od zbytku aut, ještě sedím v autě a vyřizuji hovor. Najednou se přihnal nějaký křupan od pohledu ve staré pixle, a postavil se těsně vedle mě - přitom jinde bylo místa spoustu! S opovržlivým pohledem na dotyčného jsem okázale nastartoval a popojel na jiné parkovací místo.
Inu, myšlenkové pochody některých jedinců mi zůstávají záhadou.
P.S. "Zářezů" už mám od kolemstojících blbů na dveřích nepočítaně.
Nyní AKCE! Ke každému dieselovému motoru rakovina pro vaše děti zdarma!
ron.jeremy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod caprighia 19. 12. 2007 21:10

auta by měla vypadat jako ta na autodromu - kolem dokola dvacet čísel silný gumový nárazník v jednotné výšce a byl by klid...vesele bychom do sebe šťouchali, budili spáče na semaforu :-) to je samý design, všechno v laku a barvě auta, akorát to po pár ťukancích vypadá hůř než kdysi železný nárazník a gumový pruh kolem auta
Tazio Nuvolari
Umělá Hmota
Pátá Míle
kácovský ležák
caprighia
Štamgast

Odeslat příspěvekod caprighia 19. 12. 2007 21:11

...ještě mě napadly "venkovní bagy" jak by se cizí dveře přiblížily na milimetr od mých, bouchl by bag a vrátil troubu zpátky do jeho auta ve zlomku vteřiny....:-)
caprighia
Štamgast

Odeslat příspěvekod Petr1968 19. 12. 2007 21:17

Máte mít popelnici a nebudete mít starosti :mrgreen:
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 19. 12. 2007 21:21

No,já mám štěstí snad na psychopaty. Když vidím,že místa poblíž vchodu jsou zabraná, tak si radši odjedu dál a parkuji na hypersuperparkovištích třeba abych měl na každou stranu 3 nebo 4 místa. A kdykoliv se k autu vrátím, tak vždy nebo téměř vždy vedle mě někdo stojí i přesto,že by klidně mohla být mezera volná! Nedávno jsem parkoval v Mělníku u obchoďáku Eva, nechám si mezeru a do ní vjel ještě když jsem byl u auta nějakej chlap no tak 15 čísel ode mě. Fakt nechápu. To dělá ten stádovej syndrom,že se lidi řaděj jeden vedle druhýho i když je místo? No jestli tohle dělaj i u pisoárů,tak potěš koště.
Pavel Mareš
Missák Garáže 2008

Odeslat příspěvekod Lukino 19. 12. 2007 21:21

MELLO píše:
KineCZek píše:

Přesně tak. :wink:-/quote]

Jj, tak to delam taky, to je jedina jistota, kupodivu se tam vetsina lidi snad boji parkovat, ci co.
Lukino
Inventář

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 19. 12. 2007 21:32

A jedna příhoda:

Jednou si přijdu k autu na parkingu u hypermarketu,červeně odřenej LZ blatník a dveře. ***** obejdu v okolí červený auta a nic. Sednu do auta, rozžhavenej do běla a čekám ještě na mamku. Přijela oktávka s vyholeným týpkem typ svalovec s nějakou pipinou. Pipina otevřela dveře jak blbec, přitom mě mohla vidět a BÁC. Švihla mi s dveřma do mejch. Tak jsem vylezl a nevěřícně čumím. Borec s pipinou ani nemukli a majestátně si odkráčeli pro vozík.

Já byl v šoku, neschopen slova, naštván ještě víc. Možná,že byli překvapeni,když jsem si na nich vybil vztek i za červeného a obkroužil jsem jim klíčkem krásně ochcáfku.

Skvrny sice na autě zůstaly,ale mě se krásně ulevilo.
Pavel Mareš
Missák Garáže 2008

Odeslat příspěvekod caprighia 19. 12. 2007 21:42

Já měl (teda ještě mám) starou sirku (87) ale fakt netknutou, takže stará paštika a taky naštvalo, když to někdo bral "tomu to neuškodí" (pak ji měla dcera a poněkud ji zrasila, zbořila a odložila - já se jí zase ujal, ale už ji neluxuju a dveře mám promáčklé snad všude, ale i tak to naštve a jiným to nedělám, i když si nemám vlastně co zničit, k tomu mám nové a tím to taky nedělám :-))
Tazio Nuvolari
Umělá Hmota
Pátá Míle
kácovský ležák
caprighia
Štamgast

Odeslat příspěvekod Alex 19. 12. 2007 21:58

...
Naposledy upravil Alex dne 6. 2. 2008 14:57, celkově upraveno 1
Alex
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod JackNO.1 19. 12. 2007 23:25

[quote="Pavel Mareš";
Já byl v šoku, neschopen slova, naštván ještě víc. Možná,že byli překvapeni,když jsem si na nich vybil vztek i za červeného a obkroužil jsem jim klíčkem krásně ochcáfku.

Skvrny sice na autě zůstaly,ale mě se krásně ulevilo. /quote]
No to bych do tebe neřekl :-) Ale kdyby mě někdo hodně naštval, možná bych se taky pomstil :potichu :)
V2 60°
JackNO.1
Motorkář roku 2007

Odeslat příspěvekod to-tomik 19. 12. 2007 23:37

caprighia píše:...ještě mě napadly "venkovní bagy" jak by se cizí dveře přiblížily na milimetr od mých, bouchl by bag a vrátil troubu zpátky do jeho auta ve zlomku vteřiny....:-)

Tak toto je dosť dobré, ja by som to patentoval!!! :tleskani :tleskani :P
to-tomik
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka