Zase jedno předvolání od MP z Kotěhůlek

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Bond007 17. 12. 2007 18:25

kokoweet: :tleskani takhle vypada falesnej hrdina :D
1 383 HP :)
Bond007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod piErcE 17. 12. 2007 19:09

Kokoweet píše:No je tam usek v obci, cedule mereni radarem a meri pomoci kamery...myslim,ze to dela nejaka firma tohle,ze proste se zaznamena auto v jednom useku a pak v druhym a vypocita se prumerna rychlost. Ja tam dneska byl,normalne jsem to zaplatil a ze prej body poslou na magistrat myho mesta. Jel jsem tam osobne, auto sice na otce,ale ridil jsem ho ja.Mel jsem

ty jsi fakt cvok ....
piErcE
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Jintaj 17. 12. 2007 19:55

Pokud nemají v ruce fotografii se záznamem vozidla a údajem o rychlosti, vůbec se s nimi nevybavuj. Navíc, aby jsi se nemohl vymlouvat na osobu blízkou, musel by být na té fotce zřetelně vidět i obličej řidiče!
Jintaj
Fanatik roku 2008

Odeslat příspěvekod Hond4r 17. 12. 2007 21:10

Kokoweet : Takze moje snaha k nicemu? Achjo, ale dobre ze je porad dost takovych jako jsi Ty a kvuli nam ostatnim se nemusi nic menit :-)
Speed doesn't kill. Driving like an idiot does.

Každý strážník si přál být policistou..
Hond4r
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod pepek 17. 12. 2007 21:32

Zlob se či nezlob, ale tvůj nick by po tomto měl spíše být kokot-weet.
pepek
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Kokoweet 18. 12. 2007 01:21

Jasne,Vy jste borci..ale fotr jasne rek,ze at si zkusim pouzit jeho jmeno :)
A pokud vidim,kazdej ste tady borec, az na Hondare, kterej se mi hodne snazil pomoct...jenze, sem nikde nenasel vychodisko,nikdo jste nenapsal konkretni radu...na osobu blizkou jsem se vymlovat nemohl,fotr mi jasne pohrozil...a pak,fotku meli, tomu kolegovi po me ji ukazovali a na internetu je more clanku,kde tenhle kamerovy system je zcela platny a funkcni,Takze, oni sou v pravu, mel jsem jit proti masinerii?
Kokoweet
Nováček

Odeslat příspěvekod Kokoweet 18. 12. 2007 01:24

Ale je fakt, ze jsem cekal trosku neco jinyho,ze tam dojdu,budu slusnej a oni ke mne budou taky treba slusni. Jako ze treba mi to ulevej. No nic nebylo,suse vypsali, rekli ze poslou body a bylo to. Tak moje prvni jednani s MP...
Kokoweet
Nováček

Odeslat příspěvekod JardaB 18. 12. 2007 06:27

Mozna to je nekde napsany, ale nevidim - na kolik to prislo?
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Twingo II, 43 kW
Fikus MKII 1.6 TDCI 66 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod Moof 18. 12. 2007 09:09

JardaB: "Tak jsem se dozvedel,ze jsem jel 60 km/h, 1000kc pokuta a 2 body"
Moof
Nováček

Odeslat příspěvekod kidli 18. 12. 2007 10:56

Kokoweet: znáš to o házení perel, případně o házení hrachu na zeď ? Opravdu nechápu, proč ses tady teda ptal jak máš postupovat a pak si necháš "nadělit" pokutu bez jediného důkazu, a pokud důkaz (fotka) byl, tak s důkazem získaným protiprávně
Kód: Vybrat vše
...myslim,ze to dela nejaka firma
nehledě na to, že při použití osoby blízké, což v tomto případě bylo použitélné na 100%, pokud je auto psané na otce, se NIKDY ŹÁDNÉ jméno neuvádí. :oboze
"God save me from my friends, I can protect myself from my enemies"
kidli
Nováček

Odeslat příspěvekod eLzyx 18. 12. 2007 11:09

chvíli jsem hledal info o tom radaru v Dubí a vypadá to, že to provozuje samotná MP :hm
eLzyx
Veterán

Odeslat příspěvekod Rock Solid 18. 12. 2007 11:34

Připadám si divně: když se někdo zachová tak jak má , tzn přijme trest za svůj prohřešek, nevymlouvá se, nekličkuje a neschovává se, tak od vás dostane ještě vynadáno. Nejsem svatoušek, taky nerad platím, ale tohle je na mně silné kafe.
Rock Solid
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kidli 18. 12. 2007 11:50

No vidíš, na mě je zase silný kafe opakované porušování zákona ze strany libovolné MP - např. posíláním předvolání k zápisu o podaném vysvětlení, "ústrojovou nekázní" apod. V případě, že instituce, které mají dbát na mé dodržování zákonů a předpisů budou sami v souladu se zákonem jednat, nemám nejmenší problém bez keců přijmout trest za jakýkoliv mnou spáchaný prohřešek. Dokud se policie (jedno zda městská nebo opravdová) pouze fláká, banální záležitost jako vložit 2 slova do databáze kradených předmětů jim trvá 14 dní, opakovaně porušují zákon nemám nejmenší chuť za ně dělat jejich práci...
"God save me from my friends, I can protect myself from my enemies"
kidli
Nováček

Odeslat příspěvekod Lukas063 3. 5. 2012 21:49

Tak mě zajímá- kámošku nedávno změřili v Praze MP, dneska ji přišlo doporučeně pozvání na pokec (74 jela na 50)...jak z toho ven- klasicky na osobu blízkou nebo...?
Pokud je to tady už někde psané, tak sorry, ale pročítat úplně všechno se mi moc nechce.
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod piErcE 3. 5. 2012 22:21

V Praze? Vyhodit a zignorovat. Pošlou ještě jednou (možná), pak bude klid. Vyexpiruje to samo.
Garmin DriveLuxe 50 - iPhone SE - Octavia III 1.4 110 kW DSG
piErcE
Pozorovatel

Předchozí stránkaDalší stránka