Svět motorů-Fan klub

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Petr1968 13. 11. 2007 11:29

Opět jsem zklamal a zakoupil včera SM.Hlavně to srovnání Mazlík versus dříč. 2 Favouši je fakt super :mrgreen: :mrgreen: Forman po 320 tis. 6,5 x víc emisí :roll: Hlavně ,že tam dali auto co jezdilo na LPG a karbec byl v hajzlu. Mám najeto 171 tis a emise mám jak Fabie. Jinak ten článek je super.Třeba: Obrázek
Naposledy upravil Petr1968 dne 13. 11. 2007 14:04, celkově upraveno 1
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Petr1968 13. 11. 2007 11:42

Jediná zajímavá věc Obrázek :roll: Obrázek
Petr1968
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Sporťák 13. 11. 2007 14:01

Ovšem největší mazec je srovnávací test z minulého čísla - koncernový týdeník SM opět srovnává Octavii II s vozidly o třídu vyššími (nová Laguna a Citroen C5) a suverénně vítězí, jak jinak.
A test zimních pneumatik tamtéž, to je slátanina na n-tou, to tendenční hodnocení je do očí bijící a zamlčení některých zjevných faktů zarážející.
Výborně do popsal i článek na d-fens.
Sporťák
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr1968 13. 11. 2007 14:06

Ale počteníčko to je dobré :razz: Ale moc chyb.Asi to nikdo nekontroluje
Petr1968
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod pepek 13. 11. 2007 14:28

Naštěstí tenhle plátek už cca 15 let nesleduji. V 80-tých letech, ještě ve velkém formátu, se dal číst, ale teď se nehodí ani na podpal do krbu
pepek
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Petr1968 13. 11. 2007 14:30

pepek píše:Naštěstí tenhle plátek už cca 15 let nesleduji. V 80-tých letech, ještě ve velkém formátu, se dal číst, ale teď se nehodí ani na podpal do krbup/quote]
špatně to hoří co?? :oboze
Petr1968
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Ota 13. 11. 2007 14:35

Problem ctenaru SM je ten, ze nectou :-). Treba ty srovnavaci testy maji nejak nastavene parametry, takze Skoda casto vitezi, ale staci si prohlednout ty vahy a je jasne, ze treba moje preference jsou diametralne odlisne. Chlapi, nekoukejte jen na vysledne znamky, ctete text clanku.
Tim ovsem nepopiram, ze obcas byly ve SM uplne blaboly, proto jsem to taky prestal kupovat.
Ota
Štamgast

Odeslat příspěvekod Petr1968 13. 11. 2007 14:45

Občas? Jsi milosrdný :P
Petr1968
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod PeTr7650 13. 11. 2007 14:51

ten posledni test C5 vs. Laguna vs OII byl posledni kapkou do hrebicku SM, uz si jej nikdy nekoupim, jejich vlezdoprdelkovani koncernu je uz trapnym vysmechem vsem ctenarum :-/
Keď auto tak žiguli, keď kopnuť tak do gulííí.
PeTr7650
Inventář

Odeslat příspěvekod HondaMan 13. 11. 2007 14:53

SM jsem si už dlouho nekoupil, ale myslím, že AutoTip není ani o kousek lepší. Už nevím co to bylo za číslo, ale u auta vyšší střední třídy vytknuli rozvor kratší o 3cm, ale u nové fobie napsali: "rozvor je kratší o zanedbatelná 4%" což je asi 10cm.
Ale jaký časopis si má člověk koupit??? všechny jsou nějak "zaujaté"
Já už nekupuji žádný motoristický magazín, protože to co se v nich většinou dočtu me dokáže jen naštvat.
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže

Odeslat příspěvekod mabosk 13. 11. 2007 14:56

@HondaMan

To je normalne ja si clanky tiez citam len pre pobavenie (prip. upresnenie udajov). To jedine na co sa da akotak spolahnut su namerane hodnoty.
mabosk
Inventář

Odeslat příspěvekod gewehr 13. 11. 2007 15:06

jediny nezmanipulovany test je ten, v ktorom vyhra fiat. :mrgreen: Inak tento skodaplatok, rovnako ako Autobild - VWplatok skoda kupovat.
María de las Mercedes
Karl Friedrich Benz
gewehr
Inventář

Odeslat příspěvekod -pb- 13. 11. 2007 15:25

HondaMan píše:Já už nekupuji žádný motoristický magazín, protože to co se v nich většinou dočtu me dokáže jen naštvat. /quote]

co nějaký Svět Hondy :wink: :D
-pb-
Inventář

Odeslat příspěvekod Bruure 13. 11. 2007 16:48

No já jsem si teda to číslo s porovnáním OII, C5 a Lagunou zakoupil taky - víceméně kvůli Mazdě 6, na kterou jsem docela zvědavej. A nestačil jsem se divit. Oktávka má v minusech uveden hlučný motor a kupodivu žádné takové kritérium se v hodnocení neobjevilo. A podobných věcí je tam víc.
Miloš Zeman 1996: „Motivací pro pobyt v politice je zabránit v úspěchu těm, kteří, kdyby k nám dnes přišli Číňané, si zítra nechají zešikmit oči na praktické chirurgii a začnou psát do svých kádrových dotazníků, že již od dětství milovali rýži."
Bruure
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod kefish 13. 11. 2007 18:21

Nemate nekdo zkusenost s temi Tungsramy, co skoncily na druhem miste a jsou za pomerne srandovni cenu? :hm
Jsem podpisový virus. Prosím, zkopírujte si mě, abych se mohl rozšířit.
kefish
Štamgast

Další stránka