Zimni radovanky s auty :) uz je to tu zase

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Dr. 120L 12. 11. 2007 18:24

antek II píše:
Dr. 120L píše:v Praze nuda, prší ... nechápu kde to bydlíte, to vám tam musí jezdit psí spřežení ještě ne ...?
Dr. 120L
Inventář

Odeslat příspěvekod kostey 12. 11. 2007 19:43

Vite co se mi libi? nekteri burani se smeji ze kdyz v Praze napadnou 4cm snehu ze meme hned strasnou kalamitu. To, ze nekteri burani delaji kalamity v praze denodene i za sucha na to si uz nevzpomenou...
kostey
Nováček

Odeslat příspěvekod pavesek 12. 11. 2007 20:23

kostey píše:Vite co se mi libi? nekteri burani se smeji ze kdyz v Praze napadnou 4cm snehu ze meme hned strasnou kalamitu. To, ze nekteri burani delaji kalamity v praze denodene i za sucha na to si uz nevzpomenou...

tak pod to se podepisu...
pavesek
Nováček

Odeslat příspěvekod Moucha 12. 11. 2007 22:57

kostey píše:takhle se trenuje na parkovisti!!!

http://youtube.com/watch?v=Q_IFZGTosxQ

Asi vezmu našeho newholanda 4x4 a pudu to zkusit taky :D
Moucha
Gay inventář

Odeslat příspěvekod Harry® 12. 11. 2007 22:59

pavesek píše:
kostey píše:Vite co se mi libi? nekteri burani se smeji ze kdyz v Praze napadnou 4cm snehu ze meme hned strasnou kalamitu. To, ze nekteri burani delaji kalamity v praze denodene i za sucha na to si uz nevzpomenou...

No a co teprv když se vydá pražák do toho buranskýho městečka, to je teprv kalamita! :wink:
Oltcit 11R - 4boxer 8v OHC vzducháč 1129ccm 42kW@6250 78Nm@3500 5kvalt 860kg 145/70R13
Harry®
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Driver 12. 11. 2007 23:27

antek II píše:
Dr. 120L píše:v Praze nuda, prší ... nechápu kde to bydlíte, to vám tam musí jezdit psí spřežení ještě ne ...?
Das Auto
Driver
Štamgast

Odeslat příspěvekod kostey 12. 11. 2007 23:34

Harry®";[quote="pavesek píše:

No a co teprv když se vydá pražák do toho buranskýho městečka, to je teprv kalamita! :wink:n/quote]

Nebudem se prece hadat :D
Jsou taci prazaci co na snehu umej lip nez lidi ze Spyndlu a naopak... Je to o ridicich ne o trvalem bydlisti :wink:
kostey
Nováček

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 12. 11. 2007 23:37

kostey píše:
Harry®";[quote="pavesek píše:

No a co teprv když se vydá pražák do toho buranskýho městečka, to je teprv kalamita! :wink:n/quote]

Nebudem se prece hadat :D
Jsou taci prazaci co na snehu umej lip nez lidi ze Spyndlu a naopak... Je to o ridicich ne o trvalem bydlisti :wink:

Oni jsou nějací Pražáci? Já myslel, že jsou to jenom mýty a legendy a ve skutečnosti jsou tam všichni z Moravy.. :lol:
Mr.Semtex
Hodnostář

Odeslat příspěvekod kostey 12. 11. 2007 23:53

Mr.Semtex píše:Oni jsou nějací Pražáci? Já myslel, že jsou to jenom mýty a legendy a ve skutečnosti jsou tam všichni z Moravy.. :lol::/quote]

ja myslim ze tam uz zadny taky nejsou, bydlim ve skotsku a a zda se mi ze vsichni moravaci jsou tady.
Znam tu treba 100 cechu a z nich je 80 z moravy, 15 z teplic, 1 z liberce a zbytek z Prahy
kostey
Nováček

Odeslat příspěvekod Bond007 13. 11. 2007 00:31

tak musim uznat ze zimni gumy maji smysl, i pres jeste horsi podminky nez v nedeli jsem si zvedl cestovni prumer na 150km/h z nemecka do prahy
1 383 HP :)
Bond007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod CEO 13. 11. 2007 00:33

150 jsi měl i tam, ne?
CEO

Odeslat příspěvekod Bond007 13. 11. 2007 00:35

myslim ze tam jsem mel o neco min... 145 nebo tak ;)
1 383 HP :)
Bond007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod PachezZ 13. 11. 2007 00:52

tak zimni radovanky zacaly :) bouchnul sem kolo... takze zase litani a shaneni... grrr
a co je nejhorsi, rano musim do prace pesky :D
Ford Probe 2.0 16v rv.95 85kW
Ford Probe 2.5 24v rv.95 120kW
PachezZ
Nováček

Odeslat příspěvekod Posraldescu 13. 11. 2007 07:21

Bond007 píše:tak musim uznat ze zimni gumy maji smysl, i pres jeste horsi podminky nez v nedeli jsem si zvedl cestovni prumer na 150km/h z nemecka do prahy

Tenhle borecek se taky chvastal prumernou rychlosti nad 150 km/h: http://www.youtube.com/watch?v=ILMkpRNCBDI...mp;search= :)
Každej nemůže bejt chytrej, ti hloupí musejí dělat výjimku, poněvadž kdyby byl každej chytrej, tak by bylo na světě tolik rozumu, že by z toho byl každej druhej člověk úplně blbej (Švejk)
Posraldescu

Odeslat příspěvekod Dr. 120L 13. 11. 2007 07:33

Bond007 píše:tak musim uznat ze zimni gumy maji smysl, i pres jeste horsi podminky nez v nedeli jsem si zvedl cestovni prumer na 150km/h z nemecka do prahy

to je docela malo to je muj prumer pri ceste do prace v půl devatý po ucpany magistrale .....
Dr. 120L
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka