Už je to tady:Poslanec navrhuje soukromé radary u silnic.

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Rebikvpanice 23. 10. 2007 10:47

Rebikvpanice
Štamgast

Odeslat příspěvekod eLzyx 23. 10. 2007 10:47

j2j píše:...aha, takže měření svěříme soukromé osobě a pak najmeme více úředníků/policistů, aby její práci kontrolovali...geniální :tleskani//quote]

to je naprosto normální ... sám kontroluju kontrolní zařízení, aby kontrolovalo správně a nade mnou je ješte x šéfů co kontrolují mne a sebe navzájem jestli kontroluji resp. kontrolují dobře. Takže kvůli jedné blbosti na to musí být tým 10ti lidí. :mrgreen:

to DobleSix: to co jsem v předchozích příspěvcích napsal, není mířeno proti tobě, ale hlavně lidem typu HrdinaJan, Ota, Laky tak aby si uvědomili nebo nad tím aspoň popřemýšleli, že nic není tak jednoduché jak se na první pohled zdá (další kontrolní mechanismus řidičů = více dodržování zákona)

rčení kdo chce psa bít, ten si hůl vždy najde bych poupravil na rčení kdo chce zákon obejít, ten si díru vždy najde (platí jak pro řidiče, tak eventuelně pro ty soukromé firmy).
Naposledy upravil eLzyx dne 23. 10. 2007 10:57, celkově upraveno 3
eLzyx
Veterán

Odeslat příspěvekod j2j 23. 10. 2007 10:48

Rebikvpanice píše:
Tak to jsem měl zas jednou kliku!.))/quote]

No to asi jo, potkávám je tam pravidelně.
j2j
Nováček

Odeslat příspěvekod j2j 23. 10. 2007 10:50

eLzyx píše:
j2j píše:...aha, takže měření svěříme soukromé osobě a pak najmeme více úředníků/policistů, aby její práci kontrolovali...geniální :tleskani//quote]

to je naprosto normální ... sám kontroluju kontrolní zařízení, aby kontrolovalo správně a nade mnou je ješte x šéfů co kontrolují mne a sebe navzájem jestli kontroluji resp. kontrolují dobře. Takže kvůli jedné blbosti na to musí být tým 10ti lidí. :mrgreen:n/quote]

:) přesně tak, smutný je, že se najde spousta lidí, kteří tomu ještě zatleskají a s radostí buzeraci podpoří :shock:
j2j
Nováček

Odeslat příspěvekod Rebikvpanice 23. 10. 2007 10:52

j2j píše:
Rebikvpanice píše:

Rebikvpanice
Štamgast

Odeslat příspěvekod DoubleSix 23. 10. 2007 10:54

eLzyx píše:

to je naprosto normální ... sám kontroluju kontrolní zařízení, aby kontrolovalo správně a nade mnou je ješte x šéfů co kontrolují mne a sebe navzájem jestli kontroluji resp. kontrolují dobře. Takže kvůli jedné blbosti na to musí být tým 10ti lidí. :mrgreen:n/quote]
Každý systém vyžaduje kontrolu, s tím bohužel nic neuděláš. Kolika stupňová ta kontrole je, je věc druhá. Funguje to jak ve státním sektoru tak i v soukromém.
Slyšel si někdy Sarbanes Oxley Act ? Ne? Tak si to nastuduj, bude se ti chtít zvracet.

Jinak znovu opakuji : nejsem zastáncem měření rychlosti soukromými osobami!
DoubleSix
Inventář

Odeslat příspěvekod p0etrik 23. 10. 2007 10:55

Rebikvpanice píše:
j2j píše:
Rebikvpanice píše:

p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod DoubleSix 23. 10. 2007 10:58

p0etrik píše:
Rebikvpanice píše:
j2j píše:
Rebikvpanice píše:

DoubleSix
Inventář

Odeslat příspěvekod Rebikvpanice 23. 10. 2007 10:59

[quote="p0etrik":*****][quote="Rebikvpanice":*****][quote="j2j":*****][quote="Rebikvpanice":*****]

Rebikvpanice
Štamgast

Odeslat příspěvekod j2j 23. 10. 2007 11:01

Rebikvpanice píše:
j2j píše:
Rebikvpanice píše:

j2j
Nováček

Odeslat příspěvekod p0etrik 23. 10. 2007 11:05

Rebikvpanice píše:Můžeš je vyhulákat jak psy:) Stěžovat si, psát petice stávkovat:)
Ne vážně, nějaké upozornění na různé úřady, asi to hned nepomůže, ale když to udělá víc lidí je vetší šance že se to zlepší než když se bude nadávat tady.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod DoubleSix 23. 10. 2007 11:06

Rebikvpanice píše:Můžeš je vyhulákat jak psy:) Stěžovat si, psát petice stávkovat:)
Ne vážně, nějaké upozornění na různé úřady, asi to hned nepomůže, ale když to udělá víc lidí je vetší šance že se to zlepší než když se bude nadávat tady.
DoubleSix
Inventář

Odeslat příspěvekod Majkie 23. 10. 2007 11:07

Zastavit u nich, vynadat jim, oni ti na oplátku za pár stovek změří tlak pneumatiky v rezervě a pojedeš dál..
Ignorance is bliss
Majkie
Štamgast

Odeslat příspěvekod Rebikvpanice 23. 10. 2007 11:09

p0etrik píše:
Rebikvpanice
Štamgast

Odeslat příspěvekod Sekáč 23. 10. 2007 11:10

Tohle nemůže vůbec fungovat, dovedu si živě představit, že bude obden nějakej radar zničenej bejsbólkou, navíc zde ani nehrozí trest za útok na veřejného činitele... :mrgreen:
Je vidět, že v řadách modrého ptáka jsou opravdu myslitelé světového formátu, vzpomínám např. na plošné zavedení TV poplatku anebo na perlu perel - squeeze out (vyvlastnění minoritních akcionářů) z dílny pana Doležala... :tleskani
Sekáč
Pozorovatel

Předchozí stránkaDalší stránka