Štítek motorizace - mít či nemít?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Štítek 330d...
...bych po koupi sundal 25 %  16%  [ 25 ]
...bych nesundával, ale pokud bych kupoval nové, tak bych ho nechtěl 74 %  47%  [ 74 ]
...bych nechal 56 %  36%  [ 56 ]
Celkem hlasů : 155

Odeslat příspěvekod MELLO 3. 6. 2010 12:29

Asi bych si ho měl taky sundat ne? :-]
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod ace2 3. 6. 2010 12:40

na RSku ho ani mít nemusíš. Záře xenonů ze světlometů Fabie je vidět na míle daleko. :D
4 techničáky a všechno RWD
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 3. 6. 2010 12:54

Záře možná, ale ***** svítěj.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod spitfireIX 3. 6. 2010 12:59

Arnie J píše:
Lukino píše:Jinak ja tam cedulku mam nyni a budu mit i na dalsim aute. Neresim.

Asi tak ... aspoň každý ví, co může ode mě čekat a zařídit se podle toho :)

i když nápis GTA plno lidí zřejmě nechápe ;)

Prospěšnější by byla cedulka označující, kdo sedí vevnitř. Dal bych si tam třeba "Pozor debil!" a byl by klid :D
spitfireIX
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Arnie J 3. 6. 2010 13:01

spíš by se na to ostatní debilové začali chytat :)
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod AgentOrange 3. 6. 2010 13:05

Kolegyně sice namá na svém Swiftu motorizaci ale zato velkou ceduli "Neřízená střela" a všichni prý udržují decentní odstup.
AgentOrange
Nováček

Odeslat příspěvekod spitfireIX 3. 6. 2010 13:07

Arnie J píše:spíš by se na to ostatní debilové začali chytat :)

:mrgreen:
spitfireIX
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod nzg 3. 6. 2010 13:17

Oznaceni motorizace nemam od vyrobce, pro USA modely se dodava, na evropanech se setri.
Jedina moznost, jak odlisit u Outbacku sestivalec od 2,5 H4, je podle barvy interieru.

Dva laufy vyfuku u obou motorizaci ale naznacuji, ze tam par koni je. Bohuzel nova H6 3,6 MY10 ma koncovky vyfuku jako u diesla impotentne stocene dolu. :hm
Outback 3.6R, ex Outback 3.0R, ex Legacy 2.0i
nzg
Nováček

Odeslat příspěvekod stormbringer 3. 6. 2010 14:13

Při pohledu na omšelé označení "Začátečník" na mnoha orezlých Favoritech na nichž je tam to označení od začátku jeich kariéry, mám nutkání vytisknout si pár označení "Konečník" a popřelepovat jim to ;)
Ericsson R320s
stormbringer
Štamgast

Odeslat příspěvekod Čendoslav 3. 6. 2010 16:41

Štítek motorizace mám a nesundal bych ho...nápis "240 D" nahrazuje cedulku "předjíždějte bez obav"...:-)
You do that...and forget the money...
- Alan Watts

'06 Chevrolet Lacetti SW 1.6
Čendoslav
Inventář

Odeslat příspěvekod Sherman 3. 6. 2010 18:06

Kamosovyho Golfa III 1,8 66kW si lidi pletli s Fabii ... tak sem mu sehnal napis Fabia HTP a je spokojen ;) At si lidi mysli co chteji...
Sem silenej a ničemu nerozumim...
Sherman
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Ufi 3. 6. 2010 18:17

štítek bych raději sundal, kdyby to šlo bez poškození laku. sdi funguje jak červený hadr na blbečky v htp a slabší tdi 1,4. žádná jina motorizace tak neprudí, vyjma pár strejců v korejcích. většinou mě dojede ve vesnici, kde mu mojich 55-60 připadá šíleně pomalý a ačkoli to za vesnicí rozjedu na nepovolenou rychlost a k jeho překvapení svižněji než čekal, musí mě přesto předjet v další vesnici, ačkoli pak dalších 10km jedem za sebou a spíš on brzdí. prostě mi musí htp ukázat, že jeho 47 kw je víc jak mojich 47 kw, kterých je v reále ale o pár víc.
další joudové trapákují na dálnici. už sem párkrát zažil, že sem byl první za tirákem a když on uhnul, tak htp za mnou blikalo jak o život, ať uhnu taky, že mu budu bránit v raketovým startu. většinou to skončilo tak, že já po předjetí tiru se v klidu zařadil do pravýho a udržoval si v klidu náskok před blikačem, kterej během peti sekund zjistil, že se akorát blikáním ztrapnil. nemít vzadu sdi, byl by určo klid
nikdy neříkej nikdy. to bylo: kdo si může takovej hnus koupit (roomster). a už ho mám doma.
Ufi
Nováček

Odeslat příspěvekod one-z 3. 6. 2010 19:47

Ufi: :D
Jinak sundat by to mělo jít docela dobře rybářským vlascem ;-)
one-z
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 3. 6. 2010 20:00

Já si dám štítek TSI, to je teď moderní, jen škoda že mě podle sazí hned každý odhalí :-]
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Mikey89 3. 6. 2010 20:11

Já ty falešný M5 nějak nechápu, jako k čemu je ten znak vzadu dobrej? Jestli lakuje svý kámoše jako že má M5 tak mi to přijde dost ubohý.. Nebo jestli všem říká "Neee to není M5, to je jen 520i, ale dal sem si tam to logo protože to je kchůl" :hm
'01 BMW E39 530i. . . . . . 170kW @ 5900 rpm
'07 Ford Focus CC 1.6 . . . 74kW @ 6000 rpm
Mikey89
Insomniak roku 2010

Předchozí stránkaDalší stránka