Je tu nějaký instruktor z autoškoly?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod PedroKV 13. 10. 2007 10:42

Chci se zeptat, jestli jsou jízdy limitované kromě času i ujetou vzdáleností? Díky
PedroKV
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod CHiP 13. 10. 2007 10:59

PedroKV: Myslím, že ne. Ale určitě Ti poradí Ardeth, jeho táta instruktor je. O nikom jiném nevím ...
S autobusem ujeto 300tis. km bez zaviněné nehody 8)
CHiP
Autobusák roku 2009

Odeslat příspěvekod mlaskac 13. 10. 2007 11:30

PedroKV píše:Chci se zeptat, jestli jsou jízdy limitované kromě času i ujetou vzdáleností? Díky?/quote]

nejsem sice instruktor autoskoly ale nenepada me proc by meli byt? bezne jsme jezdili v realnem provozu pro instruktora neco vyrizovat nekoho odnekud nekam odvezt.

Pokud ovsem nemas pocit ze te osidil a z xhodin jezdeni se vyklubalo stani na nejakym parkovisti kde si instruktor velse povídal.
mlaskac
Inventář

Odeslat příspěvekod kefish 13. 10. 2007 11:31

Co vim, tak to zalezi pouze a ciste na komisari - kdyz tu pulhodinu stravis v zacpe, tak to muze natahnout. Ovsem ani ta pulhodina neni nejak zavazujici, kdyz ja delal autoskolu, tak komisar potreboval nekam zajet, tak vzal dva lidi, jeden ridil tam, druhej zpatky, a zpatky byli asi za 25 minut (a jeste jeli na vesnici).
Jsem podpisový virus. Prosím, zkopírujte si mě, abych se mohl rozšířit.
kefish
Štamgast

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 13. 10. 2007 11:34

kefish: Nebaví se Pedro o klasických cvičných jízdách a ty o zkouškách? :hm
m.a.x.i.m.u.s
Potížista

Odeslat příspěvekod kefish 13. 10. 2007 11:48

m.a.x.i.m.u.s: Jo ja mel ne mysli zkousky, spatne jsem to asi pochopil.
Jsem podpisový virus. Prosím, zkopírujte si mě, abych se mohl rozšířit.
kefish
Štamgast

Odeslat příspěvekod PedroKV 13. 10. 2007 15:08

měl jsem na mysli jízdy s instruktorem. Poslal jsem SZ Ardethovi, tak uvidíme. Díky za tip.
PedroKV
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod acho 14. 10. 2007 11:56

Ja kad som robil autoskolu (r.2000), tak instruktor mal problem ze jazdime vela KM, lebo som stale jazdil na limite :-))) ...proste rucicka tachometra bola stale na maximalnej povojenej rychlosti v danom useku. Potom sa priznal ze to "dobehne" u nejakej slepice co jazdi max.40
acho
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod am88 14. 10. 2007 12:51

pridavam sa k tomu, co hovoril acho: Oficialne by to obmedzene byt nemalo, ale kazda autoskola ma nejaky (no nazvime) to "interny predpis" :)
Ja som robil v jednej velkej v Bratislave, a tam mi instruktor hovoril, ze sef chce, aby jazdili tak 20-25km za jednu 1,5h jazdu (co pri suchtani sa po meste uplne stacilo).
Ine bolo ked sme isli zobrat niekam do Samorina (25km len cesta tam) sefovi nejaku suciastku do servisu - to vsetky limity padli:D (aj rychlostne...)
am88
Nováček

Odeslat příspěvekod PedroKV 14. 10. 2007 20:46

Tak jsem od Ardetha dostal odpověď, že limit tam je, ale minimální: za 1,5h najet minimálně 20km. A s tím, že pokud si budu stěžovat, nejspíš mi to instruktor pěkně osolí (stačí pak před komisařem někde vtipně hamstnout na brzdu a dojezdil jsem). Ale jak jsem napsal: zkusí to ještě jednou a ohradím se. Orat se sebou nenechám. A chci tam ještě dělat D+E
PedroKV
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod MaTTo S 14. 10. 2007 20:50

Ja som robil autoskolu 2006 v BA, a nemali sme limity, akurat zo vsetkych hodin co boli predpisane som odjazdil necelu polovicu aby som mal skorej skusky ... kedze som vedel jazdit tak sa nebudem **** na neviem kolkatich cvicnych hodinach, trenazer atd., som taktiez vynechal a proste vsetko mal som 12 jazd za 2 mesace a pak skusky a dovi :hm a pohodicka na skuskach som absolutne nevedel otazku z konstrukcie ... tak nebyt skusajuci fotrov kamarat no nevim -- ale co vodicak mam a najazdil som uz 15 000km bez nehody odkedy ho mam takze nevidim v tom absolutne ziadny problem

EDIT: moje jazdy v autoskole tych 12 co som mal boli 30 minutovky ... a vecsinou som tomu supoval 90 cez mesto, sli sme do pezinka a naspet , atd., ja som nemal cas cize mi to vyhovovalo, akurat som platil plnu sumu tak ale ja som nemal cas na 30 hodin jazdenia ci 35 tak nezajem
MaTTo S
Nováček

Odeslat příspěvekod BarneyG 14. 10. 2007 21:00

PedroKV: A co se stalo? Jste stáli v koloně nebo co? Děláš cečko?

MaTTo S: Jo, seš frajer...
BarneyG
Nováček

Odeslat příspěvekod Honny 15. 10. 2007 08:19

BarneyG píše:MaTTo S: Jo, seš frajer..../quote]
Ten největší... :oboze
x_X
Honny
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 10. 2007 10:26

MaTTo S - a potom to na cestach vyzera tak ako vyzera.
anonymni

Odeslat příspěvekod Dusan 15. 10. 2007 10:47

kefish píše:Co vim, tak to zalezi pouze a ciste na komisari - kdyz tu pulhodinu stravis v zacpe, tak to muze natahnout. Ovsem ani ta pulhodina neni nejak zavazujici, kdyz ja delal autoskolu, tak komisar potreboval nekam zajet, tak vzal dva lidi, jeden ridil tam, druhej zpatky, a zpatky byli asi za 25 minut (a jeste jeli na vesnici).

Moje testovaci jizda byla dlouha 600m a rozhodne netrvala pul hodiny. Mam dojem, ze asi tak pet minut i s parkovanim. :mrgreen:
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář

Další stránka