Kde se dobre najite ?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Alex.. 3. 1. 2010 12:46

HondaMan píše:
Alex.. píše:..tohle je první podnik kde mě servis totálně neobtěžoval..
Ano, tohle je velmi příjemné. S tímhle jsem se poprvé setkal v UAE, kde byl na každé 2 stoly jeden číšník, stál tiše opodál a pokud bylo něco potřeba, tak přiběhl, pokud toho bylo více přizval si ještě kádese aby nás neotravovali vícekrát...
Po návratu do české "lepší" restaurace si uvědomíš, jak jdou 2 stejné činnosti dělat rozdílně. :-S

btw. Díky přebytku pracovních sil je to tam zcela běžné i v obyčejných hotelech. Rozhodně to není výsadou jen několika "VIP" zařízení jako tady.


jestli to spíš není obecně arabský přístup..vím, že v Turecku to mají téměř skoro v každé restauraci..
Alex..
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod HondaMan 3. 1. 2010 13:04

Alex.. píše:jestli to spíš není obecně arabský přístup..vím, že v Turecku to mají téměř skoro v každé restauraci..
v Turecku jsem byl a nepřišlo mi to takové. V UAE je hrozná výhoda v tom, že tam na každou pozici "čistá/prázdná hlava" čeká 10 čmoudů, takže není problém mít na place 20 lidí, kteří čekají, až si je někdo zavolá.
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alex.. 3. 1. 2010 13:14

HondaMan píše:
Alex.. píše:jestli to spíš není obecně arabský přístup..vím, že v Turecku to mají téměř skoro v každé restauraci..
v Turecku jsem byl a nepřišlo mi to takové. V UAE je hrozná výhoda v tom, že tam na každou pozici "čistá/prázdná hlava" čeká 10 čmoudů, takže není problém mít na place 20 lidí, kteří čekají, až si je někdo zavolá.


tak já to mám zprostředkovaně a od člověka co jí projel mimo turistické destinace .. :mrgreen:
Alex..
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ka-spel 3. 1. 2010 13:56

Alex.. píše:jo a jmenuje se to kde se dobře najíte...tak nám nějakou stylovou hospodu doporuč ;-) budem rádi ;-)


Už jsem to tu psal v dřívějších příspěvcích.
U Ječminka, Na kovárně, Hobit - vše Prostějov

a další např.
Výtopna - Brno
U Anděla, Moritz, U Drápala - Olomouc
restaurant Novosad Harrachov
farma Bolka Polívky Olšany u Rousínova
pivovarská restaurace Jihlava
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kubax 3. 1. 2010 14:33

Jouda.II píše:
Kubax píše:Kdyz tam muze byt svickova za skoro 2kila, tak josu michany vajicka za 9 petek prijatelny...s tema cenama co jsou v tom menu, se nedivim, ze gastronomie muze byt dobry byznys...

Jestli jsi viděl ten vánoční speciál a záběry z jeho kuchyně, tak jsi musel vidět, že to má postavený trochu jinak, než většina hospod - jedny kamna, jeden kuchař a jedna ficka. Navíc vaří výhradně z čerstvejch surovin, takže to až takovej dobrej byznys nebude. Za kolik uvaříš svíčkovou, když ji budeš dělat z pravý svíčkový?

Nevim za kolik ji uvarim, ale v hospode kam bezne chodim je za 65,- :-)
Ja si nestezuju, na ty ceny, chapu ze nektera jidla proste tu cenu maji a kdo chce kvalitu ty penize da..jak uz tu zaznelo Imperial neni restauracka kam by bezny clovek chodil pravidelne na obed, ale sem se tam zajit da a pokud je to vyborne jidlo nemam problem to zaplatit...nekdo to protlaci hubou jako cigara, ja si radeji zajdu na poradne jidlo...

ale i tak si myslim, ze vyhlasena restauracka s timhle menu a kucharem(i kdyz pri plny hospode toho asi vic udelaji poskoci) prodelavat nemuze...
Have you tried turning it off and on again ???
------------------------------------------------------
Kubax
Nákupčí roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.II 3. 1. 2010 14:40

Prosím tě, a v který hospodě mají svíčkovou z pravý svíčkový za 65?
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 3. 1. 2010 14:43

Viet-nam Bistro
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 3. 1. 2010 14:50

Deli píše:
Alex.. píše:řekl někdo kdo tam nikdy nebyl..tohle je první podnik kde mě servis totálně neobtěžoval..seděli jsme tam kecali..cca hodinu a půl po dojedení jídla a nikdo nepřišel se 20x zeptat co si dáme k pití, což je všude běžně normální. Fakt nevypiju za hodinu 20l tekutin :mrgreen: ..
nicméně jen jsem zvedl oko už u mě číšník stál...
já jsem byl velice spokojený..

ceny jsou vzhledem k místu adekvátní...
ty ceny zase nejsou tak strašný a jestli je tam fajne obsluha, jak říká Alex.. tak proč ne :) taky nesnášim, když někdo leze ke stolu co 3minuty :))


Tak tam bych si zasel. Ceny nejsou tak hrozny a pokud tam je prijemna obsluha. Ted se mne stalo, v me oblibene restauraci, kde nikdy s obsluhou problemy nebyly, ze behem prvni pul hodiny se 6x nekdo prisel zeptat, co si dame na jidlo. I kdyz jsme na zacatku jasne rekli, ze hned jist nebudem. Asi po hodine, kdy uz jsme jist chteli, jsme cekali na jidelni listek pul hodiny... :roll: Ja uz bych tam nebyl po 10 minutach, ale spolecnost byla, bohuzel, jineho nazoru.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod Alex.. 3. 1. 2010 18:07

p0etrik píše:
Deli píše:
Alex.. píše:řekl někdo kdo tam nikdy nebyl..tohle je první podnik kde mě servis totálně neobtěžoval..seděli jsme tam kecali..cca hodinu a půl po dojedení jídla a nikdo nepřišel se 20x zeptat co si dáme k pití, což je všude běžně normální. Fakt nevypiju za hodinu 20l tekutin :mrgreen: ..
nicméně jen jsem zvedl oko už u mě číšník stál...
já jsem byl velice spokojený..

ceny jsou vzhledem k místu adekvátní...
ty ceny zase nejsou tak strašný a jestli je tam fajne obsluha, jak říká Alex.. tak proč ne :) taky nesnášim, když někdo leze ke stolu co 3minuty :))


Tak tam bych si zasel. Ceny nejsou tak hrozny a pokud tam je prijemna obsluha. Ted se mne stalo, v me oblibene restauraci, kde nikdy s obsluhou problemy nebyly, ze behem prvni pul hodiny se 6x nekdo prisel zeptat, co si dame na jidlo. I kdyz jsme na zacatku jasne rekli, ze hned jist nebudem. Asi po hodine, kdy uz jsme jist chteli, jsme cekali na jidelni listek pul hodiny... :roll: Ja uz bych tam nebyl po 10 minutach, ale spolecnost byla, bohuzel, jineho nazoru.


tak to je fakt brutal :nenapadne
Alex..
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod fahrman 8. 1. 2010 07:38

Alex.. píše:přesně...mi se to v ČR prostě ještě nestalo nikde kde jsem delší dobu seděl..

zrovna včera jsme byli s přáteli v http://www.moravskarestaurace.cz/ .. jídlo i obsluha docela dobré..šťouchané brambory šťouchané rozhodně nebyly, ale přílohy až tak neřeším... jo a spletli jednu přílohu..

během hoďky číšník přišel cca 5x ne-li víckrát :mrgreen: .. takže doporučuji opravdu jen na rychlé jídlo a utéct :mrgreen: :mrgreen:


Moravska restaurace se v Olomouci tesi povesti tradicni hogo fogo restaurace. Uz dlouho jsem tam nebyl, mivali to na Olomoucke pomery predrazene...
fahrman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod smankote_ 8. 1. 2010 08:18

ka-spel píše:To je hrozná snobárna. Dáš si míchaný vajíčka od Polhreicha za 89 a budeš těžký king.


Ale *****, jediná restaurace, kde se nebojím najíst, aniž bych se bál, že se otrávím blafem od nejakého umaštěného patlala. Ceny jídel tam odpovídají kvalitě...jídla a servisu.
smankote_
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod ToMMyK 8. 1. 2010 16:11

jezis to je vul
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 8. 1. 2010 16:13

Kaviárové tousty - to je vůl :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lord Palda 12. 1. 2010 17:40

Dneska jsem byl celkem nemile překvapený, Restaurace Green v Brně přestala dělat klokana :-/ Nevíte o něčem jiném v Brně?
Lord Palda
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 13. 1. 2010 00:35

dneska jsem se dobře najedl ve zlatém klasu
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků