Jaký jsi řidič?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Jaký jsi řidič?
Ohleduplný, neporušuji nikdy dopravní předpisy. 6 %  4%  [ 6 ]
Dopravní předpisy porušuji pouze občas a málo, ale stydím se za to. 46 %  32%  [ 46 ]
Dopravní předpisy porušuji dennodenně, moc mě omezují a nesouhlasím s některými. 79 %  56%  [ 79 ]
Na dopravní předpisy kašlu a na ostatní účastníky provozu také. 10 %  7%  [ 10 ]
Celkem hlasů : 141

Odeslat příspěvekod srsan 18. 9. 2007 19:53

Mezi jaké řidiče se sami řadíte?
Musím se přiznat, že já se na silnici chovám jako sobec, kašlu na dopravní předpisy, předjíždím kde se dá i když vůbec nespěchám, zákaz předjíždění mě nezajímá, hlavně mě při tom nesmějí vidět poldové a když mě uvidí, tak jim ujedu. Dopravní předpisy vůbec nedodržuji a občas i ohrožuji ostatní účastníky provozu svou bezohlednou jízdou, nikdy nepouštím chodce a to ani na přechodu. Ale zatím mě poldové nechytili, takže stav bodového účtu mám nula. Pouze parkovat se snažím tak, abych neporušoval dopravní předpisy. Dělají to tak všichni nebo jsem takový jen já?
Naposledy upravil srsan dne 18. 9. 2007 19:55, celkově upraveno 1
srsan
Nováček

Odeslat příspěvekod Dusan 18. 9. 2007 19:55

Muzu tam nekde zaskrtnout ohleduplny, ktery na dopravni predpisy kasle?
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář

Odeslat příspěvekod p0etrik 18. 9. 2007 19:55

Nevim jak souvisi ohleduplnost s porusovanim dopravnich predpisu, ale mam dojem ze Dr.120L si zalozil novy nick. :D
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod Koby 18. 9. 2007 19:55

dopravní předpisy porušuji denodenně, je snad někdo takový, kdo ani jednou za den nepřekročí 50? :)
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Inventář

Odeslat příspěvekod King of Potato People 18. 9. 2007 19:56

ten nejlepsi... a to protoze jezdim podle zdraveho rozumu a ne podle predpisu... diky bohu, ze to nedela treba Dr. 120L :D :D :D -> predpisz jsou potreba :arrow: :idea:
Naposledy upravil King of Potato People dne 18. 9. 2007 19:57, celkově upraveno 1
Breaking the sound barrier
King of Potato People
Missák Garáže 2007

Odeslat příspěvekod srsan 18. 9. 2007 19:57

Dusan píše:Muzu tam nekde zaskrtnout ohleduplny, ktery na dopravni predpisy kasle?

Nemůžeš, protože to se navzájem vylučuje.
srsan
Nováček

Odeslat příspěvekod Dusan 18. 9. 2007 19:58

Ani jsem si nevsiml. Ja jezdim ohleduplne, akorat rychlosti tak 30km/hod na limit a na dalnici holt tech 70 nad limit.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář

Odeslat příspěvekod Manli2 18. 9. 2007 19:58

srsan píše:
Dusan píše:Muzu tam nekde zaskrtnout ohleduplny, ktery na dopravni predpisy kasle?

Manli2
Inventář

Odeslat příspěvekod King of Potato People 18. 9. 2007 19:59

nikoliv kdyz jedou vsichni na okresce 120km/h je ohleduplne jet taktez 120km/h, aby me "nemuseli" vsichni predjizdet... rychlejsiho pustim, manikovi z vedlejsi klidne bliknu a pribrzdim, aby se mohl zaradit, pomalejsiho predjedu na prehlednem useku... to je ohleduplnost nikoliv jet 70km/h na miste, kde budu vsechny brzdit, ale pojedu CEDULOVE :idea:
Breaking the sound barrier
King of Potato People
Missák Garáže 2007

Odeslat příspěvekod p0etrik 18. 9. 2007 19:59

Manli2 píše:
srsan píše:

p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod Jintaj 18. 9. 2007 19:59

Dopravní předpisy porušuji jen občas, ale nestydím se za to...tak přesně tahle možnost by byla pro mě.
Opravdu se nemůžu stydět za to, že nejedu 30kou několik dalších km od přenosné značky, kterou na silnici zapomněli dělňasové a její ukončení v nedohlednu......
Jintaj
Fanatik roku 2008

Odeslat příspěvekod srsan 18. 9. 2007 20:00

Manli2 píše: jo jak prosimtě??/quote]

Ohleduplný je na silnici dle mě pouze ten, kdo vůbec neporušuje dopravní předpisy.
srsan
Nováček

Odeslat příspěvekod p0etrik 18. 9. 2007 20:01

Je to osobne nebo doktor? :D
Mrknete mu nekdo na IP adresu. :mrgreen:
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod Manli2 18. 9. 2007 20:02

inspektor klusó a jeho stříbrný sršeň

kato ty žlutá opice...
Manli2
Inventář