nehoda,poradte,som v *****

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod VladoXY 4. 9. 2007 17:40

Poradte mi prosim vas, oco mi pozical sluzobne auto z roboty lebo som ho potreboval. Ked som cuval na parkovisku, narazil som do ineho auta zozadu do narazniku. Lenze on ho nemal lakovany ale klasicky cierny. Ked som vystupil nemal tam nic vazne, mozno minimalny skrabancek, tak som odtial odisiel. Zato nase auto obislo horsie. Otcovi som sa nejako vyhovoril aby ma nezabil. No vsak sok som dostal ked mi napisal sms zevraj prislo predvolanie na policiu za poskodenie auta ich autom. Povedzte, co mam robit? Ako by sa to dalo najlepsie uhrat aby si to odniesla len penazenka a nic ine? Lebo vodicak mam len rok a nie som si isty ci by som on neprisiel, dalej ci by som nedostal nejaky zapis do trestneho registra, pokutu atd... A ci by z toho oco nemal problem ze som soferoval sluzobne auto, pripadne keby to on vzal na seba, ci by on nemal iny problem okrem peniazov, co by som tiez nerad... Budem vdacny kazdej rade.
VladoXY
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod p0etrik 4. 9. 2007 17:42

Zalezi na skode, pokud jsi jemu zadnou nezpusobil, nemuzou te popotahovat za ujeti z mista nehody.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod Předseda 4. 9. 2007 17:43

No tak se otec "rozpomene" že na parkovišti někoho tuknul a jde to z pojistky.
I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Veterán

Odeslat příspěvekod Brus 4. 9. 2007 17:44

a jak přišli na to, kdo to udělal atd.... je to nějaké divné
Brus
Inventář

Odeslat příspěvekod p0etrik 4. 9. 2007 17:45

Nekdo ho videl a zavolal benga.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod p0etrik 4. 9. 2007 17:46

Anebo je to predvolani kvuli necemu uplne jinemu.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod Brus 4. 9. 2007 17:53

jestli jsi tomu druhému autu fakt nic neudělal tak bych byl v klidu
Brus
Inventář

Odeslat příspěvekod VladoXY 4. 9. 2007 18:14

Bol som vtedy v strese, urcite ma pochopite lebo nikdy sa mi este nic take nestalo, a je mozne ze nieco tam fakt bolo, ale len take nic moc, skoda do 5000 urcite. Vlastne mohol som si to odfotit, no veril som ze ma nikto neuvidi tak som sa radsej snazil odtial zdrhnut cim skor... A ked to ide cez tych fizlov, slo by to len z pojistky alebo este nieco? Pokuta, zapis do registra trestov a tak..
VladoXY
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gogo2 4. 9. 2007 18:40

Hele, nikomu se nic vážnýho nestalo, škody na autech jsou minimální, kdoví čeho se vůbec to předvolání týká... Hlavně žádnou paniku...
Peugeot 301 Active 1.2 VTi - 53 kW, 2013 ("Však je to Pežót, nie?")
Hyundai Atos Prime Dynamic 1,1i - 46,3 kW (2008 - 2013)
Dacia Logan "Social Edition" 1.4 MPI - 55 kW, (2005 - 2011)
gogo2
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Vometák 4. 9. 2007 18:44

VladoXY píše:Bol som vtedy v strese, urcite ma pochopite lebo nikdy sa mi este nic take nestalo, a je mozne ze nieco tam fakt bolo, ale len take nic moc, skoda do 5000 urcite. Vlastne mohol som si to odfotit, no veril som ze ma nikto neuvidi tak som sa radsej snazil odtial zdrhnut cim skor... A ked to ide cez tych fizlov, slo by to len z pojistky alebo este nieco? Pokuta, zapis do registra trestov a tak..

podobně mě nějakej šmejd odřel před barákem zadní nárazník - cca 45 cm x 4 cm šrám. Ještě tam mám barvu z jeho auta. Doteď jsem nezjistil, kdo to byl. Je takový problém nechat za stěračem lísteček? :hm

Sorry, ale musel jsem si rýpnout, protože mě to tenkrát pěkně naštvalo.
Vometák
Nováček

Odeslat příspěvekod paveld 4. 9. 2007 18:46

No, tebe bych nekdy chtel potkat...pro tebe to muze byt jen skrabanecek na narazniku, me by to treba i tak pekne *****.
BMW E30 316i -> BMW E36 320i :-)
paveld
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod p0etrik 4. 9. 2007 18:47

Vometák: Zase pokud videl ze ten druhej nema zadnou skodu...
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod p0etrik 4. 9. 2007 18:48

paveld píše:No, tebe bych nekdy chtel potkat...pro tebe to muze byt jen skrabanecek na narazniku, me by to treba i tak pekne ****.

Tak to asi bude hoodne individualni. Na nelakovanem bych to neresil vubec, i kdyz na lakovanem taky ne. Naraznik je od slova "narazet". ;)
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod Vody 4. 9. 2007 18:48

Já si taky rýpnu, do rodiného už tak dost vrakové focuse někdo taky nacouval, nárazník má ulomený uchycení a teďka je to v servise se to musí svařit zpátky. Nasere to.
MB W202 C200 100KW
Vody
Inventář

Odeslat příspěvekod Vometák 4. 9. 2007 18:49

p0etrik píše:Vometák: Zase pokud videl ze ten druhej nema zadnou skodu..../quote]

to jo, to souhlas. Jen mě zarazilo, jak psal, že radši rychle zmizel, než ho někdo uvidí. :shock:
Vometák
Nováček

Další stránka