S čím už jste jezdili?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Pajjoun 24. 7. 2020 10:08

Podle mě je potřeba se rozhodnout. Nejde mít oboje z usmolenejch tří litrů. :D (myslim projev i výkon)
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 24. 7. 2020 10:11

S54B32 :nenapadne
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 24. 7. 2020 10:11

Lépe když to má o litr víc.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 24. 7. 2020 10:22

Pajjoun píše:Podle mě je potřeba se rozhodnout. Nejde mít oboje z usmolenejch tří litrů. :D (myslim projev i výkon)

Bohuzel ano. A v tom pripade ja volim vykon. Nicmene kdyz bych auto vlastnil ja, dopral bych mu urcite nejaky vyfukovy system. Kdyz uz clovek ma sestivalec, at si to taky trochu uzije. Ale do minusu jsem to davat nechtel.
Celkove je to auto spis na pohodu, nez na nejake blazneni.
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 24. 7. 2020 10:56

Podle mě by sneslo M-pack a 17". Ale výkon mi nechyběl.
Sice mam podle garáž standardů teď celkem "Pocket rocket", ale obecně jsem zvyklej na slabý auta. :D
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 24. 7. 2020 11:07

17" už tuším má.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 24. 7. 2020 11:14

Ma. Pekny, Mkovy.
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 24. 7. 2020 11:33

Jestli z toho videa něco bude, dám sem toho Mustanga, zvuk to mělo opravdu parádní. :love:
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 24. 7. 2020 11:39

maXX_CZ píše:Ma. Pekny, Mkovy.

:love:

-- 24. 7. 2020 12:39 --

tombas píše:Jestli z toho videa něco bude, dám sem toho Mustanga, zvuk to mělo opravdu parádní. :love:

Dej. Mustang zvučí hezky. :)
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 24. 7. 2020 12:05

Ale to nemělo sériové výfuky, ale něco zakázkového. O půlnoci to vzbudilo všechny do 20km daleko :pozor
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ingos 24. 7. 2020 12:16

Dneska Kamiq Style 1.5TSI 110kW MT.

Pozitiva:
-Hezké
-velmi prostorné
-uvnitř kvalitní materiály a dobrá hluková izolace (Ve 170+ už hlučnější, ale do 140 pohoda)
-sedí se výš, ale ne nepříjemně jako na židli(Yeti)
-podvozek na 17" 205/55 velmi tichý a komfortní, zároveň auto jisté a náklony pouze lehce větší než Scala
- virtuální cocpit s mapou přímo na očích
- Pohodlné sedačky, slušné boční vedení, ale 20km není moc vypovídajících.

Negativa:
- hnusná barva modrá Titan(Subjektivní :-) )
- od pohledu ne moc velký kufr. Jestli tam je těch 400l- no dejme tomu, je docela vysoký.
- motor
Asi největší zklamání. Jo je extrémně tichý, žádné vibrace, ale jede to prostě +- stejně jak ten můj litr v Golfu. A to nehájím vlastní garáž.
Na 2ku mi to přišlo živější než golf, ten je na 2ku uškrcený. Byl tam cítit ten krouťák navíc.
Na 3ku úplně opačná situace, čekal jsem nějaký kopanec, zrychloval jsem z 90-140 a prostě takové vlažné, těch 110kw bych tomu rozhodně netipoval. Na 4ku 80-120 taky nic extra. Pak ve vyšších rychlostech 150+ na 6ku už to zase táhne lehce líp než ten litr, navzdory karoserii SUV. Spotřeba na 20km trase z toho 5 město, 5 okresky(velmi pomalu 80-90) a 10 dálnice byla 7,7, takže taky nic moc. Ale je možné, že dojmy jsou jedna věc a reálně by to bylo jinak, nicméně nemyslím si to.
- manuální ruční brzda
extrémně hnusné umístění, vůbec tam jakoby nepasuje na ten středový tunel, nepochopím v dnešní době proč to nevyvíjeli s elektrickou. Navíc překrývá tlačítka za řadící pákou. Ještě s manuálem, ale u automatu to vypadá obzvláště bizarně.
- infotainment by mohl mít rychlejší reakce, ale nic hrozného
- U výbavy style béžové potahy na dveřích a madlu, zrovna v místě, kde si pokládá člověk ruku a kde chytá dveře při zavírání. Nechápu jakého blba tohle napadlo
- Hnusné dekorační lišty, zejména ta zlatá to je něco. testovací auto 1000km a už byla na 2 místech poškrábaná. Paket Dynamik je nutnost.
Ingos
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 24. 7. 2020 12:26

stopky by tě vyvedly z omylu


na zeperfs mají bohužel jen s DSG ... jakože není to nějaký brutální rozdíl a pocitově může být vyloženě malý, ale přesto je to jednoznačné:

http://www.zeperfs.com/en/duel5920-8543.htm

to se potom můžeme dostat na takovou tu klasiku že 1.2 TSI 77 jede stejně jako 1.4 TSI 90 a to jede v podstatě stejně jako 1.4 110 a to jede stejně jako 1.8 118 atd.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 24. 7. 2020 12:46

tombas píše:Ale to nemělo sériové výfuky, ale něco zakázkového. O půlnoci to vzbudilo všechny do 20km daleko :pozor

Ano, už jsi to psal.
Nikdo nemá na Mustangu sériový vejfuky...
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 24. 7. 2020 12:47

já bych měl
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 24. 7. 2020 12:47

Kdyby...
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků