S čím už jste jezdili?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MV_cz 26. 9. 2022 18:55

Je to myslím jen atmo litr trojválec jako v 500. Takže hybrid tam funguje jen jako na rozjezd a aby to nebylo brutálně horší ale jen mírně horší než dvacet stará atmo 1.2 čtyřválec, kterou je ilegální prodávat.
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 9. 2022 19:00

Skoda Octavia Scout 4 2,0 TSI
anonymni

Odeslat příspěvekod opasino 6. 11. 2022 10:41

Wrangler Rubicon 2.0T

Ten dvoulitr benál s tím pěkně hýbe, za mě plně dostačující.

Přímo tento: https://www.sauto.cz/osobni/detail/jeep ... /181441574
opasino
Inventář

Odeslat příspěvekod glider 6. 11. 2022 11:06

Nesmelo sa spytam:
Kolko to zerie, ked aj nafta je v tom vkuse za 10-11.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 6. 11. 2022 12:13

Hele nebylo to žádné velké testování, silnice v klidu, občas jen trochu plynu aby se vědělo, jak ten dvoulitr táhne a pak mokrá kopcovitá louka, klasika furt nahoru dolu jak malý kluci. A průměr 10 l, což mě mile překvapilo. A když to vezl kamarád z Prahy v pátek, tak mu to při klidné jízdě šlo k osmi litrům.
opasino
Inventář

Odeslat příspěvekod MV_cz 6. 11. 2022 12:18

Najs, to je motor z Giulie?
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 6. 11. 2022 12:30

Jestli z Giulie nevím, ale je to Ital
opasino
Inventář

Odeslat příspěvekod burty s krenem 6. 11. 2022 12:32

To se mi skoro nechce věřit. Ale auto hustý.
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 6. 11. 2022 12:40

Hele těch 10 jsme tam fakt měli. Samozřejmě valit to na těch gumách po dálnici nebo brodit pořádný terén, tak by to šlo zřejmě nahoru, ale nechtěli jsme třeba podřít spodek, lehký terén musel stačit.
Ale vzhledem k tomu, že ta 3.6, co do toho taky dávají, bere při běžné jízdě 15 l, tak by to i mohlo sedět.
opasino
Inventář

Odeslat příspěvekod Lukas063 6. 11. 2022 12:48

Peknej kousek...pekna hračka :-)
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 30. 1. 2023 18:51

Dnes Micra což je samozřejmě extrémně nudný auto, ale je to moje první setkání s CVT a jako není to tak hrozný jak sem čekal :hm se mi líbí po městě jak to neřadí, necuká a prostě to jede.Akorát na dálnici je to horší, to stačí trochu přidat ve 120 a hned to tam hodí vysoký otáčky.Ale to je tím že ta 1.3 nemá žádnej výkon ani krouťák.Já bych si teda CVT stejně nekoupil, ale pro někoho kdo od auta chce jen přesun z bodu A do B tak je to myslím docela příjemná převodovka.

Obrázek
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 1. 2. 2023 18:30

Koukám že vás to nesmírně zaujalo :D ale jezdím třetí den s tou CVT a je to skvělý.Do města neexistuje na tomto světě lepší převodovka.Prostě neexistuje.Na světlech jak skútr letím první, žádný cukání (nebo řazení) vůbec nikdy.A ani mi už nějak nevadí to že to na dálnici při kickdownu dá otáčky těsně pod omezovač a tam to drží.Naopak, mám pořád k dispozici maximální výkon.To je geniální převodovka :love: Sice bych si to zatím nekoupil protože preferuju manuál, ale jestli někdy přejdu na automat tak nejspíš CVT.
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 1. 2. 2023 18:31

já to říkám furt, že to není tak hrozný, jak se tady dělá :)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 1. 2. 2023 18:35

Beztak to nejvíc kritizujou lidi, který to viděl jen na YouTube.Já sem byl taky takovej.Dokud sem jen viděl videa a nejel sem s tím tak se to těžce kritizoval :))
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 1. 2. 2023 19:10

CVT je náhodou bozi, spojeny s plnotucnym hybridem je pro mě aktuálně nejlepší možná varianta novyho auta
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků