Dovoz auta ze švýcarska

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Koby 9. 4. 2007 13:32

Zdravím,

chci se zeptat, jak je to s dovozem auta ze švýcarska?

První věc: Známý dostal neskutečnou nabídku na Toyotu Avensis D4D 177 PS která se neodmítá a chce vědět co ho čeká u nás atd. když to tam koupí.

Druhá věc: Já chci vědět, co mě čeká když bych tam chtěl koupit auto já, dejme tomu z roku 96-97 :)

Díkes za odpovědi..

zajímá mě to jak to zde pujde a nepujde přihlásit, clo a podobný ptákoviny:(
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Goggy 9. 4. 2007 13:38

Ceka te prihlaseni, pojisteni, STK a doplaceni DPH...
Neaktivní
Pro kontakt použijte ICQ.
Goggy
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 9. 4. 2007 14:27

u obou případů??

přihásit jde ta ojetina bez problémů??

Co znamená doplacení DPH? že zapaltim tamější a pak znova u nás?
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.II 9. 4. 2007 15:21

Nafta ze Švajcu? To mně nějak nesedí.
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 9. 4. 2007 15:25

jouda: Proč ne když jí má za cenu co tady stojí corola...
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.II 9. 4. 2007 15:38

Koby píše:jouda: Proč ne když jí má za cenu co tady stojí corola...l/quote]

Já nevím, jak dnes, ale ještě nedávno tam byla na osobáky v naftě vysoká daň, takže se tam nafťáky téměř nevyskytovaly.
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod abuk 9. 4. 2007 15:57

psaly o tom ve světě motorů
abuk
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 9. 4. 2007 18:18

abuk: Dík :D:D Do kterýho archivu mám jít?
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 9. 4. 2007 18:19

jouda: JO takle. No naftáky tam prakticky nejsou to je fakt. Taky proto se ptám, co všechno mě při koupi týhle avensisky čeká tam a tady :)
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod abuk 9. 4. 2007 20:48

no já bych to možná naskenoval
abuk
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 9. 4. 2007 20:57

abuk: Tak to pls naskenuj :-) Já nenšal ani nic na netu atd... A tady se toho asi taky už moc nedozvim. Díky moc
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 4. 2007 06:54

Protože Švýcarsko není v EU, neplatí se jen DPH, ale navíc i clo, k němuž se pak ta DPH připočítá... :roll:
anonymni

Odeslat příspěvekod Jouda.II 10. 4. 2007 07:30

Jintaj píše:Protože Švýcarsko není v EU, neplatí se jen DPH, ale navíc i clo, k němuž se pak ta DPH připočítá... :roll: /quote]

Pokud by to bylo auto vyrobené v EU, tak se clo neplatí. Nevím, jak je to konkrétně s Avensisem, jestli se náhodou nevyrábí v továrně Toyoty v Německu.
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sekáč 12. 5. 2007 15:39

DPH se plati pouze z funglovky?
Sekáč
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Koby 12. 5. 2007 16:05

sekáč: Nikdo neví.. Podle mě ne, podle mě u všeho co dovezeš.. Nějak vyrovnáš DPH stim našim nebo co... Vubec to nechápu
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Inventář
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků