Zase mi na parkovišti odřeli auto!!!

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Lukino 7. 4. 2007 13:58

lego píše:Dnes mi opět na parkovišti před obchodem nějaký zmetek odřel auto ( dveře ). Dokud bude mít lůza takové sociální dávky, že bude moct jezdit nakupovat auty, tak se to zřejmě bude stávat stále. Člověk s novým nebo drahým autem by to zcela jistě neudělal, aby si sám nepoškodil to své. Nic proti sockám, ale serou mě!!!!!i/quote]
Naprosto 100% souhlas, otcovi odreli na parkovisti porsche... tezko rict, jestli nahoda, schvalne, nebo ze zavisti, nebo jakkoliv, nicmene samozrejme bez jakehokoliv kontaktu... proste zbabele ujel...
Lukino
Inventář

Odeslat příspěvekod hlobilp 7. 4. 2007 13:58

Majkie: ja jsem po nem tu peclivost nepodedil, auto je pro me spotrebni vec. Ale staram se o nej myslim docela dobre. Vsechno tohle kolem je jen o lidech a jejich povaze. Nemam namysleny lidi rad.. ale ze bych se treba presel kolem s klicem, to ne... jen jimi pohrdam
Hyundai i30
Sony Xperia Neo V
Fujitsu AH531
hlobilp
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Majkie 7. 4. 2007 14:02

lukino: 100% souhlas, že člověk s drahým autem by to zcela jistě neudělal?
Jak už jsem psal, jediný, kdo mi poškrábal auto, protože mu to bylo ukradené, byl člověk s drahým autem (byť ženská).
Majkie
Štamgast

Odeslat příspěvekod Lukino 7. 4. 2007 14:07

Majkie píše:lukino: 100% souhlas, že člověk s drahým autem by to zcela jistě neudělal?
Jak už jsem psal, jediný, kdo mi poškrábal auto, protože mu to bylo ukradené, byl člověk s drahým autem (byť ženská).m/quote]
To vis ze to neplati vzdy a vsude, slovek s ferrari muze byt hajzlik a naopak nejaky dedula se 105kou muze byt rovnej chlap se kterym bude rozumna domluva, jenze ja mam bohuzel uplne opacnou zkusenost... a ta uz je tak rozsahla, ze jsem proste napsal co jsem napsal... kdyz nejsem v praze, tak bydlim za brnem na vesnici a tam to proste jede... zavist, pomluvy, levarny, vsechno ze strany starousedliku... ani tim padem nemam moznost si ten nazor upravit...
Lukino
Inventář

Odeslat příspěvekod vtec2 7. 4. 2007 14:16

moc to řešíš, nejsi první ani poslední, když jezdíš autem nakupovat k supermarketům, tak s tím prostě musíš počítat, plno aut, lidi s košíkama, co čekáš, s tou sockou jsi dost ujel ... uvědom si, že s velkou pravděpodobností jsi pro určitou skupinu lidí taky socka ...
už dávno nejsem vtec ...
vtec2
Štamgast

Odeslat příspěvekod pech. 7. 4. 2007 15:21

lego: 1. takový věci se stávají a ani to nemuselo bejt úmslně, rpstě ti dveře vyjedou z ruky a plesk, máš tam škrábanec.
2. musíš se bohužel smířit i s tím, že tvoje auto nebude věčne vypdat jako nový, protože těch škrábanců schytá ještě mnoho a většinu tvojí vinou když se otřeš bundou, nebo budeš mít pod klikama škrábance od nehtů, patentů a přesek oblečení, okolí zámku poťukaný od klíčů (pokud nemáš dálk. centrál)
3. jak říkají ostatní, nemusela to bejt ani socka (což je širokej pojem pro různý lidi), já se svým mírně nadprůměrným platem můžu bejt pro spoustu lidí socka, stejně jako ty.
4. z těchto důvodů jezdím svým starým autem, když mi tam někdo vykouzlí škrábanec, tak mne to nevytrhne, ego si leštit nemusím a jezdí to bez problémů, ale až tohle auto za několik let shnije, taky si koupím jiný nebo nový, ale s tím že mi to někdo může odřít jsem smířenej.
pech.
Inventář

Odeslat příspěvekod M@tezz 7. 4. 2007 15:21

Lego ty jsi dobrý übermensch :-) Z tvého pohledu jsem určitě socka a přesto si dávám velký pozor při vystupování ze svého dvanáctiletého křápu, abych sobě ani nikomu jinému auto neobouchal. Podle toho cos napsal, jsi jeden z těch lidí, kteří dělí lidi na dobré a špatné podle vzoru bohatý/chudý. Měl by sis uvědomit, že lidi se dělí na slušné a hajzly bez ohledu na stav účtu. Jsi schopný přijmout názor někoho kdo nemá barák s novou omítkou?
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Režisér roku 2007

Odeslat příspěvekod pech. 7. 4. 2007 15:23

vtec2: nehledě na to, jak se ty jejich nablblý megakošíky obtížně ovládají, když do nich dáš třeba jen dva balíky limonády.... a většina lidí to má narvaný jak blázen.
pech.
Inventář

Odeslat příspěvekod jamal 7. 4. 2007 15:23

byly to anarchisti!!!
JAMAL for MM
jamal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marepa 7. 4. 2007 15:50

ja chapu obe strany.. proste nekteri lidi maji k autu vetsi vztah nez jini.. takze o to vic je kazdy sram stve.

ale musim rict, ze s pribyvajcim poctem sramu to cloveka sere min a min.. proto je lepsi si koupit starsti auto, nejlepe v stribrne barve, na ktere nejdou skrabance skoro videt..

proto se trochu obavam, bo moje pristi auto bych chtel v cerne barve.. a na ni uvidis uplne uplne kazdy skrabanec!!!

:)

nicmene mne by to taky nastvalo .. ale asi bych si to nespojoval s lidma na socialnich davkach :hm prece jenom mohl to byt kdokoliv
nicmene je krasne snit o tom, ze jednou az najdu auto se skrabancem, tak za steracem bude vizitka a az dotycnemu zavolam, tak mi rekne ze mi zaplati prebrouseni toho mista ... nejsou na to nahodou nejake ty fixy ??!? :)
BMW E92 M3 | dlouhodoba spotrba 13.2l/100km, holt 75mph na dalnici nezere az tolik
marepa
Inventář

Odeslat příspěvekod tark 7. 4. 2007 16:02

Seda je taky pekne piiip barva, je na ni vse videt :X
tark
Nováček

Odeslat příspěvekod lego 7. 4. 2007 16:16

Kdo v tomhle státě jako první rozdělil obyvatele na spořádané ( dělnictvo ) a gangstery ( podnikatele ) ??? .....nebyla to náhodou soc. dem., která se pasovala do role utírače zadečků všem neschopným?
lego
Nováček

Odeslat příspěvekod vtec2 7. 4. 2007 17:04

copak, nevíš jak z toho teď vyjít se ctí ? :-)
už dávno nejsem vtec ...
vtec2
Štamgast

Odeslat příspěvekod jannnn 7. 4. 2007 17:12

No nehazel bych to na socky...teda jestli to nekdo neobjel klicem...ono kdyz vidim, jak se snazi parkovat nektere moje kamaradky, tak se pak clovek nesmi divit...sam sem u toho jednou byl, kdyz couvala mezi 2 auta, misto tak pro 2 auta a stejně to jedno odrela...

...a pak na takovym precpanym parkovisti, to musi bejt.........
jannnn
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod PedroKV 7. 4. 2007 17:21

p0etrik píše:No pokud mas na aute takovy vzacny "vynalez" jako jsou lakovane protioderove listy, tak se nediv. :) Nevim ktery blbec mohl takovou vec vymyslet.

jojo, moje řeč. Zrovna tento týden jsem byl na garančce se svým autem, tak jsem koukal na nového accenta.. Lakované boční lišty, lakovaná zrcátka. žádná lišta na nárazníkách. Opruz..
PedroKV
Pozorovatel

Předchozí stránkaDalší stránka