Viník

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Jeffe 6. 4. 2007 18:32

CHiP píše:
Jeffe píše:Driver: a to ho nenapadlo pribrzdit a vratit se do svyho pruhu, kdyz videl ze ten predjizdeny je magor a protijedouci mu taky nepomuze?

To víš, když se potkají tři ....., tak to takhle dopadá Mr. Green /quote]

Asi tak. Mr. Green
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
Inventář

Odeslat příspěvekod petrumr 6. 4. 2007 18:57

Marc159 píše:
Manli2 píše:taky bych neuhnul...

Už chápu proč když na běžné okresce vidím, že by v protisměru rádi předjeli kamion a já jim již z dálky dám na vědomí že je chápu tím, že uhnu až do krajnice mě všichni zdraví. :hm pozor2./quote]
až za tebou pojede policie a dá ti pokutu za přejetí čáry krajnice,tak jim poděkuješ zase ty. :wink:
škoda fabia HTP combi edice 08 elegance
petrumr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod JirkaK 6. 4. 2007 23:25

Driver píše:

Ve druhym pripade se bude jen tezko dokazovat, ze to auto nesvitilo, takze se obavam, ze vinik je ten, kdo nedal prednost, i kdyz to auto nebylo videt :(

To se dokázat dá, a soudní znalec si s tím snadno poradí. Stačí si prohlédnout žárovky. Když se žárovka rozbije studená, tak zbytky vlákna vypadají trochu jinak než když svítí a vlákno je žhavé. V prvním případě se vlákno rozsype, ve druhém shoří. U xenonů to možná bude problém, ale pořád zbývají obrysovky (dokud se nezačnou dělat z LED diod).
JirkaK
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Corsar 6. 4. 2007 23:32

No ale když budou žárovky v pořádku a nebudou svědci...
Corsar
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod JirkaK 6. 4. 2007 23:35

To by se musel trefit hóóódně (ne)šikovně
Tragédie této země spočívá v tom, že vždy když se v ní začne náhodou dařit lépe, přijdou politici a ve jménu vyšších zájmů všechno zkurví.
Líp už bylo......
JirkaK
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Mojm 7. 4. 2007 09:15

A víte co je sranda? Sledoval jsem to z chodníku a ta oktávka ty světla rozsvítila cca 1 vteřinu před tím než se srazili.
Mondeo 2000 2.5 V6
Mojm
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod ron.jeremy 7. 4. 2007 11:47

2Mojm: A nestálo by za to se přihlásit na policii jako svědek té nehody, a spravedlnosti trochu pomoci? :hm
ron.jeremy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mojm 7. 4. 2007 11:49

Jo chtěl jsem ale bylo tam více lidí, navíc se zdálo že to ten z té oktávky četně přiznal.
Mondeo 2000 2.5 V6
Mojm
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod jamal 7. 4. 2007 14:12

tak tohle uš vážně hraničí s pohraničím,myslím že aspekty k tomuto případu jsem pečlivě prostudoval adospěl sem k závěru že viník je anarchista nebo doknce antikrista :eh :eh :eh tím se vám snažím naznačit že situace v čr je čím dál tím víc zdivočelejší :oboze
JAMAL for MM
jamal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jeffe 7. 4. 2007 16:18

jamal: uz to nehul, nedela ti to dobre. :P
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
Inventář

Předchozí stránka