Zarputilí mlhovkáři

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Vadí vám, když protijedoucí auto svítí mlhovkama za normální viditelnosti?
ano, vadí 152 %  67%  [ 152 ]
ne, nevadí 74 %  32%  [ 74 ]
Celkem hlasů : 226

Odeslat příspěvekod Tommy11 11. 2. 2007 16:26

Také je máte rádi? :D

Nebo naopak, když někdo nesvítí a člověk na něj zabliká. On se na něj ještě kouká jak na....
Jinak, jestli tu toto téma již bylo, tak se omlouvám, ale nenašel jsem ho.
Fiat Grande Punto 1,4/8V dynamic 3D; oranžová merengue
Koukněte také na naše webové stránky (viz. www :) )
Tommy11
Štamgast

Odeslat příspěvekod erdedy 11. 2. 2007 16:31

no tak mne osobne to dost vadi.. dost ma to dokaze oslepit .. heh a najlepsi su machrici ktori nemaju zapnute svetla ale len hmlovky :D tim by som papulu rozbil :D:D:D
erdedy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Předseda 11. 2. 2007 16:36

Nevadí a je mi to volný. Kdybyste do těch mlhovek nečuměli tak vás nebudou oslepovat. Daleko víc než mlhovky oslepujou neseřízený xenony nebo majitelé Fófii co neznaj takový to kouzelný kolečko kterym se seřizuje sklon světel. Já to fakt nechápu, že někdo má přes den světla tak aby svítila co nejdál. Jak já tak táta jezdíme se svetly sklopenejma co nejvíc to jde.
I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Veterán

Odeslat příspěvekod Lukasoj 11. 2. 2007 16:37

jj a když svítí zadníma tak mu pár krát bliknu a když mu to nedojde tak mu pustím dálkový at si taky užije ;)
Lukasoj
VIP Galerie

Odeslat příspěvekod MELLO 11. 2. 2007 16:38

Mnohem horší než dobře seřízené mlhovky ( platí to teda za sucha nikoliv mokra) jsou řidiči, kteří se nikdy nenaučí používat to malé zázračné kolečko vlevo pod volantem na palubní desce, kterému se říká" výšková regulace nastavení předních světel"
Tímto chci pozdravit 98% majitelů vozů bez automatické regulace, kteří to při tatížení auta nepoužijí. Potom potkám auto naložené 5ti dělníky v monterkách a stavebním materiálem v kufru a svítí na mě jak auto z rallye se světelnou rampou. pozor2 :x
Naposledy upravil MELLO dne 11. 2. 2007 16:40, celkově upraveno 1
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Jim 11. 2. 2007 16:39

nevadí mi, mlhovky svítí stejnou intenzitou jako potkávací světla, takže pokud mi to vyloženě nesvítí do očí, je mi to jedno...

co nasere, je zapnutá zadní mlhovka za normálního počasí ve dne, to nelze se nevšímat...
Fabia RS Dieselpower - 274PS@578Nm - EX
BMW 335Cd Dieselpower - 340PS@707Nm
Jim
TDI tuner roku 2007

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 11. 2. 2007 16:44

Přední mlhovky mi nevadí.
m.a.x.i.m.u.s
Potížista

Odeslat příspěvekod Tommy11 11. 2. 2007 16:48

No je fakt, že kolikrát víc oslňují neseřízená světla jak mlhovky. A vůbec nejlepší je, když někomu svítí pouze jedno světlo a to ještě přímo do ksichtu
Fiat Grande Punto 1,4/8V dynamic 3D; oranžová merengue
Koukněte také na naše webové stránky (viz. www :) )
Tommy11
Štamgast

Odeslat příspěvekod marepa 11. 2. 2007 16:53

to vis.. museji ukazovat ze ONI maji na priplatkovou vybavu s mlhovkama ;)

nicmene nejak enormne mi to nevadi .. ale byl bych radsi, kdyby nesvitili.. to jo:)
BMW E92 M3 | dlouhodoba spotrba 13.2l/100km, holt 75mph na dalnici nezere az tolik
marepa
Inventář

Odeslat příspěvekod turboleon 11. 2. 2007 16:55

Mě tak moc nevadí, to mi více vadí zapnuté zadní :x
turboleon
Inventář

Odeslat příspěvekod Ardeth 11. 2. 2007 16:55

Nektery lidi, ktery maji zapnuty jen mlhovky,tak jim to asi vzdalene pripomina xenony. Taky nechapu to nelogicky zapinani u octavek a dalsich aut proc se nejdriv zapinaji predni mlhovky a pak az ty zadni kdyz ty zadni jsou mnohem dulezitejsi nez predni.
Jinak nejhorsi jsou neserizene paraboly potkavacich svetel nebo omylem zapnuty dalkovy svetla a dokonce i v lete to je dost videt a rozhodne to potesi.
Ardeth
Inventář

Odeslat příspěvekod Saman 11. 2. 2007 16:56

je mi to schuma-buřt a at si lidi svitej cim chtej Mr. Green , jediny co mi vadi je zadni mlhovka v kolone, tam to resim dalkovejma, at si ten predemnou uzije toho svetla dositosti :D
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář

Odeslat příspěvekod RRAAFF 11. 2. 2007 16:58

Přední mi jsou úplně fuk a zadní mi trošku vadí.
Fabia 3 Combi 1,0 TSI 6MP Style MY21 - blind spot, adaptivní tempomat, care connect, DAB, parksystem P/Z...
Ex.Fabia 3 Combi 1,0 TSI DSG Style + 2x Škoda Rapid FL 1,0TSI ambition

Opel Vectra B 1.8 16V CD sedan 306000km
RRAAFF
Inventář

Odeslat příspěvekod CHiP 11. 2. 2007 17:00

Mě to nevadí. Ale když jede někdo se zapnutýma předníma mlhovka proti mě už po tmě, tak si je rozsvítím taky. To samé když jede za mnou a svítí mlhovkama, tak pustím zadní mlhovky. Nedávno na mě dokonce začal jeden borec blikat ať si ty zadní mlhovky zase vypnu, stál jsem před ním, zapnutý zadní mlhovky + jsem ještě schválně stál na brzdě Mr. Green
S autobusem ujeto 300tis. km bez zaviněné nehody 8)
CHiP
Autobusák roku 2009

Odeslat příspěvekod Saman 11. 2. 2007 17:02

CHiP píše:Mě to nevadí. Ale když jede někdo se zapnutýma předníma mlhovka proti mě už po tmě, tak si je rozsvítím taky. To samé když jede za mnou a svítí mlhovkama, tak pustím zadní mlhovky. Nedávno na mě dokonce začal jeden borec blikat ať si ty zadní mlhovky zase vypnu, stál jsem před ním, zapnutý zadní mlhovky + jsem ještě schválně stál na brzdě Mr. Greenv/quote]

kamos to mel ve Facku na cudlik, kdys bylo potreba, tak mu svitilo komplet fsechno co vzadu bylo, fcetne couvacky :D
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář

Další stránka