Jezdíte s "velkým" přívěsem?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Jezdíte s vlekem, nebo obytným přívěsem?
Ano jezdím 8 %  23%  [ 8 ]
Ne, nejezdím 8 %  23%  [ 8 ]
Ano jel jsem 8 %  23%  [ 8 ]
Nejezdím a nepojedu 7 %  20%  [ 7 ]
Nejsem blázen 3 %  8%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 34

Odeslat příspěvekod bory 17. 12. 2006 21:56

Tahám návěs.Myslím že má 17 m a výška 4,10m a betonovou podlahu.Docela to sedí,jen mě štve,že s těma novejma typama SR2 se nedá moc letět.V zatáčkách při náklonu sám dobržďuje. :|
bory
Nováček

Odeslat příspěvekod OS 17. 12. 2006 21:59

Auto1 píše:
Billabong píše:Jezdí, někdo s "velkým" vlekem? m/quote] Já nemusím nic řikat,ne? :) Ale pro mnohé mám překvapivý verdikt:I 30tun za Efháčkem je stabilnějších,než jeden Matiz za Sprint'ou,fakt,nekecám!f/quote]

A ten Sprinter je s vlekem? Ty nemáš odtahovku?
OS
Inventář

Odeslat příspěvekod Luboš*** 18. 12. 2006 01:24

No občas se tomu člověk nevyhne...

Obrázek
Luboš***
Štamgast

Odeslat příspěvekod Auto1 18. 12. 2006 01:51

4os:Za odtahovkou tancuje taky vlek..
4Billabong:Jaký stabilizátor?
4marc159:No oni ty listy těch vrtulí vozí na takových speciálních návěsech,ale žádnou kabinu to vzadu nemá.
Auto1
Servismen

Odeslat příspěvekod Kubax 18. 12. 2006 03:01

Marc159 píše:Auto1: nevím, jak dnes, ale SPDB byl podvalník, který se uprostřed rozpojil a přední náprava se spojila se zadní přímo nákladem. Takže pokud by se vezla 35m dlouhá vrtule, tak délka podvalníku bude 35 m. A nad zadní nápravou byla budka pro řidiče, který ji řidil a projížděl s ní tak zatáčky.
Have you tried turning it off and on again ???
------------------------------------------------------
Kubax
Nákupčí roku 2007

Odeslat příspěvekod Marc159 18. 12. 2006 13:55

Kubax: Dnes se díky elektronice budou používat jině vychytávky než před 15-ti lety, ale pokud na to potřebují Vito, tak mi to jako velký pokrok nepřijde. Tenkrát stačila budka jak od multikáry :)
Marc159
Inventář

Odeslat příspěvekod Billabong 18. 12. 2006 15:32

Auto1: AKS stabilizator (nejcasteji firma al-ko) pouzivaji (skoro) vsechny nove obytne privesy.
Je to vyborny "pomocnik" pri vyjetych kolejich, narozovem bocnim vetru atd.
Je to zarizeni, ktere je na oji privesu a prave pri techto "nezadoucich" pohybech sevre kouli silou dvou tun, takze se auto s privesem "spoji" a drzi jeden smer bez kymaceni...

(kdyz se tahne prives se stabilizatorem, tak musi byt koule naprosto sucha - odmastena)

Chovani "akaeska" jsem popsal velice jednoduse...
3.0 CDI
Billabong
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Kubax 18. 12. 2006 15:49

Marc159 píše:Kubax: Dnes se díky elektronice budou používat jině vychytávky než před 15-ti lety, ale pokud na to potřebují Vito, tak mi to jako velký pokrok nepřijde. Tenkrát stačila budka jak od multikáry :)//quote]

ono vito sice jezdii primarne jako rizeni napravy, ale taky jako support/service wagen...
Have you tried turning it off and on again ???
------------------------------------------------------
Kubax
Nákupčí roku 2007

Předchozí stránka