Křižovatkový kviz pro řidiče.. :-)

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod speleo 6. 11. 2006 12:53

Já prostě jen řikám, že když jedu po jasné hlavní silnici, svítí mi zelená, nepředpokládám, že svítí ještě někomu dalšímu kdo křižuje mojí cestu neb je to nelogické a byť zahýbá vlevo, prostě jedu. Možná sem viník, možná je to špatně, schválně se zeptám v mým okolí lidí co jezdí denně, jak oni by to řešili.
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod sMartin 6. 11. 2006 12:56

Semafory jsou nadrazene svislym dopravnim znackym. Policajt je nadrazen znackam i semaforum. A kdyz si tam ten fizl stoupne, tak ho nekteri mistni pisatele asi bezmilosti prevalcuji, protoze byli na hlavni a jeste jim pritom svitila zelena... Hosi, bravo! :(
sMartin
Štamgast

Odeslat příspěvekod Kibitz 6. 11. 2006 12:56

speleo: 100% ses vinik :)
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Kibitz 6. 11. 2006 12:57

sMartin: :D
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod sMartin 6. 11. 2006 12:58

headquest: Diky za podporu pri sireni spravneho nazoru ;-)
sMartin
Štamgast

Odeslat příspěvekod loop 6. 11. 2006 12:58

takže závěr, není to obvyklé, ale semafor plně ruší značky a platí, že A křižuje B a tudíž mu musí dát přednost.
loop
Štamgast

Odeslat příspěvekod Caddy 6. 11. 2006 12:59

no ono mezi nami, malokdy koukam na znacky, kdyz jsou v provozu semafory....ty proste jednoznacne urcuji, jak ma kdo jet
Caddy
Amík roku 2006

Odeslat příspěvekod sMartin 6. 11. 2006 13:01

loop píše:takže závěr, není to obvyklé, ale semafor plně ruší značky a platí, že A křižuje B a tudíž mu musí dát přednost.
sMartin
Štamgast

Odeslat příspěvekod Driver 6. 11. 2006 13:05

A jede prvni
Das Auto
Driver
Štamgast

Odeslat příspěvekod Kibitz 6. 11. 2006 13:05

Trosku odbocim a zeptam se na tohle...kdo je z Brna tak mozna bude vedet konkretne...kdyz jedete do kopce po Belohorske, tak tam nahore neco opravuji a jsou tam na krizovatce semafory (prenosny) no a ten semafor je ve smeru do kopce az za hranici krizovatky...tezko si to predstavite, snad nekdo vite, treba Deli nebo Bond :D Muze to tak bejt? Ja sem ho tam proste vubec necekal a to sem ho hledal ( bo je tam znacka pozor semafor) ale stejne nenasel...az na druhy pokus :)

Proste je ten semafor az na druhe strane krizovatky :D
Naposledy upravil Kibitz dne 6. 11. 2006 13:07, celkově upraveno 1
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Terminator3 6. 11. 2006 13:05

Čau lidi, dával jsem sem ten kviz jen jako jednoudchou otázku s malým chytákem. Netušil jsem, že se to tu rozhoří v takový skoroflame :-)
Terminator3
Nováček

Odeslat příspěvekod loop 6. 11. 2006 13:07

terminator: a je to někde konkrétní křižovatka?
loop
Štamgast

Odeslat příspěvekod Kibitz 6. 11. 2006 13:08

Terminator3 píše:Čau lidi, dával jsem sem ten kviz jen jako jednoudchou otázku s malým chytákem. Netušil jsem, že se to tu rozhoří v takový skoroflame :-)-/quote]

A kde je v tom ten chytak? :D Mne to prijde jasny jak facka :)
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod sMartin 6. 11. 2006 13:11

V tehle koncinach Brna nepobyvam, takze konkretne neznam. Ale jestli je semafor az za krizovatkou, tak to tak byt rozhodne nesmi. Neprenesl to nejaky ozrala pri ceste od nocniho rozjezdu? :D
sMartin
Štamgast

Odeslat příspěvekod Kibitz 6. 11. 2006 13:15

sMartin: Tak to nevim :) ale jel sem tam 3x v rozmezi myslim 3dnu a porad byl na druhe strane, deji se divny veci :D
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Předchozí stránkaDalší stránka