[BLOG] 15 let staré (skoro)AMG-náklady a ostatní radosti....

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod LYŽAŘ 28. 12. 2006 01:33

Tada píše:saab 99 turbo.


Tys přemýšlel o 99 Turbo a dal přednost dědkovské w124? Neznabohu, aaa!!! :?
LYŽAŘ
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tada 28. 12. 2006 02:22

Nic proti saabu, svýho času jsem to auto nábožně uctíval. Ale teda nepřijde mi o nic míň dědkovský než mercedes w124 CE... Každý auto má cosi dosebe. Možná, že se třeba v garáži jednou ocitne i saab 8)
Tada
Štamgast

Odeslat příspěvekod quasimoto 28. 12. 2006 11:36

Tada píše:jj, 220 koní je na mě v tomhle počasí až moc :D
Klidně to může bejt i komplot :D , však se nechte překvapitp/quote]
neboj sa, vzhladom k veku a tomu zodpovedajucemu stavu ich uz bude pravdepodobne o par desiatok menej ;)
quasimoto
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 28. 12. 2006 12:16

lyžař: VOn přemýšlel i o Masserati Quatroporte :D
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tada 28. 12. 2006 15:15

Taky o quattroporte ani moc ne, spíš o biturbu. Já jsem přemejšlel snad o každým rychlým autě z 80tých a počátku 90tých let :P
Tada
Štamgast

Odeslat příspěvekod LYŽAŘ 28. 12. 2006 21:46

Tada: A to je nějaká popelnice, že se to tady tolik řeší? Nebo naopak voňavka?

Koby: Nechápu jak někdo může přemýšlet o Quattroporte a pak peníze vrazit do obyčejné taxikářské stodvacetčtyřky.
LYŽAŘ
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tada 28. 12. 2006 21:51

No nevim jestli je w124 300CE-24 nějaká taxikářská plechovka. Je to v celkem slušným stavu, pěknej lak, bezvadný kožený sedačky... AMG paket atd.
Tada
Štamgast

Odeslat příspěvekod OS 28. 12. 2006 21:57

LYŽAŘ a copak máš ty za přibližovadlo?
OS
Inventář

Odeslat příspěvekod LYŽAŘ 28. 12. 2006 22:14

Tada: OK, však se jen ptám. Jestli je v dobrém stavu, pak pohoda. Kolik tě stál?

OS: Dieselovýho Renaulta. Žádné dělo, nicméně plně vyhovuje mým požadavkům. Voňavku pořídím až na stará kolena.
LYŽAŘ
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OS 28. 12. 2006 22:16

LYŽAŘ: Tak to jo, já jen, že tu máš na Tadu takové silácké řeči o popelnicích.
OS
Inventář

Odeslat příspěvekod Tada 28. 12. 2006 22:29

Stál tak úměrně :D
Tada
Štamgast

Odeslat příspěvekod LYŽAŘ 28. 12. 2006 22:36

OS: klídek borče, jediný kdo se tu snaží o silácký výraz jsi ty. Já jsem se jen zeptal, jestli je to popelnice, nebo voňavka, když se to tu tolik řeší. Tak si dej sprchu.

Tada: úměrně w124 kupé v dobrém stavu. 100 až 150 tisíc?
LYŽAŘ
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tada 28. 12. 2006 22:39

na tý spodní hranici. Bylo na něm trošku práce, ale teď už vypadá docela k světu :)
Tada
Štamgast

Odeslat příspěvekod OS 29. 12. 2006 00:34

[quote="LYŽAŘ"tOS: klídek borče, jediný kdo se tu snaží o silácký výraz jsi ty. Já jsem se jen zeptal, jestli je to popelnice, nebo voňavka, když se to tu tolik řeší. Tak si dej sprchu.

Tada: úměrně w124 kupé v dobrém stavu. 100 až 150 tisíc?./quote]

Tak už jsem se osprchoval.... :D
OS
Inventář

Odeslat příspěvekod Tada 30. 12. 2006 20:34

Tak jsem zjistil, že se k nějakejm mercedesum (hlavně W124 E500 a C250Turbodiesel) dával jako výbava "patent na rozum". Nevíte o tom někdo něco víc? :? Zjistil jsem že mi to docela chybí :D...

Tímto příspěvkem bych také rád pogratuloval všem, kteří si při přispívání do tohohle tématu zachovali chladnou hlavu a nepokoušeli setu někomu něco dokazovat :D Navíc se některé reakce dostanou do mé seminární práce z psychologie, která se zabývá internetovými diskuzemi a podobnými druhy komunikace. Zjistil jsem že vydrážtit některé diskutéry je velmi snadné :P Howgh domluvil jsem.
Tada
Štamgast

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků