Doprava v Paříži... (Autosalon 2006)

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod George_Couser 10. 10. 2006 13:02

Potvrzuji...vždy jsem se divil proč má 7 z 10 aut ve Francii pokrčené plechy a tento víkend jsem to pochopil....
George_Couser
Moderátor

Odeslat příspěvekod p0etrik 10. 10. 2006 13:06

No asi je to vetsi spotrebak nez u nas... :D
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod K.A.Z. 10. 10. 2006 13:07

:) , taky pekne, na Francii, tedy kdyz vezmu v uvahu ze takto jezdi frantici v civilizovane evrope,ale upozornuji ze toto neni zhola nic, oproti tomu jak se jezdi v Dominikanske republice, tezko vypravet nezasvecenym, kdo nevidel, neuveri :lol: , naprosty masakr, chaos a ja nevim co jeste, pred kazdou cestou vas napadne jestli to vubec muzete prezit ... opravdu neuveritelne, egypt atd. se tomuto nemuze z daleka rovnat, museli by jste to videt ... autobusova doprava neexistuje, jen dve spolectnosti ktere spojuji karibskou oblast s oblasti atlantiku, jizni a severni. Po mestech jezdi jen male osmi mistne vozy ( zvane gva gva ) ve kterych neni problem jet i ve dvaceti lidech, uplne normalne, v predu na dvou sedadlech sedi lide ctyri, vzadu zbylich sestnact, napriklad ... a ted si vemte ze jedete ve dvaceti lidech v takovemto aute rekneme 60 po silnici kde neustale nekdo vyjizdi, pak na posledni chvili zabrzdi nebo udela uhybny manevr atd. atd. atd., to se musi zazit .... :wink: ...
K.A.Z.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PeTr7650 10. 10. 2006 13:09

lada niva, ram dopredu a nebal bych se ani v parizi )
Keď auto tak žiguli, keď kopnuť tak do gulííí.
PeTr7650
Inventář

Odeslat příspěvekod Koby 10. 10. 2006 13:14

v paříži se jezdí libově :D Vlastně at je jakákoliv křižovatka, neni 10 sekund kdyby někdo nezatroubil :D Ty motorky co tam dokazujou, ty SMarty který jezděj po chodníkách, chodci choděj zásadně na červenou atk bych mohl pokračovat. Blikání u nich neexistuje. Největší adrenalin je na kruháku v Vítezáku kolem 20:00 :D Tma a vy slyšíte akorát troubení a občas písknutí gum :-) Je to fakt hustý.

Byl někdo dole v Itálii? :D Kalábrie atd.? :D Tam si zajedte a uvidíte show ! :-)
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Inventář

Odeslat příspěvekod Jenyk 10. 10. 2006 13:30

Itálie je naprostá pohodička. Italové jezdí rychle, pravidla odhazují v dál, ale jsou ohleduplní a za volanty to umí. Velká legrace, užíval jsem si to.
Jenyk
Nováček

Odeslat příspěvekod Marwinus 10. 10. 2006 13:45

Jenyk píše:Itálie je naprostá pohodička. Italové jezdí rychle, pravidla odhazují v dál, ale jsou ohleduplní a za volanty to umí. Velká legrace, užíval jsem si to. /quote]

Naprosty souhlas. Alespon co jsem byl na Sardinii, tak na prvni pohled to je des a zmatek. Ale za par minut zjistite, ze je to pohoda a ze to bezvadne funguje. Jezdi se rychle, zbesile se trubi, ale nikdo neni agresivni a za cca tri nedele cestovani po mestech i mimo jsem potkal jednu bouracku.
Marwinus
Nováček

Odeslat příspěvekod George_Couser 10. 10. 2006 13:46

Marwinus píše:
Jenyk píše:Itálie je naprostá pohodička. Italové jezdí rychle, pravidla odhazují v dál, ale jsou ohleduplní a za volanty to umí. Velká legrace, užíval jsem si to. /quote]

Naprosty souhlas. Alespon co jsem byl na Sardinii, tak na prvni pohled to je des a zmatek. Ale za par minut zjistite, ze je to pohoda a ze to bezvadne funguje. Jezdi se rychle, zbesile se trubi, ale nikdo neni agresivni a za cca tri nedele cestovani po mestech i mimo jsem potkal jednu bouracku.

No právě že v té Paříži to tak nefunguje...ohleduplnost tady neexistuje...
George_Couser
Moderátor

Odeslat příspěvekod Bond007 10. 10. 2006 13:55

GC, sauron: asi jsme jezdili kazdy v jine parizi, ja si tam dopravu nemohl vynachvalit..proste kdo ej rychlejsi a drzejsi ma prednost..auta jsou tam sice otluceny, ale zas nijak zasadne... vsichni tam aspon jezdim umi, maji prehled atd..jezdi se tam divoce, ale vynikajicim zpusobem..spravny tempo..pro me ideal..akorat kdzy se podobny system snazim zavest u nas, nenachazim pochopeni :D
1 383 HP :)
Bond007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod 911 10. 10. 2006 14:09

:tleskani :D :tleskani
911
Inventář

Odeslat příspěvekod Bond007 10. 10. 2006 14:27

sauron: a ty znas francouzska pravidla? hele podivej se, u nas kazdej pravidla dodrzuje a ve vysledku to nefunguje..tam se jezdi podle citu a ve vysledku to funguje ;)
Bond007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Bond007 10. 10. 2006 14:34

sauron: jaky penize to stoji? a ja teda rozhodne radeji ten jejich system, kdy je na ceste apson trosku sranda a funguje to na prirodnich principech, nez nas system fungujici na urcitych psanych pravidlech ktera stejne kazdy chape jinaka ve vysledku je to uplne k nicemu
Bond007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod George_Couser 10. 10. 2006 14:40

Bond007: A proč ti nevyhovuje třeba řazení do pruhů, které jsou namalované na cestě, nebo třeba taková drobnost, že když chci odbočovat doleva, tak to provedu z levého pruhu a ne z pravého? A nebo taková drobnost, že nevjedu do křižovatky, když je na druhé straně ucpaná a tím dovolím projet ostatním, co jedou ze stran? :hm
George_Couser
Moderátor

Odeslat příspěvekod Bond007 10. 10. 2006 14:48

george: je to nuda, nezajimavy, neflexibilni...
Bond007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Bond007 10. 10. 2006 14:50

sauron: no ja nevim, v nemecku ve vetsich mestech to taky neni uplne uzasny.. ono vem si kolik ma pariz obyvatel..v kazdym vetsim meste se jezdi ostreji, v praze, berline i barizi... zajed si do kyjeva, tam je to jeste mnohem vostrejsi nez pariz ;) moc to resite... mate se prizpusobit vetsine a byl by klid :D (teda ze to rikam zrovna ja Mr. Green )
Bond007
VIP uživatel

Další stránka