Dovoz přes RTS Transport Company

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Vody 2. 10. 2006 15:23

Neco podobneho se resilo uz na tipcars http://www.tipcars.com/applications/mag ... s&emailem=
MB W202 C200 100KW
Vody
Inventář

Odeslat příspěvekod myndel 2. 10. 2006 15:26

Řešilo se to už všede, je to proflálký fór jak napálit kupující, bohužel se o tom sice mluví dost, ale příliš potichu.

Nebrat, dát do toho ruce pryč !
myndel
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod arbacher01 2. 10. 2006 15:27

to maj napsaný ve wordu a volně to posílají zájemcům o koupi,aniž by změnili slovo.-)
Lancia Delta 1,4T, Fiat Freemont 2,0 JTD AWD
arbacher01
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod RadekP 2. 10. 2006 15:28

je to dávno provařenej podfuk, posíláš komusi 30% z ceny, a nemáš absolutně žádnou záruku

jak tu už někdo radil, zkus napsat, že máš možnost vyzvednout si auto přímo v UK a uvidíš co bude :-))
RadekP
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod LYŽAŘ 2. 10. 2006 15:29

Vody: díky, to je to co sem chtěl vidět. 8)
LYŽAŘ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kaja2 2. 10. 2006 15:36

Pan Kind Regards, to je brutus :-)
Kaja2
Nováček

Odeslat příspěvekod Pajda 2. 10. 2006 15:46

¨Dělaj to na všechny možný auta. Obvykle je cena o 30 - 50 % nižší. Jednou mi dokonce u podobného auta na mobile.de vyjela výstraha, abych nic neplatil předem a až pak kontakt na "prodávajícího"
Jednou jsem takhle z legrace psal, že si dojedu pro auto do Německa a najednou bylo v Anglii. Když jsem se "chystal" i tam, už se neozval :-(
Pokud se vám doma válí stará nepotřebná SPZ, tak bych pro ní měl místo ve své sbírce.
Pajda
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod 0ndra 2. 10. 2006 15:58

ale ta jeho angličtina je fakt super :) to by mi stačilo na to, že je to podvod...
0ndra
Nováček

Odeslat příspěvekod LYŽAŘ 2. 10. 2006 16:38

Tak mám odpověď. Napsal jsem mu, že příští týden letím do Londýna (odkud je) a budu tam 14 dní a že se na auto podívám, kdyžtak jej koupím a sám si jej odvezu.
Tady je odpověď:

Dear sir

I don`t have more time so i will stay at my home and it will be posible i want to make the deal by Rts Transports Company because they will delivery you the car at your home and they will make the all papers with you.
I wait your e-mail.
Thank You

Takže díky moc za dobré rady, jdu hledat dál.
LYŽAŘ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod (uzivatel odstranen) 2. 10. 2006 16:45

Co to bylo za auto a kolik za něj chtěl?
:hm :hm :hm
(uzivatel odstranen)
Štamgast

Odeslat příspěvekod Pajda 2. 10. 2006 23:19

Já takhle viděl Scenika, Ulysse, Espace, Mondeo.
Jsou tam i fotky, ale značka není nikdy vidět nebo je rozostřená. Myslím, že to bude u všech aut, nezávisle na typu. Jednou mi dokonce poslali asi 10 fotek toho auta.
Pokud se vám doma válí stará nepotřebná SPZ, tak bych pro ní měl místo ve své sbírce.
Pajda
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod M@C 3. 10. 2006 07:22

Mam tady par podobnych mailu z minuleho tydne:
Hello and thanks for writing
The car is still for sale and you can buy it now for 3200 EUR .The car is in excellent condition,no damage,no scratches,it look like in the photos posted on mobile.de
Because of the fact you are outside Germany I want to complete this transaction only through Mobile.de
They have a new service that calls thirs party mobile service .I can bring them the car and they can sell/deliver you the car for me .They will take care of shipping/payment and all the papers so you become the legal owner of this .I chose mobile.de because is a respectable and honest company and both of us can be protected.If you are interested email me your full name and address so I can go to the next step .I can give you my phone number so you can reach me +493031191841

In case you don't want to use mobile.de you can come and pick up the car
Hope to hear from you soon!

Kdyz jsem se ho ptal je auto, tak rikal ze je v Nemecku, kdyz jsem mu napsal ze tam mam rodinu, ktera mi to muze vyzvednout, tak se neozval.

Dalsi mail od toho sameho cloveka, psal si i s kamosem :)

Hello,

I appreciate your interest in my car.

The car is in excellent condition ,the interior looks great and also the exterior has no technical damage at all, no scratches or dents, no hidden defects.
Technical inspection and emissions testing is passed and stamped as well. It has title of ownership, cleared of any obligations or fees and comes with all the documents you need to register it.The car is clean and technically, mechanically up-to-date - it's a well-maintained car and ready to go.

I bought the car from Germany because I worked there untill 2 weeks ago in a hospital and I had to get back home in England,Manchester because my wife is having a baby.

It's very hard for me to drive this car here because they have other regulations and this week I found a family car here which I want to buy it, a UK model, but first I have to sell this car. I tried to sell it to a local dealer but they told me they can not accept it in UK because of the left side wheel drive. The car still got german papers and is currently registered in Germany.

If you don`t have the possibility to pick up it then I will be glad to arrange a shipping and I will support all shipping cost.
We will use a shipping company who will deliver the car and also will keep the money in safe untill you receive and test the car.You will have 5 days to inspect it before I will receive the payment.

If you need other informations regarding the car then please contact me and I will answer in very short time.
I only take in consideration those buyers who are really interested in buying the car, to be sure that I don't spend my time with endless disscutions,or pure curiosity.

Thank You!!

Tomu zas myslim rekl, ze auto je v Anglii...
S-Max
M@C
Štamgast

Odeslat příspěvekod popojížděč 3. 10. 2006 10:36

Ten Lyžařův podvodník musí být obzvláštní blbec. Texty, které se obvykle posílají, mívají v celé té bídě o něco lepší angličtinu. Tohle je jako když se ožral Massa Bob a udělal si srandu.
Btw, na mobile.de už přes dva roky před tímto visí varování včetně vyjádření BKA (Bundeskriminalamt).
popojížděč
Nováček

Odeslat příspěvekod arbacher01 3. 10. 2006 18:23

tak na primě ve zprávách byla přímo malá reportáž na tohle téma:-)už se pár volů nachytalo...
Lancia Delta 1,4T, Fiat Freemont 2,0 JTD AWD
arbacher01
Pozorovatel

Předchozí stránka