Dovoz přes RTS Transport Company

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod LYŽAŘ 2. 10. 2006 14:47

Chci koupit ojeté auto z UK (majitelem koupené v Německu) a majitel nabízí, že mi jej pošle přes RTS Transport Company. Máte s tím někdo zkušenosti?
LYŽAŘ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod George_Couser 2. 10. 2006 14:49

Probíráno tady už aspoň 100x.......klasický podvod...
George_Couser
Moderátor

Odeslat příspěvekod George_Couser 2. 10. 2006 14:50

Nebudeš platit přes Western Union? :wink:
George_Couser
Moderátor

Odeslat příspěvekod Pajda 2. 10. 2006 14:53

Je to moc pěkná pohádka - napiš mu, že si pro to to GB přijedeš, že se tam chystáš na dovolenou a už se neozve. :-)
Pokud se vám doma válí stará nepotřebná SPZ, tak bych pro ní měl místo ve své sbírce.
Pajda
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Saman 2. 10. 2006 14:58

Nejlepsi je si nechat auto poslat na dobyrku Postou Mr. Green
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář

Odeslat příspěvekod Deli 2. 10. 2006 14:58

[quote="LYŽAŘ"tChci koupit ojeté auto z UK (majitelem koupené v Německu) a majitel nabízí, že mi jej pošle přes RTS Transport Company. Máte s tím někdo zkušenosti?z/quote]
Ano, pošli ty peníze mě na účet a já tě aspoň svezu Mr. Green
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Bronzový avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod LYŽAŘ 2. 10. 2006 15:05

:o Panejo, takovou odmítavou smršť jsem nečekal. Super, alespoň vím na čem jsem. Dík.
Jen tak mimochodem, v čem je vlastně problém? :cry:
LYŽAŘ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod arbacher01 2. 10. 2006 15:05

není to náhodou mondeo?to maj tyhle prevíti moc rádi:-)taky jsem se podivoval nad tou krásnou cenou,ale po prvním emailu bylo jasno:-)
Lancia Delta 1,4T, Fiat Freemont 2,0 JTD AWD
arbacher01
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod LYŽAŘ 2. 10. 2006 15:06

George Couser: Jo, něco s Western Union píše :)
LYŽAŘ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod brasci 2. 10. 2006 15:06

Saman píše:Nejlepsi je si nechat auto poslat na dobyrku Postou Mr. Green

a po kuskoch :D
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod arbacher01 2. 10. 2006 15:07

Problém je v podstatě v tom,že ty,aniž bys viděl auto pošleš peníze přes Western Uninon kamsi na tichomořský ostrovy a on to za to slíbí,že ti ten vůz pošle,je to jako kupovat zajíce v pytli,akorát že tam ten zajíc není.No nevím jakej čekáš konec příběhu,ale nepošle ti samozřejmě nic,protože to je jen habaďůra.Ruce od toho pryč!
arbacher01
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod LYŽAŘ 2. 10. 2006 15:09

Arbacher: Cena není od RTS, ta je od majitele (přes Autoscout). Koupil auto, když pracoval v Německu, teď je v Anglii a tam mu je k ničemu. On mi RTS nabídl až poté, co jsem zjistil, že je v Anglii.
A není to Mondeo.
LYŽAŘ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod arbacher01 2. 10. 2006 15:12

Tak Avensis nebo něco takového?No každopádně psal něco v tom smyslu,že je strašně pracovně vytíženej a že by ti strašně rád to auto dovezla,ale faakt nemůže do Německa přijet,jelikož je s časem na štíru a to auto je opravdu na nic v tý anglii,no atd..samo že cena je od majitele..
arbacher01
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod George_Couser 2. 10. 2006 15:12

[quote="LYŽAŘ"tArbacher: Cena není od RTS, ta je od majitele (přes Autoscout). Koupil auto, když pracoval v Německu, teď je v Anglii a tam mu je k ničemu. On mi RTS nabídl až poté, co jsem zjistil, že je v Anglii.
A není to Mondeo. /quote]

Klasický scénář, je z Německa, ale je v UK....těch už bylo...
George_Couser
Moderátor

Odeslat příspěvekod LYŽAŘ 2. 10. 2006 15:15

arbacher:
Když jsem se ho ptal, jestli je to auto v UK, nebo v Německu, že z UK ho rozhodně dovážet nebudu, napsal mi tohle:

Dear sir

I buyed the car when i was working in Germany but i muved with my working London Uk and i want to sell my car because is european model made in Germany and have the steering on left side .
If you want to buy my car i will send it with Rts Transports Company and i will support the all shipping taxes.
Once the car is received by Rts Transports they will verify the car and the authenticity of the papers.
After the car is checked by Rts Transports they will give me a tracking number so you can check at them and see that they have the car and the all are ok.
You will check the the tracking number on the shipping company web site http://www.transports-rts.com and after you will see that they have received the car from and evrithing is ok with it, you will contact them so they will provide you the payment detailes .
You will send to Rts Transports 30% of money and after that they will shipp the car to your address .
Normally they will shipp the car in 4 working days to your home address and after you will receive it you will have 24 hours so you can check the car and the papers.
If you not like the car you will receive the money back cash from the company representant with this transaction and they will delivery the car back to my adress.
If you will like the car you will make the papers with the shipping agent and after you will have the car registred on your name you will have to send the rest of the money to the shipping company .
I wait your e-mail with shipping informations so i can make the delivery.

Thank You
LYŽAŘ
Kolemjdoucí

Další stránka