Plná moc na půjčené auto do zahraničí.

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod franta 19. 7. 2006 06:33

Dobrý den,
Máte někdo nějaké zkušenosti, hlavně praktické, jak by ta plná moc měla vypadat?

Děkuji Franta
franta
Nováček

Odeslat příspěvekod RRAAFF 19. 7. 2006 07:24

jo, já jsem jel autem do zahraničí a měl jsem plnou moc, protože auto nebylo psané na mě, ale na mámu.
U mě vypadá takto:


PLNÁ MOC
(warrant of attorney)


ZMOCNITEL : ..................................................................................................................
(constituent) ( surname) ( name)

rodné číslo .........................................................................................................................
(personal identification number)

adresa trvalého pobytu ......................................................................................................
(permanent residence address)


ZMOCNĚNEC : .................................................................................................................
(warrantee) (surname) (name)

rodné číslo .........................................................................................................................
(personal identification number)

adresa trvalého pobytu ......................................................................................................
(permanent residence address)

číslo občanského průkazu ..................................................................................................
(identity card number)



The constituent gives a warrant of attorney to use the car Opel Vectra 1,8 16V

registrační značka ...........................................................................................................
(identification mark)
výrobní číslo ....................................................................................................................
(serial number)
barva vozu .......................................................................................................................
(colour)


Tato plná moc platí do : ................................................................................................
(This warrant of attorney is valid to)


Vystaveno v Hradci Králové dne:
Document drawn in Hradec Králové date :



........................................ .......................................
Podpis zmocnitele Podpis zmocněnce
Signature of constituent Signature of warrantee
Fabia 3 Combi 1,0 TSI 6MP Style MY21 - blind spot, adaptivní tempomat, care connect, DAB, parksystem P/Z...
Ex.Fabia 3 Combi 1,0 TSI DSG Style + 2x Škoda Rapid FL 1,0TSI ambition

Opel Vectra B 1.8 16V CD sedan 306000km
RRAAFF
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 19. 7. 2006 07:34

Jména, rodná čísla, bydliště majitele a toho, kdo si to půjčuje, typ auta, RZ, radši i číslo karoserie, a ověřený podpis...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod loop 19. 7. 2006 08:16

podívej se na stránky ABA nebo ÚAMK, tam mají tuším dvoj nebo tříjazyčný formulář.
loop
Štamgast
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků