Víme, co je to ZIP?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Goggy 19. 6. 2006 10:31

xmaster: v takovym pridpade bud cekas, nebo tam ten cumak vrazis a cekas jestli zabrzdej :P
Neaktivní
Pro kontakt použijte ICQ.
Goggy
Inventář

Odeslat příspěvekod xmaster 19. 6. 2006 10:33

Goggy: přesně tak. Akorát na kamiony si netroufnu. Těm tam čumák nestrkám.
xmaster
Nováček

Odeslat příspěvekod 3899 19. 6. 2006 10:35

Souhlas s xmasterem.
3899
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jean ViC 19. 6. 2006 10:35

xmaster píše:Přesně tak. Dojet těsně před překážku a až tam se zipovat. Jenže je často problém když jede kolona a blbci se odřadí půl kilometru předem. Pak dojedu před překážku sám a jsem v háji.k/quote]

jasny to me taky, ono malo kde to je videt na prvni pohled a nesnasim ty hovada co jedou pulkou v levem pruhu!! nebo ty co vas nechcou schvalne pustit, minule sem to malem nedobrzdil (gumy hvizdali pri brzdeni), ale jelikoz v aute sedelo 5 delniku a forman lezel skoro u zemy tak sem usoudil ze vice jak poradne vytroubeni a prostrednicek si radeji nedovolim, a musel sem je pak objet pres dve cary...
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička

Odeslat příspěvekod Bond007 19. 6. 2006 10:43

xmaster: ale nejsi v *****, na skoleni ridicu jsem byl taky a nejak si nepamatuju ze by nekdo rikal ze ej to problem...ale porad jsi mi endal definici predjizdeni...ja nevim, me je vcelku ejdno ejstli sjem v pruhu sam nebo ne, dojedu k prekazce a tam se zaradim,...vetsinou poslednich par metru prizpusobim rychlost rychlosti tech v pravem pruhu a celkem durazne naznacim kam se hodlam radit a tam se taky zaradim...at je to kamion, nebo trabant...
1 383 HP :)
Bond007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod xmaster 19. 6. 2006 11:02

Na co definici předjíždění, když zip platí při souběžné jízdě?
A jinde kde se tvůj pruh ztrácí, tak musíš dát přednost těm v pokračujícím pruhu (třeba na dálnici z Rozvadova do Plzně v kopci v levým pruhu).
Jinak to dělám většinou jak ty, akorát si hlídám abych nejel úplně sám. Auto nemám služební a mám ho rád, tak si ho nenechám rozšrotovat. :)
xmaster
Nováček

Odeslat příspěvekod Bond007 19. 6. 2006 11:05

xmaster: hele s tim abych nejel sam je to proste kokotina... moje auto je taky da se rict moje, ale proste kdyz jsou lidi tupci, musi se jim ukazat kde je pravda a ze pravdu mam ja...a auto je pojisteny ;) :D
Bond007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod xmaster 19. 6. 2006 11:08

hehehe Mr. Green
a jak jim to vysvětluješ? Důrazně protroubíš a klepeš na čelo? Mr. Green
xmaster
Nováček

Odeslat příspěvekod Jean ViC 19. 6. 2006 11:09

bond: Jenze vis co cekat na poldy nema kazdej cas... to uz je lepsi pustit 3 auta... ja se taky cpu poradne, se sam sebe zeptam mam pravdu? odpovim si ze mam a jedu :) ale blbe se cpe pred nekoho kdo pred sebou nenecha misto...
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička

Odeslat příspěvekod Bond007 19. 6. 2006 11:10

xmaster: nene, proste si tam zacnu najizdet a jedu a jedu a divam se na jejich ***** vyraz a usmivam se na ne... pokud na me moc gestikuluji stahnu okynko a ptam se co se jim nelibi :)
Bond007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Bond007 19. 6. 2006 11:11

jean vic, vsechno jde, kdyz se chce, pokud neni ta kolona rychle se pohybujici, pak uz je to fakt o drzku... no a pokud me nekdo fakt nepusti pak ho vetsinou stejne predjedu a sklebim se na nej :D ono lidi se za volantem zbytecne stresuji...
Bond007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod xmaster 19. 6. 2006 11:11

bond: taky to tak dělám. Akorát jednou před 3ma lety jsem vyměkl, když kamion prostě furt jel...
xmaster
Nováček

Odeslat příspěvekod Bond007 19. 6. 2006 11:13

xmaster: ja myslim na silnicich jeste nevymekl :) a ted mam CB tak muzu kamionakovi rict co si o nem myslim :)
Bond007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Kibitz 19. 6. 2006 11:13

Tohle je super tema Mr. Green Zrovna pred chvilkou sem se tak cpal do pruhu az to odneslo zrcatko :D A ten frajer s loganem ho nemel ani lakovany, jaka skoda Mr. Green
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Bond007 19. 6. 2006 11:14

head: agrese za volant nepatri :D to bylo jaks jel po tech 6 pivech? :D
Bond007
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka